Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
piekna twarz
Autor Wiadomość
kika75 

Casos: 216
Medale: Brak

Wysłany: 2011-08-04, 23:10   piekna twarz

nawilżający krem koloryzujący z mary cohr to lekki płynny krem podkreśla piękno cery chroni i nawilża skórę czy wy tez używacie fluidów czy może puder albo jeszcze czegoś innego????

morwa 

Casos: 142

Wysłany: 2011-11-21, 20:46   

U mnie nie ma aż tylu kosmetyków, normalnie krem nawilżający, podkład i puder.

Konwalijka 

Casos: 56

Wysłany: 2014-03-17, 00:35   

Mój zestaw to peeling drobnoziarnisty a na oczyszczona skórę regenerujące serum do cery zmęczonej oba kosmetyki z perfecty, a wyjściowo oczywiście podkład, tusz i puder.

Juvia 

Casos: 134

Wysłany: 2014-03-19, 15:04   

Mi wystarcza krem nawilżający i krem BB. ;)

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2014-04-23, 10:47   

Myślę, że w takim przypadku wystarczą regularne wizyty u kosmetyczki. Wiem, że nie są to zazwyczaj tanie zabiegi, ale jeżeli wydamy chociażby 100zł miesięcznie, rezultat będzie widoczny, a nasz portfel aż tak bardzo na tym nie ucierpi.

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2014-07-03, 11:13   

Ja do mojej twarzy nie używam niczego specjalnego. Na co dzień traktuję ją tylko antybakteryjnym kremem matującym oraz bambusowym pudrem.

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2014-09-23, 13:17   

Bambusowy puder? A co to za cudo? :)

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2014-10-09, 12:44   

Myślę, że wiele zależy też od diety. Nieprawidłowe odżywianie może znacznie zepsuć naszą cerę. Dobrze poradzić się dietetyka, by uniknąć tego typu problemów

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2014-10-10, 07:58   

Cytat
Myślę, że wiele zależy też od diety. Nieprawidłowe odżywianie może znacznie zepsuć naszą cerę. Dobrze poradzić się dietetyka, by uniknąć tego typu problemów

Zdecydowanie muszę się z Tobą zgodzić - dieta wpływa nie tylko na naszą cerę ale także na cały organizm. Warto także poczytać na temat oczyszczanie jelit a cera, ponieważ nawet to ma wpływ na nasz wygląd. I lepiej zacząć od siebie dbać od najmłodszych lat i tego nie bagatelizować.

fanka 

Casos: 182

Wysłany: 2015-02-03, 15:04   

Ja ostatnio przerzuciłam się na nowość z L\'Oréal SkinPerfection krem i serum:)Pięknie pachną kosmetyki z tej firmy :) teraz czekam na dalsze efekty:)

weronika 

Casos: 68

Wysłany: 2015-02-10, 20:44   

Ten krem koloryzujący to chyba takie coś jak podkład BB? Ja poluję żeby kupić, ale nie każdy krem BB jest dobry niestety część się tylko tak nazywa. jeśli chodzi o piękno twarzy, to warto czasem zwyczajnie dać skórze odpocząć od zapychaczy porów i wybrać się do kosmetyczki. Widziałam fajny zabieg usuwający niedoskonałości - Venus Freeze, ponadto nawet odmładza skórę :) W Krakowie w vicihair jest taki w oferdcie, można poczytac o jego działaniu na stronie gabinetu.

hejlo 

Casos: 36

Wysłany: 2015-04-16, 14:37   

jak chcesz to w http://www.vicihair.pl/ mozesz sobie zamowic jaka fajna maske albo kwasy na twarz - czytalam ostatnio o kwasie migdałowym i sama w sobote umowilam sie z kolezanka na kwasy :)

justa 

Casos: 382

Wysłany: 2015-04-21, 14:06   

Warto jest dbać przede wszystkim o pielęgnację. Tylko zadbana twarz będzie wyglądała ładnie.Sama polecam wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej na peeling kwasem. Na przykład migdałowym, na który sama chodzę co jakiś czas. Bardzo skuteczny zabieg. Sprawia,że skóra jest delikatniejsze, usuwa przebarwienia, drobne niedoskonałości.
Chodze na kwasy na Puławską w Warszawie, wszystko wykonywane jest pod kontrolą lekarza:
http://www.forumfryzjersk...&p=15685#p15685 - na tej stronie możecie sobie poczytać o wykonywanych przez nich peelingach.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2015-04-22, 21:05   

A ja używam najprostszych kremów :)

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-06-29, 19:03   

Piękna twarz to przede wszystkim skóra bez problemów. Jeśli nasza cera nie jest nieskazitelna to odbija się to nie tylko na wyglądzie, ale też na samopoczuciu. Myślę, że aby ją uzyskać, warto zaufać dermatologowi w Chrzanowie i wykonać zabiegi upiększające.

Odpowiedz do tematu