Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim dla Ciebie są politycy?
Autor Wiadomość
Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-07-05, 13:22   

Cytat
asz fanatyczne podejście do polityki, ale nie mnie to oceniać.
I nikomu innemu tego oceniać nie wolno :] Tudzież ja uważam ,że politycy są idiotami i tak uważa duża część ludzi na świecie .. np moi rodzice więc nie czuję się inna :]

Sajmon 
^^

Casos: 1798
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-05, 13:30   

Kim są dla mnie politycy..?

Cytat
Tudzież ja uważam ,że politycy są idiotami

Krótko, zwięźle i na temat. Od siebie dodałbym jedynie, że są nieliczne wyjątki od tej smutnej reguły.

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-07-07, 12:03   

Oto moja odpowiedź:
http://ania1701.wrzuta.pl...urat_-_wiej-ska

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Wysłany: 2009-07-08, 09:34   

Zacznimy od tego, że totalnie nie interesuje mnie polityka z racji tego, że jest tam jeden wielki syf, nic nie robią żeby w polsce faktycznie żyło się lepiej, tylko ludzie muszą wyjeżdzać z polski bo mamy bezrobocie większe od dziury budżetowej. Powalają mnie niejednokrotnie na łopatki swoimi głupimi kłótniami, a jak jakaś gazeta napisze coś o nich to wielkie HALLOOOO że niby oni się starają ale w takim bagnie nic się nie da zrobić.

Politycy na pewno nie sa dla mnie żadnym autorytetem, byłam dumna tylko z pana Giertycha, który wprowadził mundurki do szkoły, bo to był świetny pomysł, w sumie jeden z niewielu dobrych, które wprowadził, ale udało mu się na chwile przyciągnąć moją uwagę. Obecnie swoimi czynami przyciąga mnie PO, a dokładniej pan Tusk, który coś tam próbuje, ale PiS blokuje. I w sumie do nich mam jako taki szaczunek, ale zdecydowanie politycy :thumbdown: :thumbdown: no właśnie... Ale jak będę miała 18lat to będę głosować. żeby nie mieć żalu tak jak 50% polaków, że niby oni nie głosowali a tu jacyś śmieszni ludzie rządzą.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-08, 11:10   

Cytat
który wprowadził mundurki do szkoły, bo to był świetny pomysł, w sumie jeden z niewielu dobryc
jedyny plus to ,że nikt nie wyróżnia się.. Reszta minusów rzucała się w oczy..,ale pewnie zrobią wszystko tylko by ludzie bankrutowali i to na marne bo h.j mundurki strzelił.. Poza tym mamy chyba iść do przodu a non stop cofamy się w tył. I wybacz ,ale jeżeli politycy mają budzić nienawiść tu np Pan Giertych to co to za polityk ?

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-08, 11:44   

Giertych to ewenement, który całej europie ogłosił, że od małpy nie pochodzi. Pan ojciec Giertych..chyba już były eurodeputowany^

Mundurki swoją drogą uderzają w wolność obywatelską pod tytułem "noszę się jak chcę". Dziwnym dla mnie w ogóle są statuty szkoły i afery za dredy czy kolczyki. Dobrze, że wybierałem zawsze "szkoły przyjazne uczniowi" i miałem tylko nagany za palenie fajek i czasem aferę z alkohol czy inne środki.

Pozdrawiam
.
I need to hear you<br />
M <3.

Cheero 

Wysłany: 2009-07-08, 12:08   

mundurki jak dla mnie to akurat była dobra rzecz.. jednakowy ubiór - nikt się nie wyróżnia, wiem, że niektóre dzieci spowodu ubioru są wyśmiewane, bo nie mają pieniędzy na drogie ciuchy jak ich koledzy.. ale to tylko w podstawówce

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-08, 12:19   

Cytat
bo nie mają pieniędzy na drogie ciuchy jak ich koledzy..
No i nie miały pieniędzy na mundurki.. boże czy Wy naprawdę sądzicie ,że to ,że ktoś ma mundurek nie zostanie wyśmiany ? ,że to ,że ktoś ma mundurek zmieni jego osobowość i nie będzie wyśmiewał.. jasne.. na prawdę dzieci nie doceniacie.

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Wysłany: 2009-07-08, 12:21   

Cytat
Cytat
bo nie mają pieniędzy na drogie ciuchy jak ich koledzy..
No i nie miały pieniędzy na mundurki.. boże czy Wy naprawdę sądzicie ,że to ,że ktoś ma mundurek nie zostanie wyśmiany ? ,że to ,że ktoś ma mundurek zmieni jego osobowość i nie będzie wyśmiewał.. jasne.. na prawdę dzieci nie doceniacie.

W mojej szkole zmieniło i jestem dumna, że są te mundurki, co prawda ja nie noszę z racji funkcji, ale widzę, że ludzie znalezli w tym plus.

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-08, 12:26   

Cytat
W mojej szkole zmieniło i jestem dumna, że są te mundurki, co prawda ja nie noszę z racji funkcji, ale widzę, że ludzie znalezli w tym plus.
W mojej tego nie ma na szczęście zresztą kto by nosił ha. W gimnazjum moim starym jak widziałam z rok temu te ich mundurki to jak te okrycia z salonu fryzjerskiego więc i tak ubranie widać.. poza tym mało kto nosił.

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-08, 13:38   

Cytat
W mojej szkole zmieniło i jestem dumna, że są te mundurki

Jak to jest być dumnym z czegoś co jest od Ciebie niezależne? To ja chyba zacznę być dumny z każdego osiągnięcia sportowego i naukowego na świecie. Będę się puszył całymi dniami tyle we mnie dumy będzie^ Skoro już mogę być dumny ze wszystkiego..to co mi za różnica! :spoko:
I need to hear you<br />
M <3.

sandusia 

Casos: 148

Wysłany: 2009-07-08, 13:57   

moim zdaniem aktualni politycy sa zwykłymi zdzieraczami kasy i tyle ... mało co robią dla tego kraju i tylko sie wykłócaja jeden przez drugiego .... albo zajmuja sie jakimis sex aferami na co to komu kto z kim spal w lozku i kto z kim ma dzieci to powinna być sprawa prywatna .... .. oczywiście nie mówie tu o politykach którzy działaja na rzecz naszego państwa .... Sama chce zostać politykiem ... ale tylko dlatego że tej kraj potrzebuje pomocy ludzi bez interesownych ...

Beciuch 
I'm so crazy xd

Casos: 96

Wysłany: 2009-07-08, 14:22   

http://images.google.pl/i...=N&hl=pl&tab=wi

idealny przykład na to, jak można nazwać współczesnych polityków.

` Tak mi dobrze, tak mi rób! ;]

Cheero 

Wysłany: 2009-07-08, 23:15   

Cytat

Tyle, że za mundurki płaci się raz.. a nie trzeba płacić za nowe ciuchy co 3 miesiace, żeby dzieci nadążyły za innymi które co chwile zmieniają.. nieraz dzieci inteligentniejsze lecz biedne były wyśmiewane z powodu ubioru.. i tu osobowość nic nie zmienia.. środowisko dzieci potrafi być okrutne.. znam przykłady u mnie z podstawówki takich dzieci.. widzialem więc wiem

Siiii. 

Wysłany: 2009-07-09, 11:23   

Cytat
Tyle, że za mundurki płaci się raz.. a nie trzeba płacić za nowe ciuchy co 3 miesiace, żeby dzieci nadążyły za innymi które co chwile zmieniają.. nieraz dzieci inteligentniejsze lecz biedne były wyśmiewane z powodu ubioru.. i tu osobowość nic nie zmienia.. środowisko dzieci potrafi być okrutne.. znam przykłady u mnie z podstawówki takich dzieci.. widzialem więc wiem
To te dzieci są poryte cóż życie.. poza szkołą i tak zostaną wyśmiane zresztą i jak mówiłam te mundurki bywają takie ,że i tak ubranie widać.

Odpowiedz do tematu