Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ładne włosy
Autor Wiadomość
ula587 

Casos: 294
Medale: Brak

Wysłany: 2015-10-30, 06:58   Ładne włosy

Nie ma chyba nic gorszego jak włosy z odrostami , nie ma gorszego widoku. Znalazłam stronę http://lorealprofessionne...colour-products I tu szukam najbardziej zbliżonej farby do koloru naturalnych moich włosów. Farby firmy Loreal mają swoją markę, dlatego właśnie je wybieram, nie mają w swoim składzie amoniaku, a dla moich słabych włosów to jest ważne.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2015-11-19, 13:11   

Odpowiednia dieta to podstawa!

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-12-18, 15:02   

Też o tym słyszałam, że dieta ma wpływ na stan włosów. Moja na szczęście nie są aż tak problemowe.

okoli 

Casos: 74

Wysłany: 2015-12-28, 20:48   

Ładne włosy do domena zadbanej kobiety, ale nie każdy ma szczęście do tych gęstych i pięknych, a niektórym kobietom pogarsza się kondycja włosów poprzez różnego rodzaju choroby. Jeżeli bierzemy pod uwagę przeszczep włosów cena nie jest wcale aż taka wysoka: https://www.tourmedica.pl...losow-u-kobiet/, a jest to na pewno dobra opcja dla niektórych z nas.

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2016-01-17, 02:26   

No i marka kosmetyków też jest ważna. Ja używam farb Garniera http://www.garnier.pl Przeszłam z włosami już chyba wszystko i doświadczenie mam większe niż niejedna fryzjerka :D

trampki 

Casos: 214

Wysłany: 2016-02-18, 11:34   

Dużo zależy od tego, jakiego sprzętu używa się do obcinania włosów. Ja polecam nożyczki http://www.sklep.silog.pl...ine,3,4806,4593, moja fryzjerka z nich korzysta i jest bardzo zadowolona.

meta 

Wysłany: 2016-02-28, 21:38   

Jeśli chodzi o włosy, to wiele osób poleca olejowanie. Podobno świetnie je wzmacnia i odżywia. O tym, jak zbawienny wpływ mają olejki dla włosów przeczytacie na artvocado.pl. Tam poznacie zdrowotne właściwości oleju z awokado, jojoba, kokosowego i paru innych.

AdamczykDominika 

Casos: 150

Wysłany: 2016-10-11, 18:07   

Ja bardzo sobie chwalę olejek jojoba. Fajnie odżywia i nawilża włosy oraz chroni je przed słońcem czy też np. ochrania je podczas suszenia czy prostowania. Tutaj http://olej-jojoba.pl/ możecie sobie poczytać więcej o tym olejku.

meta 

Wysłany: 2016-11-09, 15:21   

Nigdy go nie miałam. Może sobie kupię i przetestuję?

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2016-11-10, 07:25   

Sprawdź go. Choć u mnie lepiej sprawdza się olej kokosowy.

malina11 

Casos: 158

Wysłany: 2016-11-28, 11:26   

Moim zdaniem warto zainwestować w profesjonalne produkty do włosów. Ciekawą ofertę nawet widziałam tutaj: https://hairlook.pl/ - duży wybór, także znajdzie się coś na każdy rodzaj włosa. W razie czego można dokonać zwrotu towaru do 30 dni.

yoohoo 

Wysłany: 2016-11-28, 11:53   

Tylko takie "profesjonalne" kosmetyki nie zawsze są dobre. Mogą mieć SLS.

meta 

Wysłany: 2016-11-28, 15:40   

A to prawda. Lepiej szukać kosmetyku po składzie, a nie po marce.

AnnaDietetyka 
AnnaDietetyka

Casos: 56

Wysłany: 2016-12-08, 22:49   

nie wiem, no z doświadczenia mogę powiedzieć że kondycję włosów bardzo poprawiają maski. Mam brata fryzjera, jak się uczył uczył się na mnie ... włosy miałam naprawdę okropne, a nawet tragiczne. Ratowałam je maskami. Nazw nie podam, bo każdy musi dobrać do siebie odpowiednią, każdy włos jest inny. Tutaj mają spory wybór http://kosmyk.pl/pol_m_Wlosy_Maski-131.html , jak mam coś powiedzieć od siebie doradczego, to wybierajcie dziewczyny te bez silikonów koniecznie, bo silikon dusi włos.

yoohoo 

Wysłany: 2016-12-12, 12:35   

Cytat
A to prawda. Lepiej szukać kosmetyku po składzie, a nie po marce.

Dokładnie! Ja szukam jak najbardziej naturalnych kosmetyków i to się dla mnie liczy, a nie marka.

Odpowiedz do tematu