Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Co robić z bezsennością?
Autor Wiadomość
HonorataB 

Casos: 38
Medale: Brak

Wysłany: 2013-07-12, 21:35   Co robić z bezsennością?

Czy macie jakieś sposoby kiedy nie możecie zasnąć? Co wypić, tylko nie mówcie, że szklanka ciepłego mleka... pliz

Katrin 

Casos: 18

Wysłany: 2013-07-16, 16:39   

W pierwszej kolejności odpowiedz sobie na pytanie jak długo trwa Twoja bezsenność. Następnie należy zadbać o przestrzeganie podstaw higieny snu. Wietrzenie sypialni, nie objadanie się na noc, wyciszenie się przed snem, kładzenie się i wstawanie mniej więcej o jednakowej godzinie itp. Nie kosztuje to wiele zabiegu a może dać zaskakująco dobre rezultaty. Jeśli pytasz co pić przed snem, dobrze jest wypić szklankę herbaty z melisy.

HonorataB 

Wysłany: 2013-07-21, 21:29   

Stosuję te wszystkie rozsądne zabiegi i nic, dziś wyszalałam się na rowerze i wcale nie chce mi sie spać, chyba wezmę Forsen, działa na mnie wyciszająco i jakoś po nim zasypiam. Jutro muszę być w formie

Katrin 

Casos: 18

Wysłany: 2013-07-26, 15:40   

Jeśli tak bardzo jak mówisz cierpisz na bezsenność to nic on Ci nie da. To suplement które może (ale nie musi) dać efekty po długotrwałym stosowaniu. Zalecałabym Ci wizytę u lekarza specjalisty a być może obejdzie się bez leków. Aby łatwiej było dostrzec gdzie popełniasz błędy warto założyć dziennik snu w którym w dowolnej chwili możesz notować wszystkie zdarzenia związane ze snem a raczej jego brakiem.

Agaew 
Agaew

Wysłany: 2013-09-13, 10:57   

nie wiem co pić, ale wiem czego nie pić. Na pewno warto ograniczyć herbatę zwłaszcza zieloną przed snem - działa bardzo pobudzająco.

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2013-09-17, 11:09   

Też mam problemy z zasypianiem, ale tak chyba ma dzisiaj prawie każdy - problemy, życiowe zawirowanie, stres. Kładąc się spać zawsze uchylam okno na noc,świeże powietrze nie zaszkodzi, oglądam telewizję,a potem przy lampce już na wersalce czytam książki, kolorową prasę i kiedy zaczynają mi opadać powieki,lamkę gaszę i udaję się w objęcia Morfeusza, mnie pomaga. Odradzam wszelkie tabletki,kapsułki,ampułki,pastylki - nie wolno do tego przyzwyczajać organizmu. Bo potem i to nie pomoże.Pozdrawiam.

darko 

Casos: 2

Wysłany: 2013-11-28, 16:55   

Ciepła kąpiel/prysznic - na mnie działa.

margery 

Casos: 8

Wysłany: 2013-12-02, 12:51   

Ja też biorę gorącą kąpiel albo zaczynam czytać książkę:)

kleo 

Casos: 80

Wysłany: 2014-01-18, 16:25   

Nie oglądaj telewizji na godzinę przed pójściem spać.

milano 

Casos: 12

Wysłany: 2014-01-22, 11:18   

łydknij sobie dwie melatoniny - to naturlny wyciąg z pestek dyni, Będziesz spać jak zabity ;)

Alf 

Casos: 104

Wysłany: 2014-02-27, 15:15   

albo kilka piwek i sama uśniesz:) a jak to nie to trzeba czymś przed spaniem sie zmęczyć i bedziesz ululana:)

ladyinred84 

Wysłany: 2014-02-27, 15:33   

Można porządnie zmęczyć się fizycznie.
Można też łyknąć browara.
Później chodzić spać.
Wziąć ziołowe środki na sen lub uspokojenie.

Alf 

Casos: 104

Wysłany: 2014-04-03, 13:11   

Cytat
Jak nie możesz zasnąć to wejdz sobie na stronkę i się zabaw (odpręz się itd) na oglądaniu zdjęć seksownych nieznajomych (ale i też znajomych) To ci napewno pomoże :)

toż z tego powodu to tymbardziej nie zaśnie :P

ladyinred84 

Wysłany: 2014-04-25, 12:05   

Też mi się wydaje, że wchodzenie na stronki z erotyką to raczej mija się z celem. Ja razczej bym się nakręciła i nici ze snu. :ba_dance:

Nadrian90 

Casos: 10

Wysłany: 2014-05-13, 15:26   

Raczej człowieka to pobudzi. Ja mam swój sposób na bezsenność. TV z automatycznym wyłącznikiem. Przed TV zawsze usypiam :p

Odpowiedz do tematu