Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Graffiti
Autor Wiadomość
Diablica 
(Nie)grzeczna

Casos: 47
Medale: Brak

Wysłany: 2009-01-22, 20:58   

Graffiti to sztuka bez dwóch zdan. Według mnie podpisy, napisy na murach to nie sztuka i nawet się do graffiti to nie zalicza :P tacy uzdolnieni ludzie powinni byc bardziej szanowani, dzięki Nim miasta nie są takie szare, a tym co wypisują głupoty na budynkach nakazać sprzatanie miasta :ale już:

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-04-10, 21:48   

Graffiti? Sztuka, o ile jest malowane w odpowiednim miejscu. I o ile ktoś umie to robić. >.< Bo napisów na blokach czy innych budynkach (wiadomo, jakie słowa ;x) na pewno nie można nazwać sztuką.

:mimi

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-04-11, 16:01   

Ja graffiti tez uwazam za sztuke, ale nie na blokach. I tacy ludzie ktorzy sie tym zajmuja nie powinni byc potepiani jak to zwykle bywa...Dla mnie sztuka bez dwoch zdan ;)

Erich Maria Remarqe

Angel 
Anula (;

Casos: 446

Wysłany: 2009-10-23, 18:35   

Graffiti jest naprawdę czymś fajnym, jak oczywiście zajmuje się tym, ktoś kto się na tym zna.
Dobija mnie jak widzę napisy typu HWDP [gdzie jest oczywiście błąd], albo inne tego typu testy. I jak takie coś ma się podobać ludziom?

Edward d'Eath 

Casos: 412

Wysłany: 2009-10-23, 20:41   

Jak ktoś to umie tworzyć, to czemu nie? O wiele milej byłoby żyć na osiedlu ozdobionym kolorowymi rysunkami, niż między szarymi, betonowymi płytami.
Niestety, ale w mojej okolicy, jedyne rysunki/napisy, jakie się spotyka to albo wulgarne słowa albo męskie narządy rozrodcze. Ot, cała inwencja ulicznych "artystów".

baxena23 
popolciamama

Casos: 1484

Wysłany: 2009-10-24, 16:07   

u mnie na wsi często spotyka się graffiti
nie przeszkadza mi

to jest sztuka
With a word she can get what she came for.<br />
stairway to heaven

amnesia 
niespokojny duch

Casos: 3738

Wysłany: 2009-10-25, 12:10   

Oczywiście, że sztuka jeśli ktoś naprawdę potrafi to wykorzystać a nie jak wyżej wspomniano wulgaryzmy lub jakieś podpisy.
Jeśli poruszono już ten temat .. jakiś czas temu zauważyłam w moim mieście prawdziwe dzieła :D

http://yfrog.com/5idsc00250ohj
http://yfrog.com/5idsc00254euj
http://yfrog.com/0ydsc00255joj
Niestety nie udało mi się ich w pełni ująć

amnesia 
niespokojny duch

Casos: 3738

Wysłany: 2009-11-15, 21:25   

Cytat
To u mnie na osiedlu:
http://www.ostrowiecnr1.p...ec-graffiti.jpg

amazing ; D

Maria 

Casos: 148

Wysłany: 2009-11-16, 16:32   

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami (:
Graffiti jest fajne, gdy prezentuje sobą coś fajnego, coś pozytywnego, a nie wulgarnego i chamskiego.
W moim City (^^) jest takie jedno osiedle z kolorowymi malunkami :)
Uważam, że jest to bardzo ładne i upiększa szarą nierzadko rzeczywistość ;]

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-11-16, 17:45   

Często graffiti mylone jest z tagami ... dlatego często ludzie słysząc słowo "graffiti" widzą pomazane mury jakimiś bzdetami

Jaro 

Casos: 72

Wysłany: 2009-11-20, 00:17   

U mnie w miescie ba bytomskim centrum kultury jest graffiti. Kilka obrazow, ale przepieknych. Potrzuce fotki ;)

Marcin 

Casos: 50

Wysłany: 2009-11-20, 11:00   

trochę kibicowskiego graffiti :P
http://i33.tinypic.com/2em1idx.jpg
http://i39.tinypic.com/ibfnuv.jpg
http://i30.tinypic.com/8vp4yh.jpg

Maria 

Casos: 148

Wysłany: 2009-11-20, 19:27   

Marcin, Ładne (;
Podoba mi się. :]

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-02-10, 14:04   

Myślę czy nie nająć jakichś specjalistów, żeby mi fajnie pobaźgrali ściany w pokoju :hmmm:
aaalbo jakiś panoramicny plakat wywieszę :D

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-03-09, 20:52   

to wygląda bardzo fajnie

Odpowiedz do tematu