Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak skutecznie wybielić zęby
Autor Wiadomość
freia 

Casos: 338
Medale: Brak

Wysłany: 2015-06-26, 12:11   Jak skutecznie wybielić zęby

Czesc. Macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby na wybielanie zębów? Zastanawiam się czy w domu również mozna to skutecznie zrobić.

nie ma dwóch podobnych nocy,

dwóch tych samych pocałunków,

dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska

justa 

Casos: 382

Wysłany: 2015-06-26, 13:00   

Ja wybielałam zęby niedawno.Za pomocą specjalnego żelu, który aplikujesz na formy. Możesz zamówić sobie coś takiego tutaj:
http://www.dentway.pl/zel...tant-white.html

Nie było mnie za bardzo stać na gabinet bo tam wybielanie to koszt min 1000 zł a koleżanka chwaliła sobie ten środek wybielający tak więc postanowiłam sobie zamowić. Przez jakiś czas trzymasz wieczorem ten żel w ustach.Efekt pod koniec był naprawdę dobry. Zęby o wiele bielsze bo sobie porównałam ze skalą.No i na pierwszy rzut oka widać,że jest lepiej.
Nie jest to również takie drogie.
Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-09-10, 10:57   

Też się wybierzemy na takie wybielanie niedługo z dziewczyną. Na razie dziewczyna musi sobie uzupełnić brak zęba. Polecono jej Tomasza Śmigla z Katowic. To podobno prawdziwy specjalista w tej dziedzinie.

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2015-09-11, 10:52   

Dobry dentysta to z całą pewnością podstawa. Nie ma co moim zdaniem bawić się wybielanie na własną rękę, bo możemy sobie tylko zrobić krzywdę.

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-09-11, 12:42   

Są podobno naturalne, bezpieczne metody na wybielanie zębów. Np. płukanie ust olejem kokosowym. Ja jednak wolałabym się wybrać do dentysty z tym problemem.

malgosiaczek 

Casos: 68

Wysłany: 2015-11-15, 22:00   

hmmm moetoda z olejem kokosowym mnie nie przekonuje. Próbowałam kiedyś past wybielających ale nie wiele to dało dlatego zdecydowałam sie na zabieg w profesjonalnej klinice Unident w Radomiu. Efekt naprawdę oszałamiający i od razu widać, że zęby są bielutkie!

Nagado 

Casos: 412

Wysłany: 2015-11-19, 13:10   

Przede wszystkim rzuć kawę.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2015-12-17, 13:37   

Ja czytałam, że nawet herbata szkodzi na zęby i to również ta biała. Zresztą sporo ciekawych informacji się dowiedziałam z artykułu Zdrowy uśmiech na maxmag.pl. Teraz wiem lepiej jak dbać o zęby.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-02-02, 15:17   

No niestety. Nawet wino i to różowe szkodzi...

yoohoo 

Wysłany: 2016-02-03, 12:07   

A jak wygląda wybielanie zębów gdy mamy w planach wybrać się na zabieg związany z implantologią Gdańsk od Implant Masters Poland? Tzn. czy taki implant zębowy możemy wybielać tak samo jak pozostałe, naturalne zęby?

meta 

Wysłany: 2016-03-07, 10:26   

Myślę, że lepiej nie wybielać. A co myślicie o domowych sposobach?

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-03-09, 14:09   

Wybielić też będę musiał, ale najpierw mam trochę pilniejsze potrzeby. Przede wszystkim wybieram się teraz na wstawienie implantów w Poznaniu u specjalisty z Implant Masters Poland. Potem będę myślał o pozostałych kwestiach.

yoohoo 

Wysłany: 2016-09-16, 06:40   

Jeśli chcecie wiedzieć jaka metoda jest najbardziej skuteczna, to sprawdźcie na czym polega wybielanie zębów na Alces. Jest tu także przedstawionych kilka sposobów na bielsze zęby.

meta 

Wysłany: 2016-11-09, 15:19   

Z chęcią poczytam. Nie jestem zadowolona z odcienia swoich zębów.

yoohoo 

Wysłany: 2016-11-10, 07:26   

Prawie żaden Polak nie wie. Tylko lepiej szukać bezpiecznych metod na wybielanie.

Odpowiedz do tematu