Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Strach
Autor Wiadomość
!Fresh! 
FRESHcie

Casos: 1720
Medale: Brak

Wysłany: 2009-02-28, 17:55   Strach

Czego się boicie, co was przeraża?

kryss 
SlU Gang Styl

Casos: 238

Wysłany: 2009-02-28, 18:06   

ja osobiście boję się śmierci i wszelkiego rodzaju robactwa :angry:

Otwarta rana, ja znów sypię sól

Braterstwo tej samej niedoli

Los rzuca kłody pod nogi

Nerwy rwą się spod kontroli

Zawsze muszę coś spierd*lić

martine. 

Casos: 1405

Wysłany: 2009-02-28, 22:46   

boję się utraty bliskich, najbardziej.

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-02-28, 23:22   

Cytat
boję się utraty bliskich, najbardziej.

Ja rowniez do tego mam wstret do pajakow :D

Sole 

Casos: 3372
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-02-28, 23:33   

utraty bliskich. pająków się panicznie boje. i jeszcze chyba troche samotności.

Życie dało mi ostro w du*e... Brakuje mi Was, Kochani. Będę się zjawiać jak najczęściej jest to możliwe.

S.

BlackAngel 

Casos: 634

Wysłany: 2009-03-01, 00:12   

śmierci, utraty bliskich, łaskotków...

'Upaść i jak dziecko szlochać, już nigdy nie powstać, nigdy nie kochać…'

'Mam już jeden nóż w plecach i nie ma tam miejsca na następne...'

justyna_a 

Casos: 308

Wysłany: 2009-03-02, 17:16   

A mnie tam jak nic przeraża wizyta u dentysty czy jakiegos lekarza. Najbardziej

Krasia 
Pawłoholik<3

Casos: 604

Wysłany: 2009-03-02, 17:20   

arachnofobię mam! o.o
i boję się głębokiej wody :(

Rasht 
Dawaj na ring

Casos: 1012

Wysłany: 2009-03-02, 18:14   

Mam lekką klaustrofobię :P

Elltharon Filarandrel 
wewnętrzne 'phie'

Casos: 1016

Wysłany: 2009-03-05, 20:03   

Boję się pijanych mężczyzn, opętanych ludzi i tego, ze przestaną produkować czekoladę ; x.

uciekająca do gwiazd 
kamileczkack

Casos: 466

Wysłany: 2009-03-05, 21:07   

Cytat
Boję się pijanych mężczyzn, opętanych ludzi i tego, ze przestaną produkować czekoladę ; x.
:D a ja si eboje tego samego tyle ze opetani ludzie mogga byc ciekawi :d no i boje sie tez ze bede gruuuuba :P a pijani mezczyzni sa zbyt nachali... juz raz do kumpla do domu przyszlam jak sobie torch epopilismy to ja dziekuje ;x

<------ zapraszam!!

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-06-25, 19:47   

Zacznę od jakże znanych słów "tylko głupcy się nikogo nie boją". Czego ja się boję? Panicznie pająków, czasem na ich widok zdarza mi się zachowywać niczym kobieta, ale to arachnofobia. Mam lęk baaardzo wielkich otwartych przestrzeni. Nie to, że panicznie się boję tylko czuje nie pokój bo mam wrażenie, że za chwilę trzaśnie mnie grom. Przede wszystkim mam ograniczone zaufanie do nie znanych mi osób. Bóg wie co wymyślą, może mnie dźgnąć (raz już poczułem jak to mieć nóż w swoim ciele).

Alafis 

Casos: 182

Wysłany: 2009-06-25, 19:51   

Boję się tylko że zostanę sam na tym świecie.

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-06-27, 17:15   

Boję się o to czy poradzę sobie w życiu, boję się pewnie jescze kilku innych rzeczy ale teraz nie przychodzi mi nic do głowy

kakina 

Casos: 404

Wysłany: 2009-06-30, 19:38   

ja tak naprawde to boję sie tylko samotnośći....tego nie mogę przezwyciężyc... nie jestem odważna ale wierzę,że mogę wiele przezwycięzyć.... a tak przyziemnie to boje sie myszy i psów ;P

Odpowiedz do tematu