Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
EMO,a jej ciało - Zobaczcie (Uwaga- DRASTYCZE)- kontynuacja!
Autor Wiadomość
Myszka 

Casos: 304
Medale: Brak

Wysłany: 2009-12-08, 14:11   EMO,a jej ciało - Zobaczcie (Uwaga- DRASTYCZE)- kontynuacja!

Zobaczcie -(Uwaga- Drastyczne)

Jestem ciekawa co myślicie na temat takich ludzi?Co nimi kieruje?Desperacja?Wpływ rodziny Patologicznej?A może chęć "wyróżnienia" się z tłumu?Czekam na wasze refleksje na ten temat .

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-12-08, 15:15   

to już nie emo to psychopata/ka dla mnie tacy ludzie są nienormalni :)

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-12-08, 15:19   

Chętnie wysłychałbym jej.. czym motywuje swoje zachowanie.. ale to napewno nie jest do końca normalne..

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-12-08, 16:53   

Temu emo pomoże jedynie kula w łeb.
Nie jestem tolerancyjny, więc pałam nienawiścią wobec emo. Dziwię się, że emo podlega pod konwencję praw człowieka.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-12-08, 17:20   

Cytat
Nie jestem tolerancyjny, więc pałam nienawiścią wobec emo. Dziwię się, że emo podlega pod konwencję praw człowieka.

Zbyt generalizujesz. Emo to jedynie subkultura. Takie wypadki, jak na tych zdjęciach zdarzają się dosyć rzadko. Nie każdy emo się tnie. To tacy sami ludzie, jak wszyscy inni. Dlatego podlegają pod konwencje praw człowieka. Mają do tego takie samo prawo, jak Ty, czy ja.

Co do samych zdjęć , to myślę, że pomóc może jedynie długa terapia. Z jednej strony współczuje, z drugiej myślę, że osoby tnące się (o ile na początku miało to jedynie topić ból psychiczny) z czasem zaczynają się tym nakręcać. To już nie jest normalne.

usteczkowaa 
;-)

Casos: 1904

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2009-12-08, 17:29   

to juz chyba gdzieś było... ;]

widziałam to gdzieś...

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-12-08, 22:23   

Widziałam no i cóż ^ można mieć naryte na różne sposoby.

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-12-09, 21:39   

Cytat
to już nie emo to psychopata/ka dla mnie tacy ludzie są nienormalni :)

uważam tak samo, nie dość że psychopata/ka to i nie ma szacunku do własnego ciała oklaeczając sie =(

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Casos: 270

Wysłany: 2009-12-13, 22:17   

jak się wyrażę po chłopsku jeśli pozwolicie to po prostu
ludzkie cipy
które są tak żałosne, że w sposób fizyczny muszą pokazywać swoje słąbości jest to jedyna ich droga do pokazania się ludziom oni sądzą, że tak się "Wylansują" najczęściej emo zostają osoby, które nie zostały przyjęte do żadnej subkultury do której za wszelką cenę chciały należeć, jak wiemy w Emo nie ma grup to rządzi samotność i komunikator "Pociąłeś się ? Tak To fajnie ja też się dziś pociąłem "

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-12-13, 22:32   

Widzialem to :D Ale widac ze to dzielo photoshopa ;]

Siiii. 

Wysłany: 2009-12-13, 22:32   

Cytat
sądzą, że tak się Wylansują
Widzisz takie osoby czasami w ogóle nie sądzą , nie zdają sobie sprawy z tego co robią bo dla nich to normalne i to tylko my odbieramy to jako żal albo lans ,ale nie ma tu nic do lansu.

Cytat
Ale widac ze to dzielo photoshopa ;]
Tez tak sądzę a głównie chodzi mi o te szwy na pierwszym zdjęciu i te ogromne rany otwarte jakby wymazane zostały cięcia i domalowane te wielkie krwiste plamy.
Ostatnio zmieniony przez Siiii. 2009-12-13, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Wysłany: 2009-12-13, 22:35   

Przepraszam ale czy lansem nie nazwiemy cięcia się dla fotek i komentarzy na nk, jeśli jak mówisz, że uważają to za normalne to nie powinny się ciąć na pokaz i czekać tylko na komentarze innych emo lanserów

Siiii. 

Wysłany: 2009-12-13, 22:38   

Cytat
Przepraszam ale czy lansem nie nazwiemy cięcia się dla fotek i komentarzy na nk,
Widzisz lans jest modą która panuje od niedawna a raczej od niedawna jest tak popularna tak naprawdę to my szerzymy lans na takich ludzi bo to dzięki nam robią to co robią . Inaczej sprawa wyglądałaby gdybyśmy to olali po prostu, nie musiałby tez powstawać takie tematy. j
Cytat
eśli jak mówisz, że uważają to za normalne to nie powinny się ciąć na pokaz i czekać tylko na komentarze innych emo lanserów
Jak myślisz jest więcej komentarzy od ludzi 'emo' czy od ludzi anty emo ? Poza tym na pewnych przykładach wiem ,że Ci ludzie robią sobie z nas jaja :) Ich nie fazują komentarze tylko rozgłos . Rozgłos dzięki nam.

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Wysłany: 2009-12-13, 22:46   

no właśnie, tak właśnie wyginęli skin headzi w Polsce, którzy jako jedyni trzymali porządek przed takimi jak emo, princeski itp. ah i podzielmy też emo na tych co się tną i nie, bo nie którzy sprawiają pozory jak emo bo się ubierają tak samo jak oni

Siiii. 

Wysłany: 2009-12-13, 22:49   

Cytat
no właśnie, tak właśnie wyginęli skin headzi w Polsce, którzy jako jedyni trzymali porządek przed takimi jak emo, princeski itp. ah i podzielmy też emo na tych co się tną i nie, bo nie którzy sprawiają pozory jak emo bo się ubierają tak samo jak oni
Skini ^ - też nie są tacy zajebi.ci ,ale to nie temat o nich :) . A Emo to nie tylko ludzie którzy się tną i nie tylko ludzie którzy się ubierają jak oni by być jak oni.
To coś więcej. To emocje..

Odpowiedz do tematu