Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy prezydent USA
Autor Wiadomość
tobiasty 

Casos: 3292
Medale: Brak

Wysłany: 2008-11-05, 22:33   Nowy prezydent USA

Cytat
Barack Obama został we wtorek wieczorem wybrany na prezydenta USA i ogłosił “odrodzenie przywództwa Ameryki” ostrzegając, że kraj czekają w najbliższych latach poświęcenia i trudności. Równocześnie z powiększeniem przez Demokratów przewagi w Kongresie, Obama odniósł miażdżące zwycięstwo nad republikańskim rywalem, Johnem McCainem.

Co sadzicie o nowym prezydencie USA? Pasuje wam taki wybor czy moze liczyliscie na wygrana McCaine'a ??

Horigoshi 
Cstriker

Casos: 232

Wysłany: 2008-11-06, 00:31   

osobiscie liczylem na Obame. nie wiem ogolnie czemu. po za tym nas to nie tyczy :] jak by unas zmienic idiotow to co innego

Elltharon Filarandrel 
wewnętrzne 'phie'

Casos: 1016

Wysłany: 2008-11-06, 15:59   

Gdzieś mówiono, ze kiedy murzyn zostanie prezydentem Ameryki, nastąpi koniec świata ; P. Osobiście bardziej byłam za McCainem, bardziej do mnie przemawiała jego konkretność. On nie obiecywał złotych gór.

Jestem bardzo ciekawa, jak Ameryka - kraj bez wątpienia rasistowski -przyjmie swojego nowego wodza.

Horigoshi 
Cstriker

Wysłany: 2008-11-06, 16:01   

Cytat
Jestem bardzo ciekawa, jak Ameryka - kraj bez wątpienia rasistowski -przyjmie swojego nowego wodza.

przyjmie go tak "hucznie" ze nie bd chyba chwili bez zamachu na niego

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2008-11-06, 16:50   

Zobaczymy jak Obama bedzie rzadzil krajem i jakie bedzie podejmowal decyzje, podejrzewam ze ludzie wybrali Obame na nowego prezydenta bo nie jest republikaninem tak jak McCain czy poprzedni prezydent George W. Bush ktorego ludzie juz mieli dosc po ataku na Irak i Afganistan :)

Cytat
Gdzieś mówiono, ze kiedy murzyn zostanie prezydentem Ameryki

Ja wlasnie slyszalem ze jak zostanie papiezem :D No ale mniejsza o to :)

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-11-08, 10:32   

JEST genialny, teraz czas na czarnego papieża!

Horigoshi 
Cstriker

Wysłany: 2008-11-08, 12:26   

Cytat
Ja wlasnie slyszalem ze jak zostanie papiezem :D No ale mniejsza o to :)
nei wierze w takie brednie :p co najwyzej bd zamach na niego przez rasistow :] bo te czuby sa i beda :D

Michał - Drań 
Armin van Buuren Fan

Casos: 22

Wysłany: 2008-11-13, 20:26   

Szczerze mówiąc nie Wiem czy to Dla Polski lepiej czy też gorzej ze Obama został Prezydentem.W sumie ja byłem właśnie za nim i miejmy nadzieje ze coś sie zmieni na lepsze dla Nas w Stosunkach Polska USA (oczywiście Wykluczam wątek finansowy).Mam na myśli Choćby te nieszczęsne Wizy..Trzeba dać mu Szanse..Poczekamy.. Zobaczymy :)

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-11-13, 20:28   

Cytat
te nieszczęsne Wizy.

to się nam marzy już od dawna...
ale jakoś nie jest to pewne...
bo polacy zaczeli by tam do pracy wyjeżdzać..
i sami wiemy co by się tam zaczeło dziać.

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2008-11-14, 22:16   

Zaczynając od samego początku, byłem za partią Demokratyczną, Republikanów odrzuciłem. Stałem za Hilary Clinton jako kandydatem z ramienia tej pierwszej. Osoba, jakby nie patrzeć, na stałe związana z polityką najwyższego szczebla, światowa, z obyciem. Polityka Clintona okazała się najskuteczniejszą od czasów Reagana. Co prawda Niemcy wybrali Merkel i sami widzimy co z tego wynikło, aczkolwiek nie sądzę, że ten jeden przypadek miałby ostatecznie przekreślać kobietę jako wodza dużego państwa. Niemcy po prostu źle trafili.
Ale jak sie rozwinęło każdy widzi, tak więc następnie stawiałem na Obamę. Jego kolor skóry to zarówno tarcza, jak i pięta achillesowa. No ale mniejsza o to. Uważam, że Ameryce brakuje świeżości, której Obama dostarczy. McCaine byłby drugim Bushem, choć ceniłem go za jego poczucie honoru i ogólną obywatelską postawę. Niestety, McCaine to żołnierz, tak jak Bush. Konflikt z Iranem byłby czystą formalnością za jego rządów. Obama zdziała wiele, choć nie zrealizuje wszystkich "zmian", które tak hucznie ogłaszał.
Można by o tym pisać i pisać, tak więc gwoli podsumowania sądzę, że Amerykanie dokonali dobrego wyboru. Korzystniejszego również dla Polski.
Ku Klux Klan napewno nie pozostanie milczący, aczkolwiek organizacja ta nigdy nie pełzała tak nisko, więc skończy sie jedynie na słowach.
Tyle ode mnie w tej kwestii :)

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-06-25, 20:13   

Nie jestem rasistą, ale jakoś go nie lubię. Powtarzam nie z racji jego koloru skóry, ale nie pasuje mi zbytnio ten koleś. Dla mnie za bardzo lalusiowaty, widać, że nie zna się na rzeczy. Wolałem gdy był Bush.

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-06-27, 14:57   

Cytat
Nie jestem rasistą, ale jakoś go nie lubię. Powtarzam nie z racji jego koloru skóry, ale nie pasuje mi zbytnio ten koleś. Dla mnie za bardzo lalusiowaty, widać, że nie zna się na rzeczy. Wolałem gdy był Bush.

Racja, Bush się znał na rzeczy, z tego co pamiętam 2 kadencje miał tak ?? to przez ten czas obył się w biznesie :)

Odpowiedz do tematu