Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Redukcja wagi
Autor Wiadomość
sponer 

Casos: 126
Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-27, 23:03   Redukcja wagi

Hej, ponieważ jestem na etapie odchudzania, to mam pytanie, chce zrzucić nieco do wakacji. Kupiłem rower jeżdzę regularnie i chodzę na basen, jadam jak zwykle tylko mniejsze porcje i częściej, żadnej drakońskiej diety, no ale waga coś marnie w dół leci. Czytałem w internecie o preparacie therm line man, popytałem w aptece, Pani bardzo poleca, mówi że ma dobry skład, wymieniała tam jakieś nazwy, mówiła że łatwy w dawkowaniu i przyjmowaniu, nie ma skutków ubocznych. Dodatkowo ma sinetrol, sprawiający że człowiek ma więcej energii i tu moje pytanie, myślicie że takie suplementy uzależniają? Niby skład bezpieczny, naturalny, myślicie, że działa? Pytałem na basenie, jeden gość w saunie mówił że stosował przez 3 miesiące i że widział efekty bardziej gdy stosował niż gdy nie stosował, teraz gość wygląda mega.

jusia87 

Casos: 1156

Wysłany: 2016-01-30, 20:44   

Tylko ruch i zdrowa dieta sprzyja schudnięciu.

ula587 

Casos: 294

Wysłany: 2016-02-18, 13:09   

Słyszałam że dobre sa niektóre suplementy diety przy dużym wysiłku fizycznym. Może zapoznaj sie z tą stroną https://www.znamlek.pl/ca...itness-181.html Znajdziesz tu skład i zastosowanie i działanie suplementów diety. Warto tez poznać opinie osób, które już je używali.

Ajlar 

Casos: 86

Wysłany: 2016-10-31, 18:59   

Mozesz mase przekuc w rzezbe. Cwiczenia cardio+bieganie+rower i juz na pewno zobaczysz roznice. Ale lepiej do tego bedzie stosowac jakies suple. Wielki wybor takowych mozna znalezc w sklepie http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html - jak nie wiesz co do czego - to pisz/dzwon do nich - pomoga w doborze najlepszych odzywek dla Ciebie i Twojego rodzaju treningu.

Lutka 
Panda

Casos: 520

Wysłany: 2016-11-14, 08:36   

Trzeba chcieć zrzucić wagę i umieć się za to zabrać, samo siedzenie w domu nic nie pomoże, tak samo jak brak zmiany w diecie.

jusia87 

Casos: 1156

Wysłany: 2016-12-07, 13:15   

Redukcja wagi nie jest taka prosta jak się wydaje. Najważniejsze, żeby chcieć wagę zrzucić, bez motywacji nic się nie osiągnie. W skutecznej diecie, połączonej z ruchem, pomaga wysokobiałkowe jedzenie najlepiej zwierzęcego pochodzenia. Drób jest najlepszym źródłem takiego czystego białka.

blackish 

Casos: 24

Wysłany: 2016-12-10, 22:47   

nie polecam stosować jakichś suplementów. nei rozumiem czegoś takiego ;p jaką satysfakcje masz z tego, że schudniesz dzięki jakimś tabletkom? żadną! :thumbdown: lepiej weź się za siebie i zacznij ćwiczyć! zmień nawyki żywieniowe! i stale kontroluj swoje ciało i sprawdzaj postępy. możesz się mierzyć, ważyć, ale warto też sprawdzać ilość tłuszczu w organizmie. można to zrobić albo na silowni, albo kupić sobie specjalną wagę np. taką https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja, ale jest dużo takich wag w internecie. ja wolałem wagę, bo kontroluje ten wskaźnik bardzo często i nie opłacałoby mi się płacić za to dodatkowo na siłowni :)

Nanome 

Casos: 48

Wysłany: 2017-03-23, 12:21   

Ja chodzę na https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness i biorę BCAA, ponieważ po treningach odczuwałam bardzo duże zmęczenie. A tak, po każdym treningu wypijałam wodę z BCAA i czułam się zdecydowanie lepiej. Do tego bóle mięśni przestały mi też dokuczać.

Kostropaty 

Casos: 386

Wysłany: 2017-06-29, 15:10   

Redukcja wagi? Czyli odchudzanie po prostu?

fate 

Casos: 184

Wysłany: 2017-06-30, 18:13   

Jakby na to nie patrzeć to i tak o to samo chodzi czyli nie ma się o co sprzeczać, a wiadomo że na odchudzanie najlepsze jest zdrowe odżywianie, sport i http://thermline.com.pl/therm-line-hydrofast

Fiska 

Casos: 414

Wysłany: 2017-07-11, 18:51   

Mieliście kiedyś do czynienia z www.Amermedic.com/kontakt.html ? Czy ten sposób działa?

bielicka 

Casos: 248

Wysłany: 2017-07-20, 18:08   

Jeśli chodzi o redukcję to najlepszą opcją na pewno będzie siłownia warszawa. Bardzo fajnym miejscem jest CityFit: http://cityfit.pl/. Chodzę do nich od listopada i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz do tematu