Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.
Jaką zastosować choroba wieńcowa dieta trzeba koniecznie leczyć 13 dni i zdrowa dieta odmieni twoją figure. Wiesz co to jest dieta cukrzycowa ? Dowiedz się.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak schudnąć :( ?
Autor Wiadomość
Safona 
Safona

Casos: 16
Medale: Brak

Wysłany: 2011-06-24, 12:49   Jak schudnąć :( ?

Moja sytuacja jest dość problematyczna, ponieważ weszłam ostatnio na wagę i okazało się, że tłuszczyku mi przybyło i to znacznie :/ Nie do końca wiem jak się za siebie zabrać, chciałam przejść na dietę dukana ale poczytałam w necie i różnie się o niej pisze, a ja za mlecznymi produktami nie przepadam. Dieta 36s wydaje się być dużo lepsza, bo nie trzeba się głodzić ani jeść rzeczy, których się nie lubi. Prawda jest taka, że w ogóle nie wiem jak się zabrać do zmiany stylu żywienia i mam z tym problem. Jedno wiem muszę zrzucić jakieś 10kg, doradźcie coś proszę :( !

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2011-06-27, 18:45   

-Dużo ruchu. Najskuteczniejszy sposób z możliwych na zrzucenie kilka kilo.

Erich Maria Remarqe

kika75 

Casos: 216

Wysłany: 2011-08-04, 22:46   

ruch dieta i dobry krem wyszczuplający z mary cohr stosuje od kwietnia i teraz efekty widzę.

lolitaa 

Casos: 58

Wysłany: 2012-05-18, 07:56   

pomocny w spalaniu cholesterolu na pewno będzie jakiś dobry suplement, ja przyjmuję betalip z błonnikiem z owsa, przy odchudzaniu jednak najważniejsza jest dobrze ułożona dieta + aktywność fizyczna

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2012-05-22, 10:23   

Jadać 5 x dziennie w małych ilościach.Odrzucić słodycze,białe pieczywo, kluski, sosy,makarony.pić dużo mineralnej niegazowanej wody i uprawiać jakiś sport. Rucgh,ruch,ruch - może być jogging,rower,basen,piłka,tenis,dłuuuuugie spacery

Daga 

Wysłany: 2012-05-23, 12:31   

Ja ostatnio zauważyłam ulotkę tego suplementu Betalip. Najbardziej zainteresował mnie dlatego, że ma konsystencję kleiku po rozpuszczeniu. Są u ciebie już jakieś efekty?

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2012-05-24, 13:25   

A ja ostatnio kupiłam dietę kapuścianą taką w kapsułkach,tyle o tym ostatnio czytałam,że kupiłam,ale chyba na efekty muszę troszkę poczekać.O Betalipie nie słyszałam,można to kupić w aptece? :aloha:

BeataOgielska 

Casos: 4

Wysłany: 2012-05-30, 12:05   

Stopniowa zmiana nawyków żywieniowych,wspomagana stosowaniem suplementów diety zawierających m.in. błonnik rozpuszczalny (betaglukan z owsa i stanole roślinne) oraz codzienny ruch na świeżym powietrzu są czynnikami skutecznej profilaktyki i walki z zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi. Zapraszam Was do zapoznania się ze składem suplementu diety Betalip oraz do pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Beata Ogielska

Daga 

Wysłany: 2012-06-01, 08:37   

Tak można kupić w prawie każdej aptece. Pierwszy raz słyszę o diecie w kapsułkach :)
Jak będą u Ciebie wyniki to podziel się swoją opinią. Jestem także ciekawa czy to działa.
Osobiście nie jestem zwolennikiem łykania proszków na chudnięcie, ponieważ mają niekorzystny wpływ na wątrobę a poza tym wiele osób uważa, że już same proszki załatwią sprawę. Czy Betalip mogą używać osoby z cukrzycą?

morwa 

Casos: 142

Wysłany: 2012-06-10, 11:32   

Słusznie uważasz, że tabletki nie są dobra dla organizmu więc po co próbować, uzależniać się i drenować swoją kieszeń.

Daga 

Wysłany: 2012-06-12, 11:31   

Niektóre osoby chwytają się wszystkiego aby schudnąć. Moja znajoma nie mogła nic zrzucić na samej diecie na sport nie miała za bardzo czasu więc próbowała już kilku suplementów i raczej nie zamierza rezygnować z tej metody. Co kto woli.

HonorataB 

Casos: 38

Wysłany: 2012-06-22, 11:41   

Hmmm, też wiecznie odchudzam się, ciągle słyszę zdrowa dieta, zdrowa dieta
zastanawiam się dlaczego na świecie nie ma samych zdrowych produktów, tylko coraz trudniej je zdobć...
Jakieś tam sukcesy mam, ale jednak wspieram organizm suplementami
Pasuje mi BetaLip
Pozdrawiam
Honorata

lolitaa 

Casos: 58

Wysłany: 2012-06-22, 16:53   

raczej od tabletek obniżających cholesterol nie można się uzależnić - poprawią się wyniki to i tabletki pójdą w odstawkę ;)

BeataOgielska 

Casos: 4

Wysłany: 2012-06-26, 00:04   suplement diety

Witajcie, dlaczego Betalip jest polecany cukrzykom lub osobom z wysokim ryzykiem choroby wieńcowej ? Zawarty w nim betaglukan z owsa jawi się jako jedna z najbardziej obiecujących substancji naturalnych, mogących uzupełniać zalecenia lekarskie i zamiany nawyków żywieniowych u osób z hipercholesterolemią, która często towarzyszy np. cukrzykom, w celu obniżenia stężenia cholesterolu we krwi, a co za tym idzie, zmniejszenia ryzyka choroby wieńcowej.

Betalip nie niszczy wątroby, jest w postaci żelu, rozpuszcza się go w wodzie, więc nie łyka się żadnych tabletek.

Pozdrawiam, Beata Ogielska

Daga 

Wysłany: 2012-06-28, 13:05   

Postanowiłam wypróbować Betalip, mam nadzieję, że w najbliższym czasie podzielę się efektami. Najbardziej przekonała mnie chyba zawartość naturalnych składników i postać kleiku.

Odpowiedz do tematu