Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki Kierunek studiów?
Autor Wiadomość
tylkomorze 

Casos: 127
Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-31, 13:12   

Cytat
Najlepiej wyuczyć się czegoś pożytecznego jak naprawa samochodów albo zawód hydrauilka:) zawody zawsze w cenie - szczególnie teraz

To jest racja; szybciej znajdzie się dziś robotę po zawodówce/technikum, niż po studiach - często tak właśnie jest.

Wydaje mi się, że dobry kierunek jeśli chodzi o studia, ale dla osoby która chce założyć w przyszłości swoją firmę, jest marketing albo marketing&zarządzanie.

Ludzie wymyślają później takie cudeńka:

kreuj-swiat.blogspot.com - drukowanie na koszulkach, projektowanie własnych wizytówek i marketing o nowoczesnym obliczu
gadzetyinne.blogspot.com - koszulki, parasole, torby... - można stworzyć własnoręczne projekty gadżetów i akcesoriów dla siebie, ale też i dla celów reklamowych
koszulki.waw.pl
koszulki.wystartujznami.pl
- o technikach wykonania nadruków na koszulkach, o projektach internetowych na zamówienie; o tym że ciuchy reklamowe wcale nie muszą być kiczowate, a wręcz przeciwnie
identyfikatory.wystartujznami.pl - tu poczytamy o etykietach, identyfikatorów i tego typu sprawach; o tym że dobry marketing to nie tylko dobre materiały reklamowe, ale i sam wizerunek firmy
materialy-eksploatacyjne.blogspot.com - kolejny pomysł na promocję, czyli firmowe fotokalendarze

- i są profity z własnej twórczości :aloha:

fanka 

Casos: 182

Wysłany: 2014-11-05, 15:05   

Zarzadzanie - ogólnie fajny kierunek. Mój kolega studiował i był zadowolony:)

Ewelin 

Casos: 598

Wysłany: 2015-02-20, 15:34   

Studiowałam przez dwa miesiące filologię angielską, ale potem ją rzuciłam.

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-07-04, 17:34   

Zarządzanie nie jest dobrą opcją. Wiele osób poszło na ten kierunek i wiele z nich jest na bezrobociu bądź pracuje zupełnie w innej branży. Proponuję wybrać coś konkretniejszego- http://wsp.szkolymydlowsk.../dietetyka.html Dietetyka to kierunek na czasie- coraz więcej ludzi chce się zdrowo odżywiać i wiele z nich idzie po poradę właśnie do dietetyka.

Lutka 
Panda

Casos: 896

Wysłany: 2016-07-06, 08:34   

Z tym zarządzaniem to się zgodzę, obecnie nie jest to najlepszy kierunek, ale z drugiej strony w dzisiejszych czasach mało który kierunek jest dobry. Mój znajomy studiował na politechnice jakiś kierunek mechaniczny i do tego zamawiany - dziś nie może znaleźć pracy. Z kolei ja studiuję filologię polską i już na studiach pracowałam. Sam kierunek nie jest wyznacznikiem, ważne, żeby coś jeszcze dodatkowo robić już w trakcie studiów.

JoannaBe 

Casos: 48

Wysłany: 2017-12-13, 10:47   

Ja jestem na bezpieczeństwie wewnętrznym. Właśnie rozpoczęłam specjalność psychoterroryzm studia magisterskie na UTH w Warszawie https://www.uth.edu.pl/of...psychoterroryzm zajęcia są bardzo ciekawe, nie ma samego klepania nudnej teorii, naprawdę chce się chodzić :) W przyszłym roku zamierzam starać się o przyjęcie do policji, myślę, że wybrałam odpowiedni kierunek :)

Odpowiedz do tematu