Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony polityk
Autor Wiadomość
Gostek 

Casos: 56
Medale: Brak

Wysłany: 2012-03-19, 14:38   

Mam dwóch ulubionych

Rysiu Kalisz z SLD - poczucie humoru za dwóch
Niesiołowski - wszyscy są według niego obłudni i zakłamani.

oltik 

Casos: 6

Wysłany: 2012-10-15, 08:02   

Zgadzam się, Kalisz jest spoko! :)

spajlar 

Casos: 10

Wysłany: 2012-11-21, 13:33   

Janusz Korwin-Mikke - Ponieważ nie boi się komuś powiedzieć prawdy w oczy.

rozgadany 

Casos: 86

Wysłany: 2013-02-25, 08:23   

Ulubiony polityk to jak teściowa... na 102..100m od domu i 2 pod ziemią ;)

grej_2 

Casos: 20

Wysłany: 2013-12-23, 11:43   

Mój ulubiony polityk na zasadzie zjawiska socjo-politycznego (nie że się z nim zgadzam czy głosować na niego będę!) jest Gowin - to co robi ostatnio wydaje mi się naprawdę przemyślanym planem i strategią, czego wielu politykom brakuje. Czy mu wyjdzie - no to zobaczymy

Mariusz005 

Casos: 12

Wysłany: 2014-01-03, 22:35   

Janusz Korwin-Mikke ponieważ ma stałe poglądy, jest inteligentny i dobrze masakruje lewaków.
Pozostali politycy są tak obłudni że z dnia na dzień potrafią zmieniać poglądy, byle tylko utrzymać posadę przy korycie.

Tarnit 

Casos: 2

Wysłany: 2014-01-12, 06:17   

Trudny wybór bo mam kilku ulubionych polityków, ale gdybym musiał zdecydować to pewnie padłoby na Adama Bielana za jego maniery i nieprzeciętną wiedzę.

adam9112 

Casos: 6

Wysłany: 2014-03-10, 17:40   Re: Ulubiony polityk

Cytat
Macie takiego? Jeśeli tak, to za co go cenicie?; )

A kogo tam lubić. Jedni kłócą się, że drudzy źle robią a jak dopadną do koryta to sami robią to samo

adamonis 

Casos: 78

Wysłany: 2014-10-16, 08:31   

Andrzej Lepper - którego już nie ma...
Ryszard Kalisz - fajny facet.

A ostatnio polubiłem jeszcze Korwina-Mikke, bo nie jest obłudnikiem. Mam prawo nie lubić gejów, prawda? Skoro mam prawo nie lubić, to mogę chyba o tym powiedzieć? No. On sądzi tak samo.

endrju 

Casos: 26

Wysłany: 2014-10-29, 13:18   

Cytat
Andrzej Lepper - którego już nie ma...
Ryszard Kalisz - fajny facet.

A ostatnio polubiłem jeszcze Korwina-Mikke, bo nie jest obłudnikiem. Mam prawo nie lubić gejów, prawda? Skoro mam prawo nie lubić, to mogę chyba o tym powiedzieć? No. On sądzi tak samo.

Kalisz w sumie najsympatyczniejszy się wydaje :)

Mikus 

Casos: 20

Wysłany: 2014-11-29, 18:29   

hmm dobry polityk to martwy polityk:P A tak na serio - to z tego calego bagna, to pozostaje jedynie JKM.

carmenika 

Casos: 4

Wysłany: 2015-06-24, 16:44   

Mój ulubiony polityk to w zasadzie żaden polityk :) strasznie obłudni są...
chociaż może Biedroń jest ok - nie ma piany w ustach, zawsze z uśmiechem i stara się jakoś mówić prawdę

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-06-25, 20:57   

Biedroń nie wyraził zgody na rozłożenie cyrku w Słupsku. Za to ma u mnie plusa.

Maddalena 

Casos: 306

Wysłany: 2015-09-13, 19:59   

Nie mam ulubionego polityka ale oscyluję za partią PO. Ich program jest jasny, klarowny i ma szanse powodzenia. PiSowi dobrej przyszłości nie wróże - no chyba że Polacy są tacy naiwni.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-09-14, 08:43   

Moim zdaniem obecny program PO wcale nie jest wiarygodny. Teraz to w ogóle nie wiadomo na kogo głosować.

Odpowiedz do tematu