Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy wierzycie w Boga?
Autor Wiadomość
towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670
Medale: Brak

Wysłany: 2010-02-20, 21:45   

Cytat
A ty masz jakieś dowody na istnienie ?

Nie ma dowodów na nieistnienie, nie ma także dowodów na istnienie.

A co do małp, od których rzekomo ludzie pochodzą to żaden dowód skąd wiemy, że akurat od tego czy od tego istniejemy? To żaden dowód, to jedynie zjawisko, które miało miejsce kilka milionów lat temu.

KnifeInAwife 
bóg

Casos: 58

Wysłany: 2010-02-20, 21:52   

Cytat
ale Ci hip-hop mózg wyprał :sweet:

Ten wpis jest niepodwazalnym dowdem ze intelektualna asceza jest u ciebie równie rutynowym zabiegiem, niczym pieciokrotna masturbacja u japońskich nerdów po czterdziestce.

Cytat
a o swoich fetyszach podziel się z nami w dziale Seks i Antykoncepcja :thumbsup:

Odbij sobie takie teksty ciole, radze dobrze, bo moje intrnetowe fetysze mogą z ciebie zrobić gadającą scierke do podłogi.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-02-20, 22:09   

KnifeInAwife, haha :lolru:
Myślisz, że mnie zbajerujesz i zgasisz używając takiej terminologii ?
Zapewne nieźle się musiałeś napocić, szukając takich zwrotów w słowniku, pewnie makijaż Ci spłynął.
i nie wniosłeś absolutnie nic sensownego do tematu ;)

Herudraug 
Margines Społeczny :D

Casos: 162

Wysłany: 2010-02-21, 07:28   

Lechoo91, nie chce mi się oglądać tego filmiki - net mam coś dzisiaj słaby -.-
ale co do cytatu - wiedz, że nie jest to stygmat, że człowiek został "pyk" stworzony. To Kościół daje nam zdecydować za czym stoimy: czy za kreacjonizmem czy ewolucjonizmem.

Widzę też tu, że są dyskusje typu "Daj dowód na istnienie/nieistnienie". Wiara polega na tym, że się wierzy BEZ DOWODÓW. Jeśli, by były dowody, to by już nie była wiara.

Ja sam wierzę w Boga. Tak na zaś. xD Jeśli jest - to będę żył wiecznie, jeśli nie ma - cóż, trudno. ;)

kakina 

Casos: 404

Wysłany: 2010-02-24, 20:44   

Wierzę w Boga

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2010-02-24, 21:18   

Cytat
Wierzę w Boga

Nie no ku*** ludzie bez jaj, nie ograniczajcie się do słów z jedną literą po środku. Wstyd mi za ciebie kakina

Babcia 

Casos: 70

Wysłany: 2010-02-26, 15:30   

Wierzę w Boga Trójcy Jedynego.
Gdy patrzę na ten cudny, niesamowicie mądry świat, który Bóg dla nas ludzi stworzył, podziwiam Jego mądrość.
Gdy myslę o Jezusie, którego Bóg nam posłał, aby swoja smiercią zbawił każdego z nas dziękuję Bogu za to, że dał nam to co najcenniejsze.
Gdy modle sie do Ducha Świetego, wiem, że Jego rada będzie dla mnie drogowskazem który wskaże mi właściwe wybory.

Che 

Casos: 74

Wysłany: 2010-09-03, 15:52   

Boga po prostu nie ma, tak że nie mam takich dylematów. Zresztą każdy z nas urodził się ateistą i żyłby z tym szczęśliwie gdyby mu nie natłukli do głowy głupot. Jak ktoś chce wierzyć to bez różnicy czy to bóg czy koń na wrotkach. Skuteczność w obu przypadkach będzie taka sama. :angel:

sandusia 

Casos: 148

Wysłany: 2010-10-14, 17:39   

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią .. ... żeby byc ateista trzeba mieć o tym pojęcie i trzeba wiedzieć dlaczego się nim jest ... Znam 6 osób którzy są ateistami i powiem że to bardzo inteligentne osoby które potrafią wyjaśnić dlaczego maja takie a nie inne poglądy ... A wracając do tematu ja wierze w stwórce ktoś w końcu stworzył to wszystko ... Do kościoła nie chodzę bo uważam że to zgromadzenie gorsze od mafii wciąż ciągną od cb pieniądze i nic więcej .... ale powierzam się Bożej opiece w trudnych chwilach mówię po prostu boże powierzam swój los tobie ...i to ma dla mnie większą moc niż odprawiana msza w kościele

Jolka 

Casos: 38

Wysłany: 2010-11-05, 18:25   

Wierze w boga ale nie wierze w kościół, to co czarni wyrabiają to duże przegięcie.

Dewiant 
KuKluxKlan.

Casos: 343

Wysłany: 2010-11-10, 15:45   

Jolka, To "coś" na kształt Deizmu.
Osobiście jako Satanista Racjonalny całkowicie wykluczam istnienie jakiejkolwiek siły, istoty pozamaterialnej, w tym oczywiście tego Chrześcijańskiego wyimaginowanego bożka, którego ludzie mają za ciul wie kogo.
Co więcej jestem cholernie przeciwnym czczeniu jakiejkolwiek Istoty wyższej, a jako, że jestem cholernym Egoistą mam gdzieś prawo do Wiary i Wyznania.

Jedyni ludzie będący głupszy od Wyznawców Ofiary na Krzyżu i Jego ARCYZAJE*ISTEGO Ojczulka to Sataniści Teistyczni (Etymologiczni).

(Jeśli obrażam tym postem czyjekolwiek odczucia religijne, to przykro mi- lecz mam to gdzieś)

KuKluxKlan.

tilia14 

Casos: 30

Wysłany: 2010-11-11, 08:59   

Jestem katoliczką i wierzę w Boga,a tak naprawdę nie wierzę -tylko wiem!
W naukę nie wierzę , gdyż się zmienia-kiedyś sądzono , że ziemia jest płaska :D
Bóg dopuszcza zło , ponieważ dał nam wolność i mamy cały czas wybierać ,to jest też takie wypróbowanie nas:)
Zło pochodzi nie od Niego tylko od szatana , a my ludzie w większym lub mniejszym stopniu ulegamy złu.

tilia14 

Wysłany: 2010-11-11, 14:27   

KK-generalnie rzecz ujmując nie zmienia się,owszem są pewne zmiany ,zresztą Chrystus Pan sam je przewidział mówiąc do Piotra -"Ty jesteś Opoką, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go; dam ci klucze Królestwa niebieskiego, a cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane i w niebiesiech; a cokolwiek rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane i w niebiesiech".
Czy jest populistyczny?Uważam , że nie ,wytycza drogę pod prąd,nie mówi róbta co chceta-tak jakby chciał ludek,wytycza twardą ścieżkę.
Nauka bywa zawodna lub żle wykorzystana-bomba atomowa.Cenię ją ,ale zakładam jej omylność.

Dewiant 
KuKluxKlan.

Casos: 343

Wysłany: 2010-11-12, 10:12   

Hefalumpa Jestem, Powiem Ci tak.
Z Katolem się nie dogadasz.
Tak jak Psu nie przetłumaczysz, że zrobił źle.

KuKluxKlan.

tilia14 

Wysłany: 2010-11-12, 20:27   

Jeśli chcesz coś krytykować /cokolwiek/,to najpierw to poznaj. :)
Znając Twoje wypowiedzi na forum ,to jesteś dość daleko od tych spraw.

Do S.R.S.-hau

Odpowiedz do tematu