Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabaka
Autor Wiadomość
kakina 

Casos: 404
Medale: Brak

Wysłany: 2009-03-29, 14:47   

Cytat
ja też nie tknę nogdy w zyciuu to jest bagno i tyle :wstyd:

wchodzisz a potem nie możesz wyjsc :(

nie prawda, ja wciągałam może nie zaczęsto ale przez jakis czas i mi sie znudziło...

a musze sie pochwalić że 15 cm to był mój rekord ;)

kaŚka 

Casos: 12

Wysłany: 2009-06-06, 20:07   

Cytat
ja też nie tknę nogdy w zyciuu to jest bagno i tyle :wstyd:

wchodzisz a potem nie możesz wyjsc :(

szczerze? żal mi ciebie- nie wiesz jak to jest i gadasz głupoty
ja lubię tabakę i zdarza mi się wciągać i co? i NIC nie uzależniłam się ani nie umarłam :P :P
za pierwszym razem tak ambitnie wciągnęłam że przez jakieś 2 godziny myślałam że się zrzygam i tak jazdownie kręciło mi sie w głowie że nie mogłam chodzić :P :P kumpela lała ze mnie i nie mogła załapać jak ja to zrobiłam :D :D no ale cóż haha

umklajder 
różnie ze mną bywa

Casos: 58

Wysłany: 2009-06-21, 20:24   

ja nie próbowałem i jakoś nie mam zamiaru :999:

szeszor 

Casos: 8

Wysłany: 2009-06-21, 21:11   

Wy to nie wiecie o czym mówicie (piszecie) tabaka jest na oczyszczenie dróg oddechowych to nie jest urzywka i przykro mi ze niektórzy tak myślą to jest żałosne.Ja urzywam jej tylko wtedy kiedy mam katar i to nie jest uzaleznienie bo rok minął kiedy rzuciłem palenie i ciągle żyję.

BEBS'n 

Casos: 66

Wysłany: 2009-07-27, 14:27   

ja nie tak dawno temu miałem manie wciągania tabaki :D
na lekcji zawsze takie scieżki po ok metr długości :P najpierw dla beki a później to tak sam z siebie bo jak mniej ciągnąłem to nie czułem nic :P

GreenPeace 

Casos: 38

Wysłany: 2009-11-28, 23:20   

Mój rekord - ponad metr. Na koncie mam ponad 100 paczek wyniuchanyh, więc ponad kilo:) Najlepsza jest ozona spearmint snuff, red bull, gawith... Ale poza tym i sporo innych wartych uwagi.

Drunk Eyes 

Casos: 391

Wysłany: 2009-12-31, 00:43   

Naprawdę, nie macie się czym chwalić. -.-
Nie próbowałam i nie spróbuję.

Radoslavus 
Film Director

Casos: 212

Wysłany: 2009-12-31, 01:48   

Bo ludzie myślą, że TABAKA to jakiś narkotyk. A to po prostu ZMIELONY TYTO?.
Stosowana od czasu do czasu może pomóc przy oczyszczaniu dróg oddechowych.
Raka nie wywołuje - nigdy nie stwierdzono takiego przypadku.
Może oczywiście uszkodzić śluzówkę - ale to tym którzy przeginają z TABAK? wciągając nawet kilka razy dziennie. Ja sobie co jakiś czas wciągnę - zwykle jak potrzebuje fajnego zapachu w nosku :P

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2009-12-31, 11:11   

Cytat
szczerze? żal mi ciebie- nie wiesz jak to jest i gadasz głupoty

Nie unoś się to, że nie wie nie znaczy, że można ją w arogancki sposób zbesztać. Ja też przez jakiś czas myślałem, że to narkotyk.

Wciągałem tabakę i się mi to znudziło po prostu, a po za tym zbyt częste dozowanie jej skutkuje wysuszeniem błony śluzowej nosa, a część tabaki wędruje do zatok.
Na początku może i fajne to jest, ale potem rutyna dopada.

Cytat
a musze sie pochwalić że 15 cm to był mój rekord ;)

Pogratulować tylko, wiesz, że tabaki nie wciąga się dla rekordów a dla udrożnienia dróg oddechowych.

Drunk Eyes 

Casos: 391

Wysłany: 2009-12-31, 14:42   

Cytat
Bo ludzie myślą, że TABAKA to jakiś narkotyk. A to po prostu ZMIELONY TYTO?.

Czyli jednak musi być szkodliwe. ;)

Cytat
Mój rekord - ponad metr. Na koncie mam ponad 100 paczek wyniuchanyh, więc ponad kilo:)

Lepiej gdybyś pochwalił się ilością przeczytanych książek. ;)

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-12-31, 15:32   

Cytat
Lepiej gdybyś pochwalił się ilością przeczytanych książek. ;)

To także nie powód do dumy :)

Nadia 

Casos: 40

Wysłany: 2009-12-31, 17:38   

Ja kilka razy wciągnęłam tabakę, bo namówił mnie mój ex...w sumie chyba nie było takie super, bo już tego nie robie :p ale tak trochę...odświeża :p

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2010-01-01, 19:41   

Nigdy nie wciągałem. Ale nie mówię temu nie. Jeśli w przyszłości nadarzy się taka okazja, zapewne spróbuje. :)

Cytat
To także nie powód do dumy

Nigdy nie rozumiałem gadania o tym, co jest powodem do dumy, a co nim nie jest.
Jak coś nam się uda, to przeważnie jesteśmy z tego dumni. Siłą rzeczy.
Jeden jest dumny z ilości przeczytanych książek, a inny z ilości wciągniętej tabaki.

Czesi0 

Casos: 68

Wysłany: 2010-01-02, 22:20   

Ja wciągałem kilka razy tabakę ale ta tytoniowa jakoś mi nie podchodzi do gustu wolę białą :cool2:

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2010-01-03, 12:58   

Cytat
wolę białą

to tabaka dla "szpanu"

Odpowiedz do tematu