Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pacierz
Autor Wiadomość
Missy 
Gwiazdka

Casos: 120
Medale: Brak

Wysłany: 2009-01-22, 18:42   

Gdybym się podliła, to mówiłabym po swojemu, a nie coś co każdy powtarza do wieczór...

Dark Angel 

Casos: 438

Wysłany: 2009-01-24, 20:31   

Od paru lat nie...Nom niekiedy przed snem ale to tak " na specjalne okazje ??? "

HaMeR 

Casos: 204

Wysłany: 2009-01-25, 14:00   

Bardzo żadko :P Wystarczy ze chodze do koscioła:D

Madman 
Hustler z Powołania

Casos: 78

Wysłany: 2009-01-26, 23:46   

Nie chodzę do kościoła, nie wierze :)

Wasza wiara nauczyła czym jest Pedofilia ?!

justyna_a 

Casos: 308

Wysłany: 2009-01-31, 09:29   

Ja nie odmawiam pacierza. Do kosciola chodze owszem - w niedziele, i tylko tam czasem uda mi sie odmowic jakas modlitwe.

BlackAngel 

Casos: 634

Wysłany: 2009-03-12, 20:38   

Nie odmawiam. Znam, ale nie czuję takiej potrzeby... Kiedyś usłyszałam o czymś takim, żeby przed snem powiedzieć: "Dziękuję Ci Boże z dzień którym mnie obdarzyłeś". I to mi dotąd wystarcza...

'Upaść i jak dziecko szlochać, już nigdy nie powstać, nigdy nie kochać…'

'Mam już jeden nóż w plecach i nie ma tam miejsca na następne...'

PsBoo 

Casos: 160

Wysłany: 2009-03-12, 20:50   

Dla mnie kwestia modlitwy i Boga jest dość trudna. Bo już samo stwierdzenie czy wierzę czy nie sprawia mi kłopot. Co do tego, czy zmawiam pacierz to zależy. Raz mam tak, że przez dłuższy czas nic nie robię, potem znowu zaczynam... Dziwne to. o_0

Sole 

Casos: 3372
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-12, 23:05   

odmawiam. wieczór i rano. na swój sposób nie na wyuczone. traktuje to jako rozmowe z Bogiem.

Życie dało mi ostro w du*e... Brakuje mi Was, Kochani. Będę się zjawiać jak najczęściej jest to możliwe.

S.

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-22, 09:39   

Cóż. Jestem wierząca. Ale niestety czasem zapominam o pacierzu.
Jakoś... no, nie pamiętam o tym. A chciałabym.
Jak się modlę? Różnie. Ale przede wszystkim po swojemu.

:mimi

Acuario 

Casos: 112

Wysłany: 2009-08-17, 23:05   

Kiedyś się na tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że TAK NAPRAWDĘ modliłam się chyba w podstawówce.
Na początku gimnazjum może jeszcze próbowałam się modlić ( przed spaniem na leżąco ) ale zazwyczaj w trakcie zasypiałam.

A teraz po prostu nie odczuwam takiej potrzeby.
Nawet nie wiem czy nie pomyliłabym się odmawiając zwykłą Modlitwę Pańską ( Ojcze Nasz ... ).
W sumie to wcale bym się nie zdziwiła.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-08-17, 23:16   

Kiedyś, kiedy moje rozeznanie odnośnie religii kończyło sie na: Bóg mnie kocha a Jezus umarł za nas, odmawiałem pacierz i sie modliłem. Ale jak po trzech miesiącach nie dostałem nowego rowera, zacząłem się wgłębiac w temat, że tak to ujmę i moje modlitwy sie skończyły.

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-08-18, 09:03   

Nie zmawiam pacierza. Nie modlę się.

Erich Maria Remarqe

Katy Brian 

Casos: 120

Wysłany: 2009-08-20, 14:51   

Tak jak wszyscy. Każdy na forach publicznych , nie przyznaje się do odmawianai modlitwy , chodzieni do kościołą , wiary w boga itd.
Tak naprawdę często ci ludzie spotykają się w niedziele na mszy .
Szczerze wątpie czy choć 20 % tych co podaje się za ateistów jest prawdziwa ...
Ja nie odmawiam wszelkich modlitw , życie nauczyło mnie że to bez sensu. Bo tak naprawdę... czy kiedykolwiek wam wiara wam pomogła ... ? Niesądze.

And tell me what you see

Someone real

This is real

What you wish to be

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-08-20, 15:12   

nie modlę się chyba od czasów pierwszej komunii świętej, a do kościoła chodzę jedynie w święta. nie widzę potrzeby, żeby modlić się dziennie i chodzić przynajmniej raz w tygodniu na mszę. w niczym mi to nigdy nie pomogło, rozmowy z Bogiem przez modlitwę, dziękuję bardzo. życie nauczyło mnie, że jest to co najmniej gówno warte. tysiące ludzi dziennie ginie, tysiące głoduje, gdzie Wasz Bóg i spełnienie Waszych modlitw?

Acuario 

Casos: 112

Wysłany: 2009-08-20, 17:11   

Cytat
Tak jak wszyscy. Każdy na forach publicznych , nie przyznaje się do odmawianai modlitwy , chodzieni do kościołą , wiary w boga itd.
Tak naprawdę często ci ludzie spotykają się w niedziele na mszy .
Szczerze wątpie czy choć 20 % tych co podaje się za ateistów jest prawdziwa ...
A to niby dlaczego ? Po co mieliby kłamać ?
Czy jeżeli katolik jest prawdziwym katolikiem ( wie w co i dlaczego wierzy ) to wstydzi się przyznać do wieczornej modlitwy ? Nie, bo niby jakie ku temu miałby powód ?

Prędzej bym się zgodziła, że ktoś pisze iż jest ateistom, a i tak chodzi do kościoła np. bo rodzice mu każą ale o tym już nie wspomina ;p chociaż to tylko takie moje gdybanie .

Cytat
Ja nie odmawiam wszelkich modlitw , życie nauczyło mnie że to bez sensu. Bo tak naprawdę... czy kiedykolwiek wam wiara wam pomogła ... ? Niesądze.
Czyli mam rozumieć, że ty też kłamiesz ? Skoro każdy to każdy xD he he

Odpowiedz do tematu