Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Uzależnienie od telefonu
Autor Wiadomość
Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196
Medale: Brak

Wysłany: 2009-02-13, 20:11   

dzwonie i pisze duuuzo smsow;) jakies 75 % uzaleznienia mam bo bez komorki ciezko mi by bylo zyc...xD ;)

Erich Maria Remarqe

usteczkowaa 
;-)

Casos: 1904

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2009-06-01, 20:27   

lubie pisac sms. ale tylko kilka dziennie.

z telefonem tez często chodze. i wszędzie. wiadomo wielofunkcyjny ;D zawsze może się do czegoś przydac.

ale uzaleznienie? nie.

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-06-02, 06:19   

Telefon? Sms - musze pisać, lubie być w kontakcie, i pisać sobie bzdury o niczym, głównie z dziewczynami... raczej no, tylko z dziewczynami;D

Zadzwonić czasem - "tee, idziesz na piwko?", "zobaczymy się dziś piekna?" rozumiecie:D

Muzyczka - musze mieć jakieś mp3 w telefonie, gdy nie mam humorka, to mp3 mi zawsze poprawi;D

A kiedyś, telefon był wszystkim, tzn. internet, mail, telefon, zabawa, zeszyty do szkoły - wszystko to dzięki memu już wysłużonemu telefonikowi [*]

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-06-02, 12:11   

absolutnie nie jestem uzależniona od telefonu, nie wiem, może jestem dziwna, ale ja mogę pisać trzy sms-y na miesiąc i używać komórki jako budzika, i jest mi z tym dobrze.
hmm. ;d

:mimi

monia 

Casos: 116

Wysłany: 2009-06-02, 14:02   UZALE?NIENIE od telefonu

Lubie odbierac telefon i gadac z kims i odbierac i wysyłac wiadomosci.Pewnie jestem uzalezniona

Lukasz 

Casos: 2178

Wysłany: 2009-06-02, 16:39   

Nie lubię rozmawiać przez telefon komórkowy i z niechęcią odpisuję na smsy. Nie cierpię kiedy ktoś koło mnie trajkocze przez komórkę, a szczytem chamstwa jest przerwanie rozmowy w celu pogadania z kimś innym przez telefon.

Bez tego da się żyć.

martine. 

Casos: 1405

Wysłany: 2009-06-02, 22:43   

uzależniona.. bardzo, za bardzo. wszędzie i o każdej porze z telefonem. mam dość czasem, ale nie umiem iść gdzieś bez telefonu.

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-06-03, 09:47   

Też zastanówmy się, czy mówimy o uzależnieniu od telefonu, czy od "bycia w kontakcie"

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Flo 

Casos: 2

Wysłany: 2009-06-04, 13:31   

haha ja jestem uzależniona od telefonu.. teraz jak nie mam telefonu w kieszeni to jest źle i ciągle myślę gdzie on jest i wgl.. haha nawet wtedy gdy np mój kumple go ma w ręce i stoi koło mnie;p noo i jak nie dostane jakiś 20 esemesów dziennie to jest coś nie tak ;p

Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie...

Kiara 

Casos: 30

Wysłany: 2012-01-18, 19:56   

Ja jestem chyba uzależniona od pisania smsów xD
Mam numer w plusie więc pisze bez umiaru do wszystkich z tej sieci. Dziennie co najmniej ze 100 wiadomości...
Osz w mordkę, może powinnam iść na odwyk? o.O

strange 

Casos: 8

Wysłany: 2012-01-18, 20:26   

Nie uważam, że telefon jest moim uzależnieniem. Owszem - jest bardzo przydatny i często potrzebny, ale potrafię się bez niego obyć.

maselniczka 

Casos: 264

Wysłany: 2012-02-13, 12:58   

Z jednej strony wydaje mi się, że nie jestem uzależniona od swojego telefonu, ale jak zdarzy mi się o nim zapomnieć, czuję się bardzo nieswojo. Co najmniej jak bez ręki :)

Odkąd mam smartphone'a moje "przyzwyczajenie" i "przywiązanie do funkcjonalności" się powiększyło :)

morwa 

Casos: 142

Wysłany: 2012-02-17, 20:39   

O tak smartphony uzależniają, śledzą i zaczynają nimi rządzić heheehe

pogodynka 
zapracowana

Casos: 532

Wysłany: 2012-02-20, 12:58   

Kiedy miałam pierwszą komórkę,patrzałam w nią jak w obrazek,wysyłałam sms-y do kogo się dało.Teraz to mi minęło,czasami jest taki dzień,że zapominam o komórce.I jakoś żuję.Pa. :D

maselniczka 

Casos: 264

Wysłany: 2012-02-22, 12:22   

Faktycznie, też znam takie osoby, które spokojnie mogą obejść się bez telefonu :) Kiedy zapomną, albo specjalnie nie wezmą komórki a ja próbuję się do Nich dodzwonić to strasznie się wnerwiam... Nie lubię jak ktoś korzysta z telefonu tylko wtedy jak sam czegoś potrzebuje :)

Odpowiedz do tematu