Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmierć
Autor Wiadomość
Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118
Medale: Brak

Wysłany: 2010-01-11, 17:01   

Ja się nie lękam, skoro dotknęło to około 100 mld. istnień od początku świata i doświadczy tego X razy więcej na przestrzeni lat, wnioskuję że to nie musi być takie straszne. A nawet wydaje mi się, że lista rzeczy gorszych od śmierci (rzeczy których można doświadczyć za życia) jest dłuższa niż nam się wydaje :P

A tak w ogóle to najbardziej z tych wszystkich systemów, przekonuje mnie reinkarnacja :P jednak i jej jestem sceptyczny...

Babcia 

Casos: 70

Wysłany: 2010-03-02, 18:02   

Śmierć dotyczy tylko ciała, dusza nie umiera i tego jestem pewna na 100%.

Darcia 

Casos: 142

Wysłany: 2010-03-09, 12:43   

Swojej nie, boję się jedynie, że kiedyś umrą wszyscy ludzie, których znałam i zostanę sama na świecie. Swojej śmierci się nie boję - bo po drugiej stronie czeka na mnie przyjaciółka i ukochany, zmarły niecały miesiąc temu wujek.

Herudraug 
Margines Społeczny :D

Casos: 162

Wysłany: 2010-03-14, 19:02   

Śmierć... z naukowego punktu widzenia jest to zatrzymanie się serca i mózgu, przez co i innych narządów w naszym organiźmie. Potem już ciało tylko się rozkłada i pozostają sam wapń oraz inne minerały, z których składają się kości. ^^

Jednak myślę, że nie jest to koniec... reinkarnacja? zaświaty? niebo? może... a może jeszcze coś innego? nie wiem.

Ziou 
Pieprzona pieprzem.

Casos: 30

Wysłany: 2010-04-17, 13:22   

Często się zastanawiam co jest po śmierci.
Boję się tego tylko pod tym względem, że po śmierci już przestanę istnieć.
Nie potrafię sobie wyobrazić tego.

Zależy w co kto wierzy.
Głupio by było gdyby się okazało, że po śmierci zostają z nas tylko kości.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-04-18, 12:17   

Ja się nie lękam tego, co jest po śmierci - tam nie ma strachu, radości, smutku, pamięci, rozmyślań o tym stanie, potrafię sobie to wyobrazić taki "Power OFF" niczym zgaszony telewizor, jak głęboki sen w którym nic się nie czuje, śni, myśli, itp. tam nie istnieje czas (dlatego mimo, że spaliśmy całą noc to wydaje nam się, że kilka sekund temu dopiero zamykaliśmy oczy)

bardziej się boję samego przejścia "żywy > zmarły", nie chciałbym umierać powoli, mając tego pełną świadomość np. topiąc się albo będąc zamknięty na żywca w trumnie czy spadać z wieżowca, już wolałbym sobie sam strzelić w głowę albo zginąć w wypadku...

kasia96 

Casos: 28

Wysłany: 2011-05-19, 14:09   

A mnie się wydaje, że każdy boi się śmierci, tylko nie każdy się do tego przyznaje. Ludzie boją się tego co nieznane, a przecież śmierci nie znają; nawet ci co nie wierzą w życie po życiu, boją się perspektywy wiecznego snu albo nie dadzą głowy obciąć, że po tej drugiej stronie na pewno nic nie ma.

vlp 

Casos: 218

Wysłany: 2011-05-25, 16:48   

Nie ma sensu się bać tego co i tak jest nieuniknione. Lepiej skupić się na tym co jest teraz zamiast bać się tego co będzie.

Gość

Casos: 218

Wysłany: 2011-11-29, 11:32   

"Być, albo nie być oto jest pytanie", Szekspir ma duzo racji

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2016-11-23, 12:47   

Każdy się boi, tylko dobrze jest po prostu nie myśleć o tym ciągle.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2017-01-11, 08:48   

ja wolę o tym nie myśleć i cieszyć się każdym diem.

Odpowiedz do tematu