Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Łzy faceta
Autor Wiadomość
martine. 

Casos: 1405
Medale: Brak

Wysłany: 2009-02-18, 16:41   

ktoś tuj wspominał o dwóch stronach medalu, również się z tym zgadzam, nie lubię jakichś ślamazar, ale czasami łzy oznaczają całkiem co innego. łzy mojego faceta były czymś najpiękniejszym w moim życiu..

szamann 

Casos: 16

Wysłany: 2009-02-24, 22:25   

hmmm facet nie ma serca ze stali i tez ma uczucia a ze czasem uroni łze to nie jest oznka ze ktoś jest jakims beksa czy cos podobnego, teraz wiekszośc chłopaków pokazuje przed dziewczynami jakimi oni to nie sa twardzielami ale przecież nie o to chodzi zeby byc sztuczna osoba tylko zeby miec swoje uczucia, styl bycia i nie zminiac sie pod innych

The Psychol 
Bebok xD

Casos: 542

Wysłany: 2009-02-26, 19:47   

martine. tak wlaśnie są dwie strony medalu ,bo można tu mówić o beksach i o tych którzy płaczą np. ze wzruszenia i to nie jest nic wstydliwego :D

Uważam ,że facet powinien sobie czasami popłakać będzie w tedy mniej sikać xD :aloha:

kryss 
SlU Gang Styl

Casos: 238

Wysłany: 2009-02-27, 20:54   

chlopaki nie placza, a jednak ;] lzy u chlopaka to nic wstydliwego na pewno ale denerwuje mnie takie kozaki ktorzy zoabcza jak chlopak placze to od razu eee ciota patrz beczy co za ciota nawalimy go itd. to ze placze nie znaczy ze ciota :o chociaz chlopak jak ma plakac to zazwyczaj placze w samotnosci

usteczkowaa 
;-)

Casos: 1904

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2009-02-27, 22:15   

poprostu ma uczucia i jest sobąa :spoko: i tak jest the best

makoo 
?yjący chwilą

Casos: 200

Wysłany: 2009-02-28, 13:30   

Było kilka sytuacji w których me policzki toneły w łzach.
Nie zaprzeczam.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.<br />
Woody Allen<br />
<br />
Pozdrawiam Cię
:) <br />

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-03-01, 23:41   

hmm płacz to raczej nic złego ;) z nim odchodzą smutki, ból i złe wspomnienia ;) łzy to oznaka. czułości, delikatności

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-03-02, 01:43   

Wczoraj nie wiele brakowało a bym wyszedł z tramwaju z krzesłem w ręku i kasownikiem w zębach, w towarzystwie mojej ukochanej...koleżanki.

Dziś...

Byłem w kinie i oglądałem Slumdog'a. Uroniłem 3 łzy. W pewnym momencie wprost nie mogłem się opanować. Dreszcze na całym dziele, gęsia skórka, włosy stają dęba...na końcu jedna, mała łza. I nie był to moment specjalnie wzruszający. Nie był specjalnie radosny. Był...to wystarczyło. Później było już lżej, weselej...bardziej...sucho.

Pozdrawiam
Source.
I need to hear you<br />
M <3.

Krasia 
Pawłoholik<3

Casos: 604

Wysłany: 2009-03-02, 16:21   

Haaaa, łzy u faceta? Słodko! :sweet:
Nic wielkiego ;>
Każdy może w końcu zmięknąć, co nie? :)
A poza tym pani kiedyś nam powiedziała "z łzami odchodzą smutki i żale" :)

makoo 
?yjący chwilą

Casos: 200

Wysłany: 2009-03-04, 20:55   

Cytat
z łzami odchodzą smutki i żale

Mądra ta Pani.

Czasem łzy są wskazane ;p
Chołak też człowiek. Uczucia ma.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.<br />
Woody Allen<br />
<br />
Pozdrawiam Cię
:) <br />

Massami 

Casos: 124

Wysłany: 2009-03-08, 14:26   

Płaczący facet to chyba cos tak samo normalnego jak płacząca kobieta, jak dla mnie facet który nigdy nie płacze to tylko kupa mięsni bez duszy i uczuć

fortuna 

Casos: 470

Wysłany: 2009-03-08, 18:48   

Mnie wyjątkowo ich łzy wzruszają. Tak serio to cud jeśli mogę coś takiego zobaczyć. Faceci tłumią emocje. Nie chcą za bardzo okazywać uczuć bo wydaje im się to taka słabością która pasuje tylko do nas. My dzięki temu dłużej żyjemy. Łzy oczyszczają i szkoda że nasi panowie nie chcą się regularnie oczyszczać, może byli by lepsi :P

dziewczyna_1985 

Casos: 34

Wysłany: 2009-05-12, 11:58   

facet też człowiek... też ma prawo do płaczu.... mnie się podoba jak chłopak jest wrażliwy, i nie ukrywa tego. Nie powiem bo takich mięczaków to nie toleruje, ale odrobina uczucia musi być z Moim Mężczyźnie, i też nie taki macho, nie do przesady.

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180

Wysłany: 2009-06-08, 12:44   

Za pewne będę miał odmienne zdanie od większości?

A więc : prawdziwy rycerz walczy i rani przeciwnika po czym póki ów ziomek dycha opatrzy go i zapewni godne leczenie (bądź jakuś tak) po czym idzie do swojej ukochanej zapłakany gdyż tak ją kocha ;)

Największą słabością u mężczyzn jest wstyd! Każdy kto się wstydzi swojego zachowania nie jest godny być prawdziwym mężczyznom! Hańba szaraczkom!

Roffy 
Bachmenka [-]LoVeR[-]

Casos: 210

Wysłany: 2009-06-08, 12:46   

ja nigdy nprzy nimkim nie płakałem tylko przy mojej kochanej dziewczynie tylko przy niej moge sie otworzyc

Odpowiedz do tematu