Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Aspołeczność.
Autor Wiadomość
sayek 

Casos: 46
Medale: Brak

Wysłany: 2011-02-17, 01:47   Aspołeczność.

Czy jeżeli jestem aspołeczny, to faktycznie jestem inny, dziwny. Czy może mam własne poglądy, zdanie na dany temat i jestem jak by to powiedzieć, anty-wpływowy.

vlp 

Casos: 218

Wysłany: 2011-02-17, 13:55   

Nie Ty jeden jesteś aspołeczny więc dziwnością bym tego nie nazwał i innością. Inny jest każdy pod jakimś tam względem.
Anty wpływowość a anty społeczność to chyba 2 różne rzeczy. Ja mam własne zdanie, poglądy ale nie jestem aspołeczny, lubię wyjść do ludzi i pogadać.

Ostatnio zmieniony przez vlp 2012-10-02, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  

sayek 

Casos: 46

Wysłany: 2011-02-19, 22:25   

Więc jeżeli kieruje się własnym tokiem rozumowania, mam własne poglądy na świat, mam odmienne zdanie na konkretny temat, nie mam konta na nk, robię daną rzecz po swojemu i nie chodzę do kościoła, gdyż uwarzam że jest to największa instytucja w XXI wieku. To śmiało możecie mówić że jestem aspołeczny :D

vlp 

Casos: 218

Wysłany: 2011-02-20, 01:52   

Każdy ma swoje przekonania, upodobania, "odchyły" i dziwactwa ;)
Najważniejsze, żeby dziwactwo nie było szkodliwe, poza tym jeżeli nam z nim dobrze to możemy sobie w nim trwać :)

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2011-02-20, 13:13   

Cytat
Więc jeżeli kieruje się własnym tokiem rozumowania, mam własne poglądy na świat, mam odmienne zdanie na konkretny temat, nie mam konta na nk, robię daną rzecz po swojemu i nie chodzę do kościoła, gdyż uważam że jest to największa instytucja w XXI wieku.
To nie do końca tak. To są po prostu Twoje poglądy. Masz własny pogląd na świat - każdy ma swój, nie ma poglądów 100% identycznych. Nie masz NK - nie lubisz portali społecznościowych. Nie chodzisz do kościoła - kwestia wiary (nie wiem czy jesteś wierzący). To naturalne, każdy z nas jest inny, ale nie ma to nic wspólnego z aspołecznością. Unikanie ludzi, problemy z asymilacją w środowisku czy obawy przed kontaktem z ludźmi, zdobywaniem znajomości - to jest aspołeczność.

Ja dla przykładu też nie mam zbyt wielu kont po Internecie, poglądy polityczne (i nie tylko) mam takie, że nie mogę ich tu wypisać, do kościoła nie chodzę bo jestem wielce antyreligijny (względem wszystkich religii), ale nie czyni mnie to człowiekiem aspołecznym. Spotykam się z ludźmi, mam znajomych, nie unikam społeczeństwa. Mówią mi, że całkiem równy ze mnie gość. Dlatego uważam, że nie byłoby to adekwatne do sytuacji, nazwać Cię aspołecznym.

bo choć świat powstał i powstrzymał drania,

suka która go zrodziła, znów ma ruję.

- Bertold Brecht

Nove 

Casos: 30

Wysłany: 2011-02-27, 18:29   

Osobowości wg psychologi antyspołeczne to psychopatia oraz socjopatie :)

Inny tok myślenia sam w sobie nie czyni człowieka antyspołecznego.

Dewiant 
KuKluxKlan.

Casos: 343

Wysłany: 2011-03-14, 18:15   

Nove,
Mylisz się.
Aspołeczność nie musi być wynikiem Psychopatii, lub socjopatii, gdyż oba te zaburzenie są zbyt złożone ponadto różnicę pomiędzy nimi są b.wąskie i wątpię aby postronna osoba je dostrzegła.

Co do Ciebie sayek,
Dziwi mnie iż jako osoba domniemanie ASPOŁECZNA pytasz się o to na publicznym forum, gdzie siłą rzeczy panuje ogół i pewna hierarchia pozycyjna (Admin, Moder, Stali Bywalcy etc).
Gdyż taka struktura wartości należy przecież do społeczeństwa, którego Ty (jako osoba sama siebie stawiająca poza jego nawiasem) nie uznajesz.
Co innego umieć korzystać ze Społeczności, bawić się Nią, eksploatować ku swoim korzyściom, a co innego z kolei szukać w niej poparcia, pomocy, zrozumienia.

Co do Twojego pytania
Cytat
Czy może mam własne poglądy, zdanie na dany temat i jestem jak by to powiedzieć, anty-wpływowy.

Obstawiam raczej iż nie jesteś dziwny, a nawet nie Aspołeczny, lecz przejawiasz szczątkowe charakterystyki Indywidualności.

Aspołeczność to o wiele bardziej złożone zjawisko niźli Ci się wydaje.

KuKluxKlan.

dobosz 

Casos: 6

Wysłany: 2017-09-19, 14:04   

Niechęć do konkretnych ludzi to nie aspołeczność. Po prostu dane towarzystwo Ci nie odpowiada.

Odpowiedz do tematu