Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Do jakiej subkultury należycie??
Autor Wiadomość
JSDK 
THUG-LIFE.PL

Casos: 270
Medale: Brak

Wysłany: 2009-12-20, 02:56   

miejmy nadzieje, że koleżanka jednak nie zostanie dresem
i nie spyta się nas na ulicy Czy nas coś nie boli :P

0.o przerażającą ilość mam w pkt z seopartnera

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-12-20, 10:16   

Cytat
pozory.. ubiór to nie wszystko

Ale po ubiorze można już wiele powiedzieć, więc nie wciskaj mi swoich kitów ok?

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-12-20, 11:48   

Cytat
Ale po ubiorze można już wiele powiedzieć, więc nie wciskaj mi swoich kitów ok?

tak.. bardzo wiele.. mozesz powiedziec, ze ktoś lubi luźne ubrania lub różowy kolor.. wiec bede Ci wciskal moje kity ^^ a raczej wypowiadal glosno moje zdanie, bo po to jest to forum

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-12-20, 13:14   

Cytat
ubrania lub różowy kolor

Osoba nosząca różowy kolor jest homoseksualistą.

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-12-20, 13:33   

Cytat
Osoba nosząca różowy kolor jest homoseksualistą.

...

:lolru:

fajnie wiedzieć. mam kilka różowych rzeczy! idę sobie poszukać dziewczyny. <3

:mimi

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-12-20, 13:37   

Cytat
fajnie wiedzieć. mam kilka różowych rzeczy! idę sobie poszukać dziewczyny. <3

Zapomniałem dodać, że chodziło mi o mężczyzn ;]

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-12-20, 13:39   

spoko ^^ to już nie trzeba tutaj nic wiecej mowic ;p

Myś 
Myśa <3

Wysłany: 2009-12-20, 13:45   

Ponury Grabarz, cudownie, że raczyłeś sprecyzować. : ] ale to nie znaczy, iż mężczyzna noszący różowe koszule jest od razu gejem... owszem, ludzie mogą go tak postrzegać, ale ich opinia nie zmieni jego orientacji. tak samo przy subkulturach - widzisz kogoś w glanach i z łańcuchami na szyi, ale to nie znaczy, że ta osoba jest metalem. bo może wg innych należy do takiej a nie innej subkultury, ale naprawdę nawet nie musi słuchać muzyki dla niej odpowiedniej... widzisz i oceniasz po wyglądzie - naturalne, ale nie można wmawiać komuś, do jakiej subkultury należy nawet go nie znając. zobaczę łysola w dresie i pomyślę, że to jakiś tępy i agresywny typek, a skąd mogę wiedzieć czy nie pomaga przeprowadzać staruszek przez jezdnię i nie jest nawet prymusem? po prostu nie lubi się czesać i woli wygodne ciuchy. ;D

Ostatnio zmieniony przez Myś 2009-12-20, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-12-20, 13:47   

Cytat
ale to znaczy, iż mężczyzna noszący różowe koszule jest od razu gejem

Według mnie tak.
Zauważyłem u was jedną rzecz. Chcecie aby ja wasze zdanie uszanował, a jak coś ja "wygłoszę" to zjechać mnie, poniżyć itp. Widać, że kulturę wynosi się z domu.

Myś 
Myśa <3

Wysłany: 2009-12-20, 13:51   

Cytat
Cytat
ale to znaczy, iż mężczyzna noszący różowe koszule jest od razu gejem

Według mnie tak.

no to właśnie, wg Ciebie. i pewnie wg połowy społeczeństwa. no ale w końcu najważniejsze, kim się czuje dana osoba, nie? ja tak to postrzegam.. :}

Shemya 
freak on a leash

Casos: 36

Wysłany: 2009-12-20, 20:43   

Cytat
Nie kłóć sie ze mną bo to nie ma sensu.

Kto tu się kłóci? ; P

Ponury Grabarz, mylisz po prostu pojęcia styl i subkultura, a oba te słowa oznaczają dwie różne rzeczy... ;} Proszę bardzo, uważaj mnie za metala, niech każdy kto mnie na ulicy zobaczy, niech też tak twierdzi, ale ja nigdy nie powiem, że jestem metalem, bo to imho by było wręcz obrazą dla prawdziwych metali. ;}
Wiele chłopaków słuchających metalu, jest prawie łysym, noszą bluzy z kapturami, adidasy, i co? Są dresami? oO

Też proponuję zakończyć dyskusję, bo to nie ma sensu. ;}

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Casos: 270

Wysłany: 2009-12-20, 22:10   

tak na względzie należysz do jednej grupy społecznej nawet nie świadomie a są nimi Lanserzy - osoby ubierające się jak dana subkultura, do której nie należą.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-12-20, 22:30   

Cytat
tak na względzie należysz do jednej grupy społecznej nawet nie świadomie a są nimi Lanserzy - osoby ubierające się jak dana subkultura, do której nie należą.

ubieranie się na wzór danej grupy społecznej nie świadczy o lansiarstwie. jedynie o upodobaniach.

raindrop 
oczyszczona

Casos: 376

Wysłany: 2009-12-24, 11:02   

Jak dla mnie najbardziej żałosne jest ocenianie 'ktoś chodzi na czarno! to satanista. facet w różowej koszuli/koszulce! gej.' ...

Ja mam pare subkultur za sobą, podziękuję. o_0

światła zlewają się u stóp

wtłoczony lekko w obcy nurt

chciałbym ocalić co sie da

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-12-24, 16:35   

Cytat
Jak dla mnie najbardziej żałosne jest ocenianie 'ktoś chodzi na czarno! to satanista. facet w różowej koszuli/koszulce! gej.' ...

Dlatego każda subkultura ma swoje "barwy" :)
To tak jak z gangami ... niektóre gangi mają swoje style po czym są rozpoznawane ... jeżeli ktoś ubierze np czerwoną czapkę co jest symbolem jakiegoś gangu i pójdzie tak na teren innego to już nie będzie ich obchodziło czy ubrał się tak bo lubi :)

Odpowiedz do tematu