Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak imponujecie ?
Autor Wiadomość
Dadexix 

Casos: 478
Medale: Brak

Wysłany: 2009-05-18, 13:52   

Cytat
ale dalej nie wiem jakie to są porządne i ładne. To bardzo subiektywne wiesz?

dla niego? wychodzi na to, że ma być piękna, i się nie kurwić, to chyba wystarczy... A jak będzie płytka i głupia, to nie szkodzi[sory, ale tak z tego wychodzi]

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Casos: 498

Wysłany: 2009-05-18, 19:04   

Mam gdzieś twoje zdanie Dadexix, i nie przeklinaj na forum widać twoją kulturę "lachoń" "ku***" ile ty masz wogule lat? I nie ma się "kurwić" bo nie wspomnę z jakimi dziewczynami się zadaje większość dresów ale ty i tak nie zrozumiesz. Jak to mawiał Murphy "Nigdy nie kłuć się z głupcem ludzie mogą nie dostrzec różnicy"

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-05-18, 19:44   

Cytat
i nie przeklinaj na forum widać twoją kulturę

Kiedyś dorośniesz do tego, by zacząć traktować słowa jak rzeczy i narzędzia to przekazywania tego, co chcesz przekazać. Słowa nie mają żadnego znaczenia ani zakodowanych emocji innych, niż Twoje własne. Nie jesteś obiektywny, przystopuj...sam takim zachowaniem pokazujesz, jak nie wiele o życiu wiesz. Wiek się nie liczy, liczy się doświadczenie.

Cytat
le ty masz wogule lat?

Jasne, czepiajmy się wieku. Jeśli miałbym patrzeć na niektóre osoby tutaj poprzez wiek...to w ogóle nie powinienem zabierać głosu. Jeśli miałbym patrzeć na wiek...to moja dziewczyna ma jeszcze długą drogę do matury...którą ja mam już jakiś czas za sobą...jeśli miałbym patrzeć na wiek...to nie nauczył bym się tego wszystkiego od niej. Wstyd byłoby mi stwierdzić, że mimo różnicy lat, to ona jest moją nauczycielką.

Cytat
z jakimi dziewczynami się zadaje większość dresów ale ty i tak nie zrozumiesz

Znasz większość? To zabawne...ja nie znam żadnego^ Masz znajomości kolego...no, chyba, że oceniasz po pozorach i lecisz stereotypem jak jakiś gówniarz. Szkoda by było.

W ogóle...jakim prawem obrażasz drugą osobę...publicznie? Wiem, że ostrzeżenie można sobie wsadzić w tyłek, ale miej trochę honoru i zasad.

Czuję się taki...pomijany^

Pozdrawiam
Rafaelo.
I need to hear you<br />
M <3.

pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Wysłany: 2009-05-18, 20:37   

To nie było kierowane do Ciebie bo do ciebie mam szacunek dajesz sensowne argumenty może nie wiem wiele o życiu trudno nie wiem co o mnie sądzisz ja cię szanuje i kulturalnie rozmawiam ale trochę przesadzasz. I nie zgadzam się do słów
"Słowa nie mają żadnego znaczenia ani zakodowanych emocji innych, niż Twoje własne"
jak słyszysz słowo "ku***" to jest chyba jednoznaczne.

Source 

Wysłany: 2009-05-18, 22:49   

Cytat
jak słyszysz słowo ku*** to jest chyba jednoznaczne.

Dla mnie znaczy...nic nie znaczy...znaczy przecinek^

Akurat jeśli chodzi o znaczenie i wszystko co z tym związane...moją całą edukację w tym kierunku zawężę do słów Gregorego Batesona..."Wszystko jest metaforą na wszystko inne"

Słowa to metafora doświadczenia...tylko i aż tyle.

Znaczeniem zajmuje się osobna nauka, która zwie się SEMIOTYKA. Poczytaj jeśli chcesz...

Dlatego jeszcze nikt nie zdefiniował miłości....bo to wykracza poza zdolności językowe. Dlatego najbliższym odzwierciedleniem miłości są wiersze...dlatego najtrafniejszą definicją jest muśnięcie dłoni kochanki.

Nie uzależniaj się od słów! Na .uj Ci to? Baw się tym! Nie zastanawiało się, że potrafisz się wku*** ale już fkurfić nie? Kufa!...już takich emocji nie wywołuje? Już nie znaczy tego samego? Nie bądźmy niewolnikami pierdolonych literek...

Cytat
może nie wiem wiele o życiu

Tak dla sprostowania...głęboko w nosie mam...czy ja wiem więcej^ Byś czasem sobie tego nie dopowiedział. Jestem osłem! To wiem...dla tego nie rzucam obiektywnych sądów.

Cytat
i kulturalnie rozmawiam

Wolał bym jednak nie kulturalnie a rzeczowo. Nie interesuje mnie forma, tylko treść...chodź forma też jest treścią a treść formą^
I need to hear you<br />
M <3.

Dadexix 

Wysłany: 2009-05-19, 07:39   

Cytat
Mam gdzieś twoje zdanie Dadexix

A mi to wcale nie przeszkadza...:)
Cytat
i nie przeklinaj na forum widać twoją kulturę lachoń ku***

A dlaczego?
Co daje selekcja słów na ładne i brzydkie[argument prosze]? jedynie powód do czepiania się, no i ew. mandatów/pozwów sądowych.
Cytat
ile ty masz wogule lat?

mam tsy latka, lsy i pół;)
Cytat
I nie ma się kurwić bo nie wspomnę z jakimi dziewczynami się zadaje większość dresów ale ty i tak nie zrozumiesz.

Nie zrozumiem, ponieważ Twoja znajomość ze mną ogranicza się do kilku postów... ale co do kurwienia, owszem, miałem z takimi bliższe znajomości, ale to tylko bliższe cieleśnie, no i przelotnie;)
A niestety nie wiem z jakimi się zadaje większość, bo znam może kilkunastu, a ich baaardzo dużo na świecie, to mam dość małe porównanie
Cytat
Jak to mawiał Murphy Nigdy nie kłuć się z głupcem ludzie mogą nie dostrzec różnicy

A czy ktoś się tu kłóci? to zwykła wymiana myśli;)

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Wysłany: 2009-05-19, 11:01   

Pytasz się czemu nie przeklinać :] Bo o ile wiem za wulgarność na forum odpowiedzialność ponosi administrator zresztą dziwie się czemu jeszcze nie dostałeś ostrzeżenia ja dostałem za rzekome pisanie nie na temat xD
I kultura na forum obowiązuje a ty ją masz za nic.

Słowa nie są tylko rzeczą. Dyplomacja wiesz co to takiego dzięki słowom takie osoby jak Bonaparte, Aleksander Wielki, Joanna Dark osiągnęły ogromny sukces Bonaparte zamiast kar cielesnych stosował właśnie "Słowa" i żołnierze poszli by za nim nawet do nieba. Joanna Dark ocaliła Francję w wieku 16 lat o ile pamiętam a dzięki czemu przekonała do siebie dowódców i żołnierzy? Dzięki 'Słowom" potem mogła działać.

Dadexix 

Wysłany: 2009-05-19, 14:06   

Cytat
Pytasz się czemu nie przeklinać :]

nie, pytam co daje selekcja słów na brzydkie i ładne;]
Cytat
Bo o ile wiem za wulgarność na forum odpowiedzialność ponosi administrator zresztą

Wulgarność wulgarnością, ale za powiedzenie jakiejś ku**y czasem nie ponosi się odpowiedzialności[ponosi się odpowiedzialność w wypadku obrażenia kogoś - i tu nie zależnie czy wulgaryzmem czy nie - oraz wulgarnym słownictwem względem np. urzędów państwowych, ale to już głębsza kwestia]
Cytat
zresztą dziwie się czemu jeszcze nie dostałeś ostrzeżenia ja dostałem za rzekome pisanie nie na temat xD
nie moja brocha, ale widzę różnice;)
Cytat
I kultura na forum obowiązuje a ty ją masz za nic.

Czym jest kultura warto by napisać, bo to pojęcie względne...
I w rządzie, instytucjach, szkołach, też obowiązuje, a nie jednokrotnie rzucenie jakimś przekleństwem jest jak najbardziej na miejscu[chodzby ostatnia sprawa "a weź spierdalaj"]

Cytat
Słowa nie są tylko rzeczą. Dyplomacja wiesz co to takiego dzięki słowom takie osoby jak Bonaparte, Aleksander Wielki, Joanna Dark osiągnęły ogromny sukces Bonaparte zamiast kar cielesnych stosował właśnie Słowa i żołnierze poszli by za nim nawet do nieba. Joanna Dark ocaliła Francję w wieku 16 lat o ile pamiętam a dzięki czemu przekonała do siebie dowódców i żołnierzy? Dzięki 'Słowom potem mogła działać.

taaa... słowa tam były niczym za pewne, o wiele ważniejsze były działania, czy chodzby zachowania nie werbalne

ku*** mogą mieć pozytywny, i negatywny wydzwięk, a także neutralny...

A co do slów, kłamać nie trudno, dlatego są niczym

pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Wysłany: 2009-05-19, 14:39   

Dobra co z tego że masz umiejętności strategiczne jeśli brak ci umiejętności retoryki. Najpierw należy przekonać ludzi żeby ci zaufali poszli za tobą a dopiero potem działali nie sądzisz ;)
Nie kłamswto lecz ubarwianie a to różnica (słowa Jaskra) coś w tym jest tak ;)

Ale sadze że należy skończyć tą konwersacje bo bardzo odbiegła od tematu i mi się już powoli nudzi ta wymiana poglądów ;) I podnosi mi ciśnienie nie sądzisz Dadexix, ;/

Source 

Wysłany: 2009-05-19, 14:52   

Cytat
Dobra co z tego że masz umiejętności strategiczne jeśli brak ci umiejętności retoryki. Najpierw należy przekonać ludzi żeby ci zaufali poszli za tobą a dopiero potem działali nie sądzisz ;)

Mogę Ci o słowach napisać przeraźliwie dużo...studiuję komunikację^

Dlatego słowa mam za nic. Słowa są tylko nośnikiem emocji i uczuć. Za słowa ludzie potrafiliby się pozabijać...czego jesteś najlepszym przykładem.

Retorykę też miałem z szacownym profesorem Bralczykiem...

Zaufanie to kolejna zabawna koncepcja...
Później masz motywację...

O tym można pisać książki...a Ty to ograniczasz do jednego posta. O tym piszą książki...kiedy Ty dalej ograniczasz się do pisania postów^

Wiem jak wykorzystuje się słowa, wiem do czego...robię to na co dzień...zawodowo.

Pytanie czy ja podążam za słowami innych? Pytanie czy Ty gotów jesteś ufać słowom?

Pytanie co dzieje się w głowie...gdy przetwarzasz słowa...pytanie jak działa biologia...pytanie jak działają kotwice emocjonalne...jak tworzą się koncepcje i przekonania w Twojej głowie...pytanie co się dzieje...kiedy słyszysz małą niewinną "kur*ę".

W tę stronę patrz...

Sprawdź dlaczego...nie tłumacz się...obserwuj. Zrób sobie test podatności na manipulację^
Bo widać, że słowa mają władzę na Tobą, nie Ty nad nimi xP

Pozdrawiam
Rafaelo.
I need to hear you<br />
M <3.

pszczola93 
Rzeźnik z Blaviken

Wysłany: 2009-05-19, 15:26   

Ale odbiegamy od tematu w zasadzie zmieniamy temat mogli byśmy wymieniać poglądy w nieskończoność proponuje zakończyć temat "słów" ;)

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416

Wysłany: 2009-05-19, 18:37   

Proszę wrócić do tematy ... kolejna dyskusja nie na temat będzie karana :)

Compan 

Casos: 922

Wysłany: 2016-01-29, 21:29   

Wydaje mi sie, że bardzo ważne jest by mieć jakieś swoje hobby, o którym można duzo opowiadać i pokazać dziewczynie, że jest się kimś ciekawym :) Sam lubię majsterkować i używam narzędzi z http://festool-sklep.pl/ i wiem, że chociaż samo mjsterkowanie nie robi wrażenia, to jednak jak pokazałem kilku dziewczynom co zrobiłem to zauważyłem w ich oczach podziw :)

Jaro12 

Casos: 8

Wysłany: 2016-05-25, 13:48   

Ja wygrałem Ipoda w akcji Ciepło z klasą. Tam każdy może wygrać! Jakbyście widzieli minę mojej Ali :cool2: Wpiszcie se w wyszukiwarkę CIEPŁO Z KLASĄ i wam wyskoczy, serio warto. Można jeszcze wygrac hajs, to też by mi się przydało bo już mi kasy od rodzicow na fajki nie wystarcza.

Kostropaty 

Casos: 728

Wysłany: 2016-06-23, 13:46   

Najgorzej jak się nic nie umie i po prostu nie ma czym imponować. Ktoś tu wcześniej pisał, że wystarczy być porządnym, ale to tak chyba nie działa. To raczej ci nieporządni mają zwykle powodzenie, a porządni pozostają niezauważani.

Odpowiedz do tematu