Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim dla Ciebie są politycy?
Autor Wiadomość
towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-02, 17:01   

Dla mnie politycy są autorytetem, nie wszyscy rzecz jasna, ale między innymi Andrzej Lepper czy Lech Wałęsa. Do błaznów to bracia Kaczyńscy się zaliczają, ale nie do największych bo byli jeszcze więksi. Ogólnie rzecz biorąc politycy są jednak ważnym filarem w naszym kraju, bo bez nich była by tutaj wolna amerykanka.

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-07-02, 22:29   

Cytat
Dla mnie politycy są autorytetem
HAHAHAHAHA wybacz ,ale masz najcodowniejsze autorytety świata. :]

Ogólnie tak by powiedzieć coś o polityce trzeba mieć pojęcie .. By powiedzieć coś o politykach wystarczy nie być politykiem. Idioci w większości "po studiach" szczycący się czego to oni nie skończyli .. gdzie się nie uczyli a i tak nie ogarniają . Biją się wręcz o miejsce na jakimś stanowisku między sobą.. Jadą po sobie jak dzieci co pokazuje nam ich oblicze.. poza tym ich świat jest porysowany tępymi kredkami więc co do polityków to przykre ludzie..
"Breg Dens" Haha. <- ' to taki taniec na głowie jakby ktoś nie wiedział " Haha. ;]

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-07-03, 16:10   

Cytat
Ogólnie tak by powiedzieć coś o polityce trzeba mieć pojęcie

Jestem przyszłym politologiem, więc mam w głowie sporo informacji na temat polityki.

Cytat
HAHAHAHAHA wybacz ,ale masz najcodowniejsze autorytety świata. :]

Każdy ma swój autorytet, nie wiem czemu z Twojej klawiatury padła taka odpowiedź pełna bez aprobaty.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-03, 19:08   

Cytat
Każdy ma swój autorytet, nie wiem czemu z Twojej klawiatury padła taka odpowiedź pełna bez aprobaty.
No to nie wiem to chyba albo nie znasz pojęcia autorytet albo w Twojej wersji jest nieźle nagięte w złą stronę.. Bo mnie się wydaje ,że autorytety to wielcy ludzie.. a nie Kaczki czy inne ziomki. :P
Cytat

Jestem przyszłym politologiem, więc mam w głowie sporo informacji na temat polityki.
No to dobrze ciesze się tyle ,że wielu ludzi chwali się swoim wykształceniem a tak naprawdę sobie je kupili..

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-03, 19:44   

Kod
No to dobrze ciesze się tyle ,że wielu ludzi chwali się swoim wykształceniem a tak naprawdę sobie je kupili..

Ludzie chwalą się tym, co ludzie chętnie kupują. Opinia publiczna uważa, że wykształcenie jest ważne to i politycy kładą na to nacisk...proste. Polityka to..polityka. Tu nie ma miejsca na prawdę, bo jako taka w tym świecie nie istnieje...

Kod
Każdy ma swój autorytet

Tworzysz podłe uogólnienie...znasz każdego by tak o tym mówić? Wiesz, że z badań statystycznych wynika, że 56% badań statystycznych mija się z prawdą?

Kod
A więc kim dla was są politycy? Czy tylko błaznami ośmieszającymi nasze państwo

Stawiasz sprawę kontrastowo..sugerujesz odpowiedzi i uogólniasz. Nie będzie ruchu w tym temacie^

Politykami. Nie mam tendencji do wrzucania wszystkich do jednego wora. Inna sprawa..ile ja o nich tak naprawdę wiem? Mogę ocenić ich pracę, nie mogę ocenić ich jako ludzi. Nic..tylko tyle ile przesiąknie przez media i tyle,,na ile siebie, sami bądź cudzymi rękoma(vide Lepper i Tymochowicz)wykreują.

Kogo tak naprawdę oceniam wypowiadając się o Lepperze? To w 90% Tymochowicz.
I need to hear you<br />
M <3.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-07-04, 17:15   

Cytat
No to nie wiem to chyba albo nie znasz pojęcia autorytet albo w Twojej wersji jest nieźle nagięte w złą stronę

Autorytetów jest wiele. Ale zauważ nie napisano w temacie początkowym jacy politycy, i czy dzisiejsi :]
Sięgając pamięciom wstecz popatrzcie na takiego Józefa Piłsudskiego prawdziwy polityk, miedzy innymi autorytet dla wielu :]

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-04, 20:36   

Cytat
Józefa Piłsudskiego

A przez innych uważany za zbrodniarza wojennego(Łemkowie) czy za totalitanrego tyrana, który dokonał zamachu stanu wbrew ludności(demokratyczne wybory)

?ycie jest pełne paradoksów i kontrastów^
I need to hear you<br />
M <3.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-05, 12:20   

Cytat
pamięciom wstecz popatrzcie na takiego Józefa Piłsudskiego prawdziwy polityk,
Polityk?Nie ma mowy o tym ,że on był politykiem.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-07-05, 12:25   

Cytat
Nie ma mowy o tym ,że on był politykiem.

Rozśmieszyło mnie to :hyhy: to tak jakby negować, że titanic nie zatonął

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-05, 12:26   

Cytat
Rozśmieszyło mnie to :hyhy: to tak jakby negować, że titanic nie zatonął
No fajnie ,ale ja mówię Tobie serio ,albo źle mnie uczyli :)

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-07-05, 12:35   

Kod
Józef Klemens Piłsudski (ur. 5 grudnia 1867 w Zułowie pod Wilnem, zm. 12 maja 1935 w Warszawie) – polski działacz niepodległościowy, dowódca wojskowy, polityk, naczelnik państwa Polskiego w latach 1918-1922

wikipedia.pl
Cytat
albo źle mnie uczyli

Na pewno źle Cie uczyli. Pasją mojego ojca jest historia, i sam powiedział, że był politykiem.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-05, 12:40   

Cytat
Na pewno źle Cie uczyli. Pasją mojego ojca jest historia, i sam powiedział, że był politykiem.
Tak ja wielu znam historyków , filozofów i polityków i jakoś mało który zgadza się z tym ,że dawne postacie historyczne mogą być politykami i jak tak samo. Bo jak zauważyłeś polityka jest o wiele inna więc w ogóle nie ma sensu porównywać polityki tamtych lat do współczesnej nie uważasz? Być może to dwa zupełnie inne pojęcia jak na te okresy..

Cytat
wikipedia.pl
Wikipedię tworzą zwykli ludzie tacy jak ja i Ty więc wystarczyło by ,że Pani na historii poda notatkę i ktoś ją po prostu przepisał ? ;]

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-07-05, 12:50   

Cytat
Wikipedię tworzą zwykli ludzie tacy jak ja i Ty

No to sobie poszukaj gdzie indziej, a jak nie to ja Ci nawet poszukam.

http://g1brzeg.wodip.opol...efpilsudski.htm <--- proszę bardzo. Pierwsze zdanie świadczy o tym, że był politykiem "Pierwszy Marszałek Polski"

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-05, 12:54   

Cytat

http://g1brzeg.wodip.opol...efpilsudski.htm <--- proszę bardzo. Pierwsze zdanie świadczy o tym, że był politykiem Pierwszy Marszałek Polski
No dobrze wszystko pięknie ,ale dalej twierdzę ,że..

Cytat
Bo jak zauważyłeś polityka jest o wiele inna więc w ogóle nie ma sensu porównywać polityki tamtych lat do współczesnej nie uważasz? Być może to dwa zupełnie inne pojęcia jak na te okresy.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2009-07-05, 13:20   

Cytat
No dobrze wszystko pięknie ,ale dalej twierdzę ,że..

Masz fanatyczne podejście do polityki, ale nie mnie to oceniać.

Odpowiedz do tematu