Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
JP
Autor Wiadomość
Szymuś 

Casos: 444
Medale: Brak

Wysłany: 2009-09-29, 17:04   

Ale to też wszystko przez zespoły muzyczne rzędu Firmy czy Hemp Gru.

Jeśli chodzi o rozwinięcie skrótu JP, to nabrało one ostatnio dla mnie nowego znaczenia:

JP = Je*ać Peję ;)

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-10-02, 22:23   

KSLR right, dla mnie to całe JP to zbędne gówno. Co z takiego co Krzyczy JP a jak stoi w autobusie bez biletu ma nogi z waty. Dla mnie promowanie zioła i nienawiści do policji, to nie jest prawdziwy Hip Hop, raczej hip hopolo :drunk:

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-10-04, 17:01   

Głupota, nie robiłbym z tego sensacji.
Moda przemija szybciej od obyczajów.
Tak więc sądze, że niedługo słuch o tym całym JP ucichnie.

Szymuś 

Casos: 444

Wysłany: 2009-10-05, 13:14   

Sajmon, z tymże nie widać końca tego całego JP 100%, a to się już trochę czasu ciągnie... ;)

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-10-07, 20:10   

Szymuś, bo to kwestia czasu. Jedno, może dwa pokolenia. Przeminie. Ludzie na szczęście z wiekiem mądrzeją. Co gorsi będą jeszcze opowiedac o tym całym JP dzieciakom, ale to już będzie mały odsetek. Dzieciaki, to podtrzymają, ale na pewno nie będzie to juz na tak szeroka skalę. Oni tez dorosną itd.

Betheley 

Casos: 40

Wysłany: 2009-10-09, 14:14   

Przyłączę się... Raz już startowałem na policjanta i niedługo mam zamiar po raz kolejny... ;-)

Odnośnie JP... Mieszkając w Zgorzelcu, pełno tej dzieciarni lata i krzyczą te słynne CHWDP, JP czy cvo tam jeszcze ciekawego wymyślą... Najgorsze było to że policja o tym wiedziała, a nawet przy spisywaniu jednego z mych sąsiadów dostali oni wpier***al... Tak mnie to zaszokowało że normalnie się przestraszyłem być gliną... ;D No ale się przeniosłem do Bydzi i jest gitarka... ;-) Tutaj nie jest tak strasznie...

Reasumując... Piszecie że oni tak dla szpanu, że przy policji to potulni jak kanarki itp, itd... Przekonałem się na własne oczy że tak też może być naprawdę... Podejdzie jeden z drugim do patrolu i gliniarzze dostają ostre lanie... Nie raz tak było w ZGC... Więc dla niektórych to nie jest tylko szpan, lans, bycie cool itp...

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-10-09, 15:14   

Ja może minąć coś co jest od bardzo dawna tylko zmienia postać ? Sajmon, a co powiesz na takie coś .... hasła anty milicyjne = HWDP = JP = ... Cały czas jest to samo tylko zmienia postać

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-10-09, 16:45   

Kabaczek, ok ale tutaj mówimy ogólnie o nienawiści do policji trwającej w wielu ludziach i z pewnościa będącej trwac przez długio czas, czy o samym JP? Ja mówiłem akurat jedynie o TEJ akcji.
Poza tym chyba nie powinnismy porównywac haseł antymilicyjnych tworzonych wtedy przez ludzi walczących o ideały, a tego latania po miescie i wypiaywania na murach JP?

Kabaczek 
69 Group

Wysłany: 2009-10-09, 22:12   

no a wykaż mi różnicę między JP a HWDP ... zapewne i w czasach milicyjnych byli tacy co tylko latali i "krzyczeli" a jak przychodziło co do czego to du**

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-10-09, 22:21   

Pomiędzy JP, a HWDP nie wykaże, nie mówiłem, że takowa istnieje. Mówiłem o porównywaniu JP do haseł antymilicyjnych.
Policja to aparat represyjny państwa. Wtedy państwo było totalitarne, więc i policja była aparatem represyjnym państwa totalitarnego, a to spora różnica. Wtedy ludzie walczyli o ideały. O JP chyba tego powiedziec nie mozna?

Krasia 
Pawłoholik<3

Casos: 604

Wysłany: 2009-10-10, 12:25   

Cytat
a jakie znacie znaczenia tych 2liter?

ja znam te:
JP - jeb** policje
JP - jestem prawdziwy
JP - jan pawel

JP - Jestem/eś Piękna :)

odpowiadam spokojnie "wiem" jak "JP" słyszę i dzieci się bulwersują;) xD

Kabaczek 
69 Group

Wysłany: 2009-10-11, 11:43   

Cytat
O JP chyba tego powiedziec nie mozna?

Oczywiście że można... są ludzie którzy naprawdę mają powody wykrzykiwać takie hasła

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-10-11, 16:36   

Cytat
Wtedy ludzie walczyli o ideały. O JP chyba tego powiedziec nie mozna?
Cytat
Oczywiście że można... są ludzie którzy naprawdę mają powody wykrzykiwać takie hasła

O o jakie ideały dzisiaj walczą Ci pokrzywdzenie ludzie?
Nawet jesli maja powody to jest to sprwa indywidualna. A teraz moge sie załozyc, że naprawde mały procent tych ee... ideowców(?) może byc na tyle pokrzywdzonych, by byc upoważnionych do wszczynania tego typu afer. Wpływy na ludzi tej "ideii" sa zdecydowanie nieproporcjonalne w stosunku do "krzywd", jakie wyrządza tym "ideowcom" policja. A o czasach haseł antymilicyjnych tego powiedziec nie mozna. Stąd twierdzę, że porównanie to jest nieco nie trafione.

Edward d'Eath 

Casos: 412

Wysłany: 2009-11-06, 20:43   

Demotywują mnie dwunastoletnie gnojki, które na każdym kroku eksponują swoją nienawiść do policji - czy to na murze pod szkołą, czy na Naszej-klasie... Aż trudno uwierzyć w to, że taka głupia i bezsensowna moda przyjęła się wśród ludzi. Pardon, nie ludzi - dzieci. Równie dobrze mógłbym nienawidzić lekarzy, bo kiedyś mi się zdarzyło trafić na konowała albo jeszcze lepiej - nienawidzić sprzedawczyń z zieleniaków, bo kiedyś tam jedna obciążyła wagę i oszukała mnie na 20 gr. Policjant to taki sam zawód jak każdy inny - trafiają się w nim ludzie beznadziejni i tacy, którzy nigdy nie powinni pracować w tym zawodzie, ale to nie powód, żeby dyskredytować ogół i nawoływać do bezsensownej nienawiści.

Jaro 

Casos: 72

Wysłany: 2009-11-08, 17:51   

Dzieci JP. Małoletnie kozaczki obnoszące sie z JP na 100% do momentu, aż ktoś nie ukradnie im roweru, telefonu czy czegoś innego. Pierwsi pobiegną na policje z łzami w oczach, że ktoś ich okradł.

Odpowiedz do tematu