Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Cwiczenia odchudzajace
Autor Wiadomość
nosleep 

Casos: 12
Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-15, 14:17   Cwiczenia odchudzajace

Chcę zacząć się odchudzać... nie wiem od czego nawet zacząć.
Tutaj beactive.pl/fitness/cwiczenia-odchudzajace jest kilka ćwiczeń na odchudzanie, a jaka dietę byście poradzili?

dosiek 

Casos: 8

Wysłany: 2015-12-15, 20:47   

Wiesz co tak naprawdę to każde ćwiczenia czy jakikolwiek ruch lub aktywność fizyczna jest odchudzająca. Może to być bieganie, jazda na rowerze, pływanie. Tylko istotne jest to, żeby ta aktywność fizyczna była systematyczna. Jeśli masz ochotę na coś konkretnego to zapisz się na pobliską siłownie lub do klubu fitness. Może masz opory lub szkoda Tobie kasy na to, wtedy zawsze możesz odpalić jakiś zestaw z ćwiczeniami na youtube i ćwiczyć np. z Mel B.

trampki 

Casos: 206

Wysłany: 2016-02-18, 11:30   

Polecam ćwiczenia Chodakowskiej - nieźle się chudnie :)

hipsterka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-02-23, 18:48   

Gdzieś czytałam, że w 70% ważna jest dieta a w 30% trening.
Czyli wynika z tego, że warto byłoby jakoś podkręcić swój metabolizm.
Pewnie takie rozwiązania jak suplementy w stylu Nopalinia Max albo coś podobnego, przyspieszające chudnięcie mogą w tym przypadku zdać egzamin.
Chodzi o to, żeby ograniczyć ilość jedzenia, a duża część suplementów to właśnie robi. Do tego dochodzi szybsza przemiana materii i spalanie tkanki tłuszczowej.
Tylko jednocześnie trzeba pamiętać o połączeniu treningu z dietą.

krzysztofkaminski 

Casos: 28

Wysłany: 2016-02-24, 13:20   

Odpowiednia dieta przede wszystkim. Jak masz problem z ułożeniem to najlepiej spotkaj się z jakimś trenerem personalnym albo z dietetykiem.
Następnie polecam basen i aeroby.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-03-16, 20:29   

Mimo że sporo schudłam, to moje ciało nadal kiepsko wyglądało. Postanowiłam wypróbować coś takiego http://wposzukiwaniupiekn...jest-dla-ciebie Odessałam tłuszczyk i zdradzę Wam, że się nie zmarnował :P

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-03-16, 20:46   

A co z niego było? Jak taki zabieg w ogóle wygląda?

AnnaDietetyka 
AnnaDietetyka

Casos: 56

Wysłany: 2016-03-22, 22:14   

zacznij od kontaktu z dietetykiem, obliczeniu BMI i pomiaru tkanki tłuszczowej, do tego trener personalny i ze swojej strony proponuję wspomaganie odpowiednie dobrać, na przykład therm lina fast, suplementem diety.

melunraaaa 

Casos: 26

Wysłany: 2016-03-29, 12:30   

Po prostu więcej ćwicz i mniej jedz. To na pewno pomoże

milenka 

Casos: 6

Wysłany: 2016-04-05, 14:09   

Jako ćwiczenia odchudzające mogę polecić ćwiczenia Ewy Chodakowskiej. Turbo spalanie, kiler, skalpel. Świetne ćwiczenia i z odpowiednią dietą naprawdę działają cuda ;)

transsat 

Casos: 12

Wysłany: 2016-04-19, 11:16   

Cytat
Jako ćwiczenia odchudzające mogę polecić ćwiczenia Ewy Chodakowskiej. Turbo spalanie, kiler, skalpel. Świetne ćwiczenia i z odpowiednią dietą naprawdę działają cuda ;)

Te ćwiczenia są naprawdę dobre. Polecam na początku Skalpel. Po tygodniu już są efekty.

Henon 
Henon

Casos: 6

Wysłany: 2016-05-10, 20:48   

Ooo widzę już ktoś wspomniał o podkręceniu metabolizmu.To jest jak najbardziej bardzo ważne jednak też trzeba uważać,żeby nie przesadzić.Dieta zawierająca błonnik jest bardzo dobra.. Jeśli chodzi o produkty z błonnikiem to najlepsze są zielone warzywa,czy też wszelakie warzywa strączkowe np.bób groch itp.Z owoców najwięcej błonnika mają porzeczki,maliny awokado.

trampki 

Casos: 206

Wysłany: 2016-09-29, 15:23   

Tak jak pisałam wcześniej ćwiczyłam Chodakowską ale brzuch został :( Teraz chodzę na kriolipolizę do Vici Clinic i jest coraz lepiej. To zabieg miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej i w moim przypadku sprawdza się idealnie. Co prawda dopiero 3 zabiegi za mną ale efekt już widzę :) Polecam, bo jest nieinwazyjny, bezbolesny a skuteczny.

alinka78 

Wysłany: 2016-12-19, 21:41   

najważniejsza jest dieta, a ćwiczenia to dodatek aczkolwiek ważny

Vapefully_pl 

Wysłany: 2016-12-20, 10:33   

Ćwiczenia to bardzo ważny element, bez dobrego treningu który będzie połączony z dietą- na pewno nic nie osiągniemy,to zawsze musi ze sobą współgrać, a poza tym druga kwestia to nasza wytrwałość w postanowieniu zrzucenia kg oraz konsekwencja.

Odpowiedz do tematu