Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Styl dziewczyny
Autor Wiadomość
Drunk Eyes 

Casos: 391
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-09, 15:09   Styl dziewczyny

Moi Drodzy!
Tak, tak, Ty, Ty i ten po lewej!
Czy zwracacie uwagę na ubiór dziewczyn?
Np. jesteście metalami, a normalnie ubrana dziewczyna, słuchająca innej niż Wy muzyki, ma jakieś szanse? I na odwrót, dziewczyna "metalówa" ma szanse u Was?
A może znacie taką parę. albo jesteście w takim związku?
Mam nadzieję,że mnie zrozumieliście.
Proszę o szczere odpowiedzi ;)

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-07-09, 15:22   

Mi się podobaja nieprzecietnie normalnie ubierające się dziewczyny i metalki, czasami dresiara też moze fajnie wygladac.. Zależy :) niektórym dziewczynom nie pasują dane style ubierania się to na takie nie zwracam uwagi ;p a muzyki niech słucha jakiej sobie tam chce ;p to nawet dość ciekawe :D można poznawac muzykę, której się do tej pory nie słuchało.. taka wymiana zainsteresowań:) Obecnie najbardziej podobają mi się dziewczyny normalnie ubierające się i metalki ;p chociaż metalek znam bardzo mało ;p a może i jescze mniej ;p

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-07-09, 16:43   

Patrze na ubranie dziewczyny, ale nie ma jakiegoś wyrobionego gustu. Jeżeli dany styl do niej pasuje, to czemu nie. Co do muzyki, to niech sobie słucha jakiej chcę, choć oczywiście z partnerka o podobnych lub zbliżonych gustach muzycznych można na ten temat często rozmawiać.

Cytat
Np. jesteście metalami, a normalnie ubrana dziewczyna, słuchająca innej niż Wy muzyki, ma jakieś szanse? I na odwrót, dziewczyna metalówa ma szanse u Was?

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, więc czemu nie?

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-07-09, 17:54   

Oczywiście jeżeli dziewczyna ubrana jest jak "skejtówka" to od pojawia się zainteresowanie jej charakterem :) Ale z dziewczyną należącą do innej subkultury też bym mógł być :)

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-07-09, 18:54   

Moja koleżanka jest skate i raperem, i nie przeszkadza mi to, tez lubi jarać blanty i ma takie same upodobania jak ja :D dla mnie dziewczyna powinna być przede wszystkim elegancka.

mariks1990 

Casos: 62

Wysłany: 2014-04-06, 21:37   

lubie jak kobieta ubiera się w dopasowanie do ciła ubranka :)

[ Dodano: 2014-04-09, 08:18 ]
do ciała*

atrix 

Casos: 8

Wysłany: 2014-08-27, 12:45   

przeglądam ostatnio blogi modowe. niestety wysyp tzw szafiarek sprawia, ze trudno jest doczytać się jakichś normalnych, przyzwoitych tekstów, relacji, fotoreportów. a szkoda bo są blogerzy którzy potrafią dobrze wykryć trendy i zaproponować ubiór dla każdego czytelnika.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2014-08-31, 17:16   

Coś w tym jest, szafiarki najczęściej po prostu umieszczają na blogach swoje zdjęcia w określonych stylizacjach, nie piszą, co jest modne, jak należy się ubierać. Ty widząc na którymś z kolei blogu dziewczynę w tych samych ubraniach musisz się domyśleć, że aktualnym trendem są np. ciuchy marki prima moda, naszyjniki z łańcuchów, czy buty z ćwiekami. To służy bardziej pokazaniu siebie w internecie, niż ukazaniu trendów.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2014-09-19, 08:18   

Ja się w sumie cieszę, że tak mało piszą. Czasami widziałem ich wpisy i nie dało się tego czytać

[ Dodano: 2014-11-26, 13:49 ]
blogi szafiarek w Polsce są okropne. Zdecydowanie lepiej prowadzone są męskie blogi modowe

wojtek 

Casos: 42

Wysłany: 2015-05-04, 12:41   

Ja raczej nie zwracam takiej uwagi na ubiór, bo wazne jak dziewczyna w danych ciuchach wygląda, a nie same ciuchy

slawek.tuwim 

Casos: 26

Wysłany: 2015-05-04, 19:46   

Powinna być ubrana... elegancko!

jusia87 

Casos: 1254

Wysłany: 2015-05-25, 14:31   

Ja ubieram się tak, jak mam na to ochotę. Zaraz będzie lato i nikt mnie nie powstrzyma przed noszeniem takich sukienek zwiewnych http://domodi.pl/odziez/o...wiewne-sukienki z trampkami czy japonkami :)

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-06-01, 14:13   

Idealne połączenie:)

Santik 

Casos: 38

Wysłany: 2015-07-25, 13:09   

Czy ja wiem czy takie idealne. :)

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-01-21, 12:59   

Co kto lubi. A co myślicie o ubieraniu w styl retro? Podobają Wam się takie stylizacje? Widzicie siebie w takim wydaniu?

Odpowiedz do tematu