Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.
Jak to rozróżnić: udar krwotoczny , podstawowe dane.

Poprzedni temat «» Następny temat
ubezpieczalnia odmówiła mi wypłaty odszkodowania (stłuczka)
Autor Wiadomość
klamexi 

Casos: 4
Medale: Brak

Wysłany: 2012-11-15, 09:15   ubezpieczalnia odmówiła mi wypłaty odszkodowania (stłuczka)

Witam, ubezpieczalnia odmówiła mi wypłaty odszkodowania (stłuczka drogowa). Zupełnie nie zgadzam się z tą decyzją i chciałbym skierować sprawę do sądu. Miał ktoś może doświadczenie w takim sprawach?

szlug 

Casos: 2

Wysłany: 2012-11-19, 08:05   

z takimi firmami ciężko wygrać. Ja osobiście zleciłem prowadzenie sprawy kancelarii z Gdyni (nad bankiem PKO w Gdyni Głównej) i sprawa zakończyła się ugodowo, z czego jestem zadowolony

lapko 

Casos: 10

Wysłany: 2012-11-19, 11:35   

Udaj się do jakiegoś prawnika po poradę. Większość prawników wykona taką usługę za darmo.

roland 

Casos: 26

Wysłany: 2013-01-14, 06:46   

Może warto też odezwać się do rzecznika praw konsumenta choć nie wiem czy w tym przypadku pomorze.

maria25 

Casos: 16

Wysłany: 2013-01-15, 08:27   

Ubezpieczyciele często składają doniesienie na prokuraturę o wyłudzenie jeśli klient za dużo chce. PZU miało wielki skandal z tym a człowiek siedzi.

roland 

Casos: 26

Wysłany: 2013-01-15, 17:41   

na prokuraturę? za kwestionowanie decyzji ubezpieczalni? Ja rozumiem jakąś ewidentną próbę wyłudzenia ale kwestionowanie?!

samancia 

Casos: 72

Wysłany: 2013-03-04, 13:12   

Ale co to za stłuczka z czyjej winy i o jakie ubezpieczenei chodzi oc czy ac

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2013-06-18, 14:22   

Najlepiej poradzić się doświadczonego adwokata. Jeżeli sądzisz, że Twoje prawa zostały naruszone, warto zwrócić się z tym do sądu.

Agaew 
Agaew

Casos: 38

Wysłany: 2013-09-13, 11:12   

warto znaleźć takiego, który weźmie pieniądze za wygraną sprawę. tak czy inaczej będzie trzeba wyłożyć na koszty sądowe..

słomianka 

Casos: 234

Wysłany: 2014-11-29, 18:50   

Nie za ciekawa ta twija stuacja, nie wiem co zrobiłam bym an Twoim miejscu

krzysztofkaminski 

Casos: 28

Wysłany: 2016-02-24, 13:25   

Udaj się natychmiast do pobliskiego prawnika, który zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Z pewnością w pobliżu (jeżeli mieszkasz w mieście) znajdziesz ich paru.

transsat 

Casos: 12

Wysłany: 2016-04-19, 11:20   

Dokładnie dobry prawnik i on powie Ci co masz robić i czy masz szanse na odzyskanie pieniędzy.

bielicka 

Casos: 280

Wysłany: 2016-12-22, 12:04   

Są prawnicy, którzy specjalizują się tylko w odszkodowaniach. Moim zdaniem możesz zgłosić się do Lex Kancelaria, oni działają w Warszawie. Wielu moich znajomych korzystało z ich usług i byli bardzo zadowoleni. To duża kancelaria, mają tam specjalistów z zakresu najróżniejszych dziedzin.

Felcia12 

Casos: 14

Wysłany: 2016-12-29, 12:48   

Poszukaj dobrego prawnika.

Lutka 
Panda

Casos: 788

Wysłany: 2017-01-05, 07:56   

Z tym się zgodzę. Niestety ale ubezpieczyciele są bardzo cwani i zawsze szukają powodów do niewypłacania, albo zaniżania ubezpieczenia.

Odpowiedz do tematu