Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
JP
Autor Wiadomość
Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-08-29, 13:19   JP

Cytat
Ostatnio modne stały się hasła typu JP na 100% - są wszędzie, na murach, koszulkach, profilach internetowych, pojawiają się w piosenkach, nie sposób się z nimi nie spotkać, bądź ich nie znać.

Każdy we własnym zakresie powinien odpowiedzieć sobie na pytanie Czym dla mnie jest JP?. Przejdę do meritum sprawy - cała ta akcja to dla mnie idiotyzm, ludzie afiszujący się z nią to idioci. Najgorsze jest to że coraz młodsze dzieciaki się w to bawią, podążając za swoimi starszymi towarzyszami zabaw, nabierają bardzo radykalnych i destrukcyjnych poglądów.

Bo czym jest JP, dlaczego tak wielu ludzi ma te hasło choćby na Naszej-Klasie, we własnych profilach? Wiąże się to z wieloma przywilejami:

- poczucie bycia cool

- poczucie bycia w grupie

- poczucie własnej wartości, siły i dumy

Zatrważający jest fakt, że ludzie w tak młodym wieku (szkoła podstawowa - gimnazjum) przyjmują różne związane z JP hasła jako prawdę absolutną, wyznacznik bycia modnym i fajnym. Są oni bardzo podatni na różne poglądy, szczególnie ludzi od nich starszych (zobowiązuje ich to do dawania przykładu i bycia mądrzejszymi), którzy również obnoszą się ze swoimi bolączkami, noszą koszulki, bluzy JP, Firma itp.

Znam osobiście mężczyznę (powinienem napisać szczyla, gówniarza, idiotę - będę jednak miły) w wieku 27 lat, który słucha Bosskiego Romana i spółki, chodzi w koszulce Firmy i prawi teksty o jebaniu policji, konfidentach etc.

Ta moda to wg mnie kataklizm oraz idiotyzm w czystej postaci, choroba XXI wieku. Rodziców nie ma, nie zajmują się swoimi pociechami, bo gdyby byli nie byłoby propagatorów JP i ich naśladowców.

Nie będę szastał tu profilami 10-letnich szczyli, którzy wstawiają fotkę typu jebać policję, hemp gru, firma!!!!, a ich rówieśnicy, bądź idioci z kont fikcyjnych typu JP, cała Polska im przyklaskują.

Gdzie się podziały autorytety, szacunek i mądrość?! Dzieci zamiast rodziców, w roli autorytetu stawiają gości takich jak Bosski Roman.

Coś jest nie tak z tym społeczeństwem i chorym bełkotem jaki wielbią.

Pokazywarka

Bardzo ciekawy "artykuł" :)

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-08-29, 13:41   

Ta ta całą akcja z JP na 100 % jest śmieszna.. w ogóle cała ta firma i ten roman .
Nigdy nie byłam za JP choć raz znaczy Jeba** a raz Jestem porządny czy też jestem piękny. To jakiś chory styl jak jeden ma koszulkę to i drugi musi mieć, jeden wstawi zdjęcie na nk to i drugi musi .. bo przecież oni słuchają Firmy.

Artykuł świetny.

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180
Medale: Brak

Wysłany: 2009-08-29, 14:04   

- poczucie bycia cool

- poczucie bycia w grupie

- poczucie własnej wartości, siły i dumy

Niczym z lekcji wosu o piciu alkoholu, śmieszne i nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sam śmieję się z tych pseudo tworów aka JP ale takie opisy nie mniej są żałosne.

pele 

Casos: 4

Wysłany: 2009-09-07, 16:53   

W sumie dodawać do artykułu niczego nie trzeba. A spróbujcie z takimi dzieciakami (i nie tylko) podyskutować na temat "j..nia policji" ;) Nie ma szans. Są zamknięte w tym swoim jp świecie, nie potrafią przedstawić jakichkolwiek logicznych argumentów, argumentów strony przeciwnej też za nic nie próbują rozważyć. Policja jest zła na 100% i kropka. A jakiś tam burak z HipHop Yoł Madafaka Squadu zbija na ich naiwności kokosy. Pod nich podczepia się cała reszta chociażby producenci odzieży. I interes się kręci.

Tak mi jakoś ostatnio wpadła w ręce...riposta :D :D :
http://demotywatory.pl/97362/Policja

http://demotywatory.pl/120763/Pokolenie-JP

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2009-09-07, 16:56   

Cytat
Policja jest zła na 100% i kropka.
A potem jak dostanie taki po łbie od kolegi w dresach ze swojego własnego osiedla, to płacze, że gdzie była wtedy Policja^^

bo choć świat powstał i powstrzymał drania,

suka która go zrodziła, znów ma ruję.

- Bertold Brecht

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-09-07, 17:40   

Cytat
A jakiś tam burak z HipHop Yoł Madafaka Squadu zbija na ich naiwności kokosy

Są osoby które maja powód wyrażać nienawiść do nich :)

Szymuś 

Casos: 444

Wysłany: 2009-09-27, 17:58   

Większość tych całych JP gdy widzi policję ucieka gdzie popadnie i taka prawda, lamerska ta akcja jest i mam polew kolesi którzy chodzą w bluzach z napisami "JP 100%" czy "JP Propaganda" ;)

baxena23 
popolciamama

Casos: 1484

Wysłany: 2009-09-28, 09:36   

u nas też się to rozpowszechniło
debilizm
With a word she can get what she came for.<br />
stairway to heaven

Łuki 

Casos: 48

Wysłany: 2009-09-29, 08:17   

Policji nie lubię, troche miałem z nimi przyjemności ;)
Nie krzycze JP, HWDP czy tam ACAB. Dziecinada.

Szymuś 

Casos: 444

Wysłany: 2009-09-29, 14:19   

Łuki, to wielki plus dla Ciebie :thumbsup:

Krasia 
Pawłoholik<3

Casos: 604

Wysłany: 2009-09-29, 14:53   

Cytat
Policji nie lubię, troche miałem z nimi przyjemności ;)
Nie krzycze JP, HWDP czy tam ACAB. Dziecinada.

też mogę to samo powiedzieć.

u nas jest to niestety strasznie modne ;/
99% w ogóle nie miało styczności z policją, albo policja im du** (przepraszam :P ) uratowała, a biegają i krzyczą "JP! JP!"

dziecinada...

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-09-29, 15:39   

bardzo modne teraz... wśród dzieci głównie. większość z nich pewnie nigdy nie miała styczności z policją, nie wiedzą jakie były powody nienawiści do policji, a już na sam widok radiowozu mają 10kg w gaciach. chciałbym kiedyś widzieć tych dzieciaków, kiedy są chociaż spisywani przez policjantów i wyrażają swoim zachowaniem to piękne 'JP 100%'. myślę, że takiego obrazka nie doświadczę nigdy...

noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966

Wysłany: 2009-09-29, 15:50   

a jakie znacie znaczenia tych 2liter?

ja znam te:
JP - jeb** policje
JP - jestem prawdziwy
JP - jan pawel

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-09-29, 15:51   

Cytat

dla dzieci JP propagandy najbardziej trafne byłoby 'JP - jestem pierdolnięty' ;)

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-09-29, 16:06   

Cytat

'Pokolenie Firmy' zwykle tłumaczy je jako "Jestem porządny"

Dla mnie to całe CHWDP, JP jest żałosne (a tym bardziej, kiedy słyszy się je z ust 14-letniego osobnika!). Nasłucha się jeden z drugim takiego Hemp Gru, czy jakiejś antypolicyjnej propagandy i wykrzykuje "nienawiść do policji, tak zostałem wychowany", a tak naprawdę policja ani nic mu nie zrobiła, ani nawet nie miał z nią do czynienia. I jak wiele ich słowa znaczą? Nic nie znaczą. Zwykły szpan.
A prawda jest taka, że gdyby tylko miał jakiś 'kontakt' z tą władzą pełne portki murowane xD
Ja nie wiem, skąd w takich ludziach bierze się chęć bycia tym niegrzecznym i z tego powodu bycia 'kul'... :hmmm:

Erich Maria Remarqe

Odpowiedz do tematu