Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezent na imieniny koleżanki
Autor Wiadomość
tiktak 

Casos: 264
Medale: Brak

Wysłany: 2016-04-15, 17:15   Prezent na imieniny koleżanki

Jaki prezent imieninowy, taki najlepiej niezobowiązujący mogę podarować znajomej?
Może przychodzi wam coś takiego do głowy?

hipsterka 

Casos: 286

Wysłany: 2016-04-15, 17:58   

To może kup jej kawę ziarnistą?
One przeważnie są w dużych, fajnych opakowaniach. Tutaj: https://ekoitalia.pl/62-kawa-ziarnista widać o co dokładniej chodzi.
Niedawno też włączyli tam usługę dekoracyjnego pakowania. Tak, że kawa przychodzi już gotowa do wręczenia w prezencie :)

justa 

Casos: 382

Wysłany: 2016-04-19, 10:45   Re: Prezent na imieniny koleżanki

Cytat
Jaki prezent imieninowy, taki najlepiej niezobowiązujący mogę podarować znajomej?
Może przychodzi wam coś takiego do głowy?

Moja propozycja to świeca yankee Candle. Sa różne rodzaje w różnych cenach. Świece przepieknie wyglądają tak więc są prawdziwą dekoracja w pomieszczeniu i cudownie pachną. Tak wiec znajoma powinna być zadowolona ( ja bym na pewno była jakbym dostała włąsnie taką świecę).
Bardzo ładnie pachnie świeca o zapachu lawendy:

Proponuję zerknąc sobie ewentualnie tutaj:
http://www.goodies.pl/125-prezenty-dla-niej

Na stronie jest masa drobiazgów dla kobiet.
Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

Eizzy 

Casos: 120

Wysłany: 2016-04-19, 11:38   

Ciekawym pomysłem może być koszulka z nadrukiem http://www.trendton.pl/koszulki-c-6_192.html :) Ja taką kupiłam koleżance na imieninki i się bardzo ucieszyła ;) Z pewnością nie jest to zwykły prezent, a bardzo cieszy ;) Do tego nie jest wcale taki drogi :) Rodzajów jest na prawdę wiele, więc z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego dla niej :)

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-04-21, 18:29   

Daj jej bon podarunkowy na zakupy w sklepie boutiquebielizny.com. To sklep z bielizną, a każda kobieta chciałaby mieć ładną bieliznę, więc sprawisz koleżance olbrzymią radość. Jestem pewna, że trafisz idealnie!

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2016-04-22, 14:38   

To zależy w jakim wieku jest koleżanka i czym się interesuje. Moja w przyszłym rokuzdaje maturę z biologi i mam zamiar podarować jej coś z tej strony http://www.taniaksiazka.p...-dla-maturzysty Myślę że dwa tomy zadań maturalnych to będzie dobry pomysł.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2016-06-12, 12:38   

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent :)

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-06-13, 17:02   

Jeśli koleżanka lubi takie gadżety, kup jej zawieszkę drewnianą. Popatrz sobie: http://giftmania.com.pl//...ki-vintage.html Fajny tekst w fajnym wykonaniu ;)

Maddalena 

Casos: 310

Wysłany: 2016-08-24, 10:27   

Może zegarki damskie skagen Cię zainteresują? Moim zdaniem są idealne na prezent i ja bym się cieszyła z takiego. Jak ta osoba zna się na modzie i przywiązuje uwagę do tego jak wygląda to bedzie to trafiony prezent.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-08-24, 14:09   

Zegarek to drogi upominek. Ja bym była raczej za srebrną bransoletką.

sponer 

Casos: 140

Wysłany: 2016-08-27, 09:49   

jak nie masz pomysłu na prezent dla koleżanki to wejdź sobie na avans.pl, tam sobie coś z pewnością znajdziesz, jest wiele akcesoriów które nadają się na prezent.

dynka 

Casos: 98

Wysłany: 2017-01-25, 08:06   

Kobiety mają jasne oczekiwania i chyba uwielbiają dostawać prezent w takiej formie - http://www.roseduchateau.com Pewnie, że wszystko zależy od danego przypadku, od budżetu, ale świetne prezenty wcale nie muszą być kosmicznie drogie. To jest tego najlepszy przykład.

Odpowiedz do tematu