Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Do jakiej subkultury należycie??
Autor Wiadomość
baxena23 
popolciamama

Casos: 1484
Medale: Brak

Wysłany: 2009-08-11, 09:31   

Do żadnej :)
With a word she can get what she came for.<br />
stairway to heaven

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-08-11, 10:02   

Dresiarz, blokers

bezimienna17 
'We are the world'

Casos: 24

Wysłany: 2009-08-22, 21:27   

Do swojej i ubieram się zgodnie z jej 'Wymogami:P:D

Acuario 

Casos: 112

Wysłany: 2009-08-23, 15:10   

Ciężko stwierdzić...

Ostatnio przebywam w hym... rockowo-metalowym towarzystwie ?
Po moich znajomych na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że np, techno ani hip hop nie jest ich ulubioną muzyką ( zazwyczaj długie włosy, dready, koszulki z ulubionymi zespołami, ciężkie buty --- > standard wydawałoby się xD ).

Po moim wyglądzie już ciężej to określić.
< w sumie to miałam dodać tutaj jakieś foto ale zrezygnowałam ;p może później >

Ostatnio ubieram się bardziej jak "wyznawczyni reggae", "zatwardziała hipiska" ale chyba bardziej czuję się tak 'rockowo' :sweet: Pod względem charakteru/zach. również.

niknes 

Casos: 262

Wysłany: 2009-10-16, 15:44   

do żadnej.

Edward d'Eath 

Casos: 412

Wysłany: 2009-10-16, 16:44   

Do żadnej nie należę i jest mi z tym dobrze. Nie zniósłbym faktu, że ktoś narzuca mi reguły, według których mam żyć, ubierać się, et cetera. Nie wspominam o tym, że nie istnieje subkultura, do której bym pasował pod względem rodzaju słuchanej muzyki i preferowanego typu ubioru.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2009-12-16, 22:34   

też raczej do żadnej ;)
a co do ubioru to hmmm... casual/smart/sportswear albo skóra i dżinsioki xD

Shemya 
freak on a leash

Casos: 36

Wysłany: 2009-12-16, 22:49   

Hmm.
Nie przypisuję się do żadnej subkultury, bo moim zdaniem to głupota.
Chociaż jeżeli chodzi o ubiór, to najwięcej u mnie z metala. ^^ Ale noszę też mnóstwo innych części garderoby pasujących raczej do innych subkultur.
Ale nie zapominajmy - subkultury to tylko w pewnym stopniu ubiór. To również przekonania i tak dalej.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-12-18, 12:36   

Cytat

A i tak uchodzisz za metala. A to dobre!

Moja subkultura to blokersi i dresiarze. Sam jestem i jednym i drugim.

Shemya 
freak on a leash

Wysłany: 2009-12-18, 13:23   

Cytat
Cytat

A i tak uchodzisz za metala. A to dobre!

To, że głównie ubieram się jak metal, nie znaczy, że należę do tej subkultury. Po prostu, podoba mi się większość tego, co przypisuje się metalom, więc to noszę. Ale tak naprawdę, w subkulturach nie chodzi o ubiór. Ubiór to styl, subkultura to przekonania, filozofia + w małej części ubiór. Ktoś, kto nosi zielone ubranka, może zgadzać się z ideologią metala i bardziej taki tytuł mu się należy, niż komuś kto chodzi cały obwieszony łańcuchami itd. skoro ma zupełnie inne przekonania. -,-

Przepraszam, że tak chaotycznie. Ta pogoda mnie dobija.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-12-18, 18:10   

Cytat
To, że głównie ubieram się jak metal, nie znaczy, że należę do tej subkultury.

Cytat
Ale nie zapominajmy - subkultury to tylko w pewnym stopniu ubiór

Wytłumaczysz to?

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Casos: 270

Wysłany: 2009-12-18, 21:52   

Hip-Hop (muzyka styl bycia, częściowy ubiór )
Motocykliści ( kocham jazdę motorem )
Informatycy ( styl mówienia )

Shemya 
freak on a leash

Wysłany: 2009-12-19, 21:14   

Cytat
Cytat
To, że głównie ubieram się jak metal, nie znaczy, że należę do tej subkultury.

Cytat
Ale nie zapominajmy - subkultury to tylko w pewnym stopniu ubiór

Wytłumaczysz to?

Mogę ubierać się jak chcę, mogę wyglądać jak dres, ale nie uważam się na przynależącą do tej subkultury, więc do niej nie należę, prawda? Mogę brać przykład z metali w ubiorze, bo mi się podoba, ale nie przypisuję się do niej, bo nawet nie wiem o co w niej tak naprawdę chodzi.
Jeżeli nie rozumiesz to zastanów się po raz kolejny. A jak nadal nie rozumiesz, to albo to wina tego, że piszę chaotycznie, albo nigdy nie zrozumiesz o co mi chodzi, bo po prostu nie chcesz. Więc proponuję zakończyć ten temat.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-12-19, 22:00   

Cytat
Mogę ubierać się jak chcę, mogę wyglądać jak dres, ale nie uważam się na przynależącą do tej subkultury

Możesz się nie uważać, ale jesteś wtedy czy ci się to podoba czy nie. Nawet inni będą cie za dresa postrzegać. Nie kłóć sie ze mną bo to nie ma sensu.

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-12-20, 00:33   

Cytat
Możesz się nie uważać, ale jesteś wtedy czy ci się to podoba czy nie. Nawet inni będą cie za dresa postrzegać. Nie kłóć sie ze mną bo to nie ma sensu.

pozory.. ubiór to nie wszystko.. dopóki nie będzie sie zachowywać jak dres to nie będzie nim.. jedynie osoby zupelnie nie znające jej mogly by ją wtedy postrzegać jako dresa.. ale wsrod dresow nie zostanie zaakceptowana jako jeden z nich ;p Ja myślę podobnie jak Shemya.

sam noszę bluzy z kapturem a mimo to czuje sie bardziej metalem niz kims zwiazanym z kulturą hip hopową ;p

Odpowiedz do tematu