Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Palenie uspokaja?
Autor Wiadomość
Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110
Medale: Brak

Wysłany: 2009-05-04, 20:51   

znaczy, pokazane jest ze ludzie palą z nerwów, to pewnie uspokaja. Nie wiem nie paliłem ! :P :thumbsup:

Tom@szek86 

Casos: 40

Wysłany: 2009-05-05, 16:25   

paliłem kupe czasu i wiem ze w niektórych sytuacjach palenie pomaga ale w większości przypadków mozna obejść się bez papierosa palił raczej juz nie zacznę ale jak ktoś by mnie tak wkurzył ze miałbym go zabić to bym sobie zapalił xP

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-05-06, 21:18   

hehe, a nie lepiej wsiąść toporek z piwnicy i pozabijać ? zdrowia byś nie zmarnował

marcix 

Casos: 28

Wysłany: 2009-05-07, 11:22   

palenie czasem naprawę uspokaja xD akurat w tym temacie mogę coś powiedzieć ;) :p

MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516

Wysłany: 2009-06-07, 17:17   

Ja wiek lansu fajkami mam za sobą a palę bo to mnie uspokaja w jakiś tam sposób.

Flo 

Casos: 2

Wysłany: 2009-06-08, 07:28   

ja z tego co widze po moim ojcu to jego to uspokaja.. ale tylko dlatego ze jest uzależniony... mnie jakośby nie uspokoiło... bo jak mój stary nie ma fajek to dostaje hainy.. i jak dostanie fajke to jasne że go to uspokaja ;p

Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie...

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-06-08, 10:26   

Flo, haha, to moja matka jest best pod tym względem, ona gdy nie ma fajek to świruje... nie musi palić, ale musi mieć;D więc gdy ma jeszcze pół paczki, to już tragedia że nie ma;D

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Flo 

Wysłany: 2009-06-09, 14:45   

Dadexix, wlasnie... i na co to wszystko?? zeby se nerwy psuc? nie mam zamiaru nigdy palic ... bezsensu

Maureen 
:)

Casos: 46

Wysłany: 2009-06-10, 09:07   

Uspakaja, dlatego, że uwagę skupia się na jednej czynności, a o tym co nas zdenerwowało zaczyna się myśleć spokojniej. Taka chwila 'wytchnienia'.
Mnie uspakajało.

Flo 

Wysłany: 2009-06-11, 10:11   

mnie wkurza.... fuj przeciez to śmierdzi.... ; /

Roffy 
Bachmenka [-]LoVeR[-]

Casos: 210

Wysłany: 2009-06-11, 10:25   

Flo, ja takze nie mam zamiaru niogdy palic nie mowie ze nie probowałem i wogole ale to poprostu nie jeast dla mnie nie ciagnie mnie do tego wogole

Flo 

Wysłany: 2009-06-11, 10:43   

Cytat
Flo, ja takze nie mam zamiaru niogdy palic nie mowie ze nie probowałem i wogole ale to poprostu nie jeast dla mnie nie ciagnie mnie do tego wogole

ja nie próbowałam nawet ale widzę jak jest z moim ojcem... i nie mam zamiru nigdy palic...

Łobuziara 
uaaa.

Casos: 2196

Wysłany: 2009-06-11, 12:39   

Widząc po części tych palaczy, którzy sięgają po papierosa w momentach dla nich stresujących to widocznie faktycznie jest tak, że palenie uspokaja.
Bo na pewno nie mowa tutaj o tych dzieciakach, które palą dla szpanu :P (oni za wiele stresów nie mają i nie palą z pewnością żeby się odstresować) :thumbdown:
Myślę jednak, że są lepsze sposoby żeby się odstresować. I każdy palacz znalazłby coś dla siebie, więc nie widzę sensu "uspokajania się" papierosami :cool:

Erich Maria Remarqe

raindrop 
oczyszczona

Casos: 376

Wysłany: 2009-12-21, 13:50   

Jak tak czytam wasze wypowiedzi to jakbym słyszała siebie rok temu o_0 No nałogowych uspokaja, mnie uspokaja w ten sposób, że jak mam problem to idę ze znajomym/znajomą zapalić i gadamy o tym, co nas wkurza.

światła zlewają się u stóp

wtłoczony lekko w obcy nurt

chciałbym ocalić co sie da

mariks1990 

Casos: 62

Wysłany: 2014-04-06, 21:16   

mnie osobiście nie ale zacząłem palić bo myślałem że tab będzie. i tak zostało mi że palę albo e palę:)

Odpowiedz do tematu