Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pisanie prac dyplomowych - studia
Autor Wiadomość
Ogar32 

Casos: 4
Medale: Brak

Wysłany: 2013-09-30, 13:15   Pisanie prac dyplomowych - studia

Redaktorzy z magistrowo.pl podejmują się pisania opracowań z krótkimi terminami do oddania

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2013-11-19, 13:03   

Hmm, chyba jednak wolałabym sama napisać swoją pracę. Irytuje mnie takie chodzenie na łatwiznę.

Lexi 
Lexi

Casos: 12

Wysłany: 2014-08-17, 20:41   

Wiadomo, jeśli pisze sie samemu to nie ma problemu, ale czasem bywa tak, że z różnych przyczyn sie po prostu tej pracy napisać nie da, a już na bank jeśli nie jest się typowym studentem (czyli: studia dom studia dom...) a ma sie pracę rodzinę itd....

W takich sytuacjach i z własnych doświadczeń mogę polecic serwis Redaktor Online do pisania wszelkich prac- w sumie lider w Polsce więc na 100% zaufany, bezpieczny i piszą super.
Załączam wizytówkę dla tych, którzy mają z tym problem:

Witryna: redaktor-online pl
E-mail:kontakt@redaktor-online.pl
Telefon: 731 301 301
Facebook: Redaktor-Online.pl

szwecja 

Casos: 92

Wysłany: 2014-10-27, 09:07   

Cytat
Wiadomo, jeśli pisze sie samemu to nie ma problemu, ale czasem bywa tak, że z różnych przyczyn sie po prostu tej pracy napisać nie da, a już na bank jeśli nie jest się typowym studentem (czyli: studia dom studia dom...) a ma sie pracę rodzinę itd....

W takich sytuacjach i z własnych doświadczeń mogę polecic serwis Redaktor Online do pisania wszelkich prac- w sumie lider w Polsce więc na 100% zaufany, bezpieczny i piszą super.
Załączam wizytówkę dla tych, którzy mają z tym problem:

Witryna: redaktor-online pl
E-mail:kontakt@redaktor-online.pl
Telefon: 731 301 301
Facebook: Redaktor-Online.pl

Nie, nie ma takiej możliwości, żeby nie dało się napisać pracy samodzielnie. Trzeba umieć gospodarować swoim czasem, a jeśli ktoś decyduje się na studia i chce uzyskać dyplom, powinien mieć choć minimum przyzwoitości...
Ściąganie na kolokwium, podrzucanie cudzych prac/projektów - to nie w porządku, wobec siebie, innych studentów którzy są samodzielni, wobec uczelni, przyszłego pracodawcy.

Dla mnie to paskudne.
Na łatwiznę można iść w innych kwestiach, na przykład wysyłając swoją pracę do internetowej drukarni (jeśli ktoś nie wie, o co chodzi, zapraszam zerknąć tu: drukarnia internetowa )
Albo ewentualnie prosząc kogoś o korektę: poprawienie ewentualnych błędów stylistycznych kogoś lepiej znającego język, czy usunięcie podwójnych spacji, przesuniętych akapitów, skomponowanie odpowiednio nagłówków - to dla mnie dopuszczalne.

Ale treść pracy bezwzględnie powinna być napisana samodzielnie.

PS: A propos kreatywnych drukarni: http://www.drukarnia.czyrnek.pl/ - tutaj możemy poczytać o innym pomyśle na drukarnię :spoko: Powiązaną z marketingiem (ulotki, ogłoszenia, wizytówki) ale i pamiątkami w rodzaju fotoksiążek, fotoalbumów w gotowej formie, itd.

tylkomorze 

Casos: 127

Wysłany: 2014-10-27, 11:16   

Cytat

Nie, nie ma takiej możliwości, żeby nie dało się napisać pracy samodzielnie. Trzeba umieć gospodarować swoim czasem, a jeśli ktoś decyduje się na studia i chce uzyskać dyplom, powinien mieć choć minimum przyzwoitości...
Ściąganie na kolokwium, podrzucanie cudzych prac/projektów - to nie w porządku, wobec siebie, innych studentów którzy są samodzielni, wobec uczelni, przyszłego pracodawcy.

Dla mnie to paskudne.
Na łatwiznę można iść w innych kwestiach, na przykład wysyłając swoją pracę do internetowej drukarni (jeśli ktoś nie wie, o co chodzi, zapraszam zerknąć tu: drukarnia internetowa )
Albo ewentualnie prosząc kogoś o korektę: poprawienie ewentualnych błędów stylistycznych kogoś lepiej znającego język, czy usunięcie podwójnych spacji, przesuniętych akapitów, skomponowanie odpowiednio nagłówków - to dla mnie dopuszczalne.

Ale treść pracy bezwzględnie powinna być napisana samodzielnie.

PS: A propos kreatywnych drukarni: http://www.drukarnia.czyrnek.pl/ - tutaj możemy poczytać o innym pomyśle na drukarnię :spoko: Powiązaną z marketingiem (ulotki, ogłoszenia, wizytówki) ale i pamiątkami w rodzaju fotoksiążek, fotoalbumów w gotowej formie, itd.

Ja się z Tobą zgadzam na 100%.
Byłoby mi naprawdę wstyd oddać, przedstawić nie swoją pracę...
A druga kwestia: nie uwierzę, że ktoś za tak niskie stawki, jakie są proponowane (bo ludzie biorą i po 500zł za napisanie magisterki) ktoś podejmie wiele trudu by stworzyć pracę ambitnie.

To raczej takie posklejane ochłapy znalezione byle gdzie, byle jak; nawet jeśli pracą mgr z zarządzania robi absolwent tego kierunku, nie wierzę, że za niską stawkę będzie siedział godzinami i pisał super dzieło.

PS: A propos drukarni internetowej: mnie się skojarzyło ze stroną: www.etykiety.blogooponach.waw.pl - także na ten temat... i myślę sobie, że wizytówki to na serio jest fajny chwyt, jeśli chcemy zwrócić na siebie uwagę przyszłego pracodawcy, a jednak nie jesteśmy doświadczonymi specami.
A może jednak to kicz?
Jak sądzicie, np. absolwent bez doświadczenia przychodzi na rozmowę i zostawia wizytówkę - to jest OK, czy robi z siebie głąba...? :zawstydzony:

Eizzy 

Casos: 120

Wysłany: 2015-03-11, 21:03   

Ja pisałam sama prace licencjacką z mała pomocą specjalistów z http://pisanie.co/ pomogli mi bardzo dużo szczególnie na początku przy wyborze tematu i materiałów ;)

essexa 

Casos: 8

Wysłany: 2015-06-06, 17:20   

Trzeba być kompletnym ułomem, żeby nie umieć napisać samodzielnie pracy dyplomowej.
Może od razu kupcie sobie dyplomy?

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2015-08-05, 12:03   

Są i tacy, co kupili. Ja sama często zlecałam pisanie prac. Nie wiedziałam, jak sie pisze charakterystyke, więc wolałam, by ktoś zrobił to za mnie. Dzięki temu miałam dobre stopnie.

Eizzy 

Casos: 120

Wysłany: 2016-08-01, 10:08   

Jak ktoś ma wystarczająco dużo czasu, to może pisać samemu, aczkolwiek ja pisząc pracę magisterską korzystałam ze wskazówek i pomocy, które znalazłam tu http://www.forum.pisanie-...lady-t2011.html
Dzięki temu, pracę napisałam w miarę szybko i bez większych błędów.

Lutka 
Panda

Casos: 896

Wysłany: 2016-09-29, 07:42   

A nie lepiej pisać samemu? Ja nie wyobrażam sobie, by korzystać z podobnej pomocy, od czegoś jest przecież promotor.

Odpowiedz do tematu