Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Radio Maryja
Autor Wiadomość
towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670
Medale: Brak

Wysłany: 2010-03-03, 21:46   

Cytat
Ten przykład jest żałosny i z brodą.

Ani to ani to, jest po prostu prawdziwy.

Babcia 

Casos: 70

Wysłany: 2010-03-03, 23:56   

Prawdziwy to był Grzegorz Braun, który dzisiaj wystąoił w Radiu Maryja i nadal będzie gościem RM po północy. mozna sie z nim zgadzać, lub nie, ale nie mozna powiedziec,że przynudza, Na prawdę ciekawie mówił i nadal po pólnocy bedę go słuchała, jak równiez dzwoniących do radia słuchaczy.

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2010-03-04, 05:51   

Babcia, wczoraj wracajac z pracy postanowilem ponownie posluchac RM, wlaczam i co slysze znowu modlitwa ... mysle sobie kij poczekam co bedzie potem, skonczyla sie modlitwa i zaczelo sie jakies nudne kazanie ... wybacz ale te radio ... eh... szkoda gadac :znudzony:

Babcia 

Casos: 70

Wysłany: 2010-03-04, 09:02   

Tobiasty! Czy aby nie przesadziłeś? Zaraz po modliwie różańcowej rozpoczyna się w Radiu Maryja msza św./godz. 7.00/ i około godz. 7.10, 7.15 krótka homilia.
Dzisiejszej nie słyszałam, gdyż po nocnym słuchaniu reżysera Grzegorz Brauna wstałam później, tak, że nie słyszałam tej homilii, a więc nie wiem czy masz rację.
Grzegorza Brauna w RM słuchałam do godz. 2.00, a właściwie nie tylko jego, a dzwoniących słuchaczy. Co najbardziej zaciekawiło mnie w wypowiedziach tego wybitnego reżysera, to sprawa monarchii. Jestem ZA, ale niestety jest to chyba niemozliwe, a szkoda, wielka szkoda.

[ Dodano: 2010-03-04, 12:09 ]
Dzisiaj w TVTrwam była powtórka pierwszej części "Rozmów niedokończonych" z udziałem reżysera Grzegorza Brauna, miałam okazję obejrzeć, bardzo ciekawe fakty i opinie przedstawił ten wybitny reżyser.

Ricky 
Tectonic ;D

Casos: 26

Wysłany: 2010-03-04, 13:34   

Radio Maryja jest dobre dla dewotek :thumbdown:

usteczkowaa 
;-)

Casos: 1904

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2010-03-08, 21:55   

Babcia, nie musisz sie z każdym klócić.
Każdy ma swoje zdanie na ten temat tak samo jak i Ty,

Herudraug 
Margines Społeczny :D

Casos: 162

Wysłany: 2010-03-14, 19:06   

usteczkowaa, każdy może mieć swoje zdanie, a co za tym idzie, każdy może mieć takie zdanie, że trzeba przekonywać innych do swojej racji, więc nie wiem z czego ta uwaga :P Nie zauważyłem, by toczyła się tu kłótnia, raczej kulturalna dyskusja, w której gwiazdą jest Babcia, :D

Jak kto chce słuchać RM, niech słucha, ja na nim psów nie wieszam. Jednak i tak sceptycznie podchodzę do tego radia.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-03-15, 15:27   

Cytat
Każdy ma swoje zdanie na ten temat tak samo jak i Ty,

Każdy ma ale nie każdy (mam tu na myśli ciebie) akceptuje zdania innych, jak ci się nie podoba co babsztyl piszę to uaktywnij opcję ignoruj...nie ogarniam cię :...:

!Fresh! 
FRESHcie

Casos: 1720

Wysłany: 2010-03-15, 15:54   

Ja pier.ole, kobieto. Płacą Ci za reklame czy jak?
Przestań pisać takie głupoty. Chce to słucham nie chce, to tego nie robie więc nie wyjeżdżaj mi z tekstami że
Cytat
W Radiu Maryja prawie każdy moze znaleźć dla siebie, to czego szuka, a często nie szuka

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-03-15, 16:04   

Cytat
Ja pier.ole, kobieto. Płacą Ci za reklame czy jak?
Przestań pisać takie głupoty. Chce to słucham nie chce, to tego nie robie więc nie wyjeżdżaj mi z tekstami że

Każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli, jeżeli nie uznajesz tego, to pogwałcasz paragrafy konstytucji. Wiele się musisz jeszcze nauczyć oj wiele.

!Fresh! 
FRESHcie

Casos: 1720

Wysłany: 2010-03-15, 16:11   

Cytat
Każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli

Nie bronie jej wyrażać swoich myśli, ale niech przestanie nakłaniać wszystkich do słuchania i zachwalać jakie to świetne radio. I niech przestanie opowiadać bajki
Cytat
Mój ś.p. mąż szukał haków, a znalazł to co przyczynilo się do jego nawrócenia.

bo to jest żałosne.

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Wysłany: 2010-03-15, 16:14   

Cytat
i zachwalać jakie to świetne radio. I niech przestanie opowiadać bajki

Wolno jej

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2010-03-15, 20:48   

Każdy ma prawo wyrażenia tego, co myśli. Proszę o powrót do tematu i zakończenie tej dyskusji dotyczącej o tym, co komu wolno, a czego nie. Pod tematem pt. "Radio Maryja" na pewno taki wątek się nie kryje.

Erich Maria Remarqe

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-03-15, 23:20   

Więc ostatecznie podkreślam, dla wiedzy Babci, której z nami już chyba niema, że nigdy na trzeźwo nie będę się tej stacji bacznie przysłuchiwał, gdyż:
- nie wierzę
- wg. mnie piorą tam mózg, w bardzo delikatny i subtelny sposób, przez białe, gumowe rękawice.
- jak już Hell powiedział, przekazują informacje w dość "subiektywny", PiS'owski sposób.
- radio to w żaden sposób nie poprawi mi nastroju, jedynie będzie mnie chciało nauczyć pokory, litości, miłosierdzia i bogobojności...

!Fresh!, w zasadzie się z tobą zgodzę.
Co prawda każdy ma prawo wyrażania własnych myśli jak napisał Łobuz, jednak większość postów babci przekazuje czytelnikom gigantyczną dawkę religijnej resocjalizacji. Ja bardzo się cieszę, że mam tu możliwość "obcowania" z przedstawicielką pokolenia o kilka dekad starszego ode mnie, i chciałbym tu doświadczyć obustronnego zrozumienia, jednak nie będzie to możliwe jeśli druga strona ma "klapki na oczach" i żyje wg. swojego niezniszczalnego schematu...
ten styl pisania drażni mnie...
bo dostrzegam w tym - nie, miłość do Boga a fanatyzm, hipnozę i niezaspokojoną ambicję siania wiary

Babcia, sprzęgło i luuuuz ;)
może pora wyłączyć radio, a po Mszy Świętej wybrać się na dłuższy spacer i zobaczyć jaki ten świat jest piękny :angel:

Odpowiedz do tematu