Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Magia komputera.
Autor Wiadomość
Agu 
smile!

Casos: 170
Medale: Brak

Wysłany: 2009-04-11, 22:22   

Cytat
Ostatnio korzystam z komputera tylko do pracy. Ew. obejrzec jakis film itd... ;)

Hmm, i żeby popisać na forum? :p
A dodając jeszcze od siebie - zauważyłam właśnie, że w sumie więcej niż 2h spędzam przed komputerem w czasie dni wolnych :p . Gdy nie mam co robić - siedzę do gadu i nękam biednych znajomych:). A teraz jeszcze forum doszło, to pewnie w każdej wolnej chwili będę zaglądać.

mariks1990 

Casos: 62

Wysłany: 2014-04-06, 21:20   

najgorsze w komputerze jest to że uzależniają się dzieciaki zamiast wyjść na świerze powietrze jak kiedyś dzieci..

Nadrian90 

Casos: 10

Wysłany: 2014-05-13, 15:38   

Dorośli też potrafią się uzależnić. Trzeba wszystkich wyganiać od komputera

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2014-08-06, 14:08   

Niektórzy muszą pracować przy komputerze siedem dni w tygodniu. Ciężko sobie często wyobrazić życie bez komputera

adamonis 

Casos: 78

Wysłany: 2014-11-03, 12:22   

Tu są tricki jak zachęcić dzieci do uprawiania sportu...
Dzieciaki i zima

...ale często dorośli sami z sobą mają problem żeby się zmobilizować, co dopiero jeszcze dopingować w tej kwestii swoje dzieci... ;/

Miron 

Casos: 82

Wysłany: 2015-02-05, 13:35   

Siedzę prawie od rana do wieczora, ale jak mi się zdarzy wyjechać, to spokojnie wytrzymuje tydzień bez, to czy jestem uzależniony?:)

runforfun 

Wysłany: 2015-03-12, 09:46   

Nie wiem, czy jest sens mówienia o uzależnieniu od komputera, jeśli tak wiele osób wykorzystuje go do pracy, do nauki i komunikacji z innymi osobami. To raczej koniecznosć.

montebella 

Casos: 6

Wysłany: 2015-06-05, 20:55   

Cytat
Nie wiem, czy jest sens mówienia o uzależnieniu od komputera, jeśli tak wiele osób wykorzystuje go do pracy, do nauki i komunikacji z innymi osobami. To raczej koniecznosć.

Czy ja wiem czy konieczność? To znaczy ja na przykład pracuję przed komputerem i owszem, to konieczność, ale przez to tak się do niego przyzwyczaiłam, że nawet dni wolne od pracy często spędzam przed komputerem.

mazur1337 

Casos: 28

Wysłany: 2015-12-21, 20:59   

Uzależnienie od komputera nie ma nic wspólnego z wiekiem. I raczej trudno się od niego uzależnić, kwestia tego co dokładnie się na nim wykonuje. Większość młodzieży nie jest uzależniona od komputera tylko od gier w które na nim grają. Dużo kobiet nie jest uzależniona od komputera tylko od portali społecznościowych typu facebook czy gadu gadu. Ja spędzam przy komputerze średnio 3-5h dziennie ale to dlatego, że tak wygląda moja praca. To tak jak z samochodem, nie można być uzależnionym od jazdy samochodem :)

runforfun 

Wysłany: 2015-12-28, 21:57   

W dzisiejszych czasach komputer jest podstawowym narzędziem pracy, więce nie wiem, czy można mówić o uzależnieniu od niego.

Fiska 

Casos: 434

Wysłany: 2016-10-25, 17:36   

Mając komputer warto pamiętać o kopiach danych. Zobaczcie: http://www.stc-polska.pl Back up zabezpieczy nasze dane przed ich utratą.

patryy7851 

Casos: 24

Wysłany: 2016-12-31, 13:15   

ja tam używam kompa 30 min dziennie to chyba nie uzależnienie co :P

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2017-01-26, 10:56   

idąc tym tropem to każdy z nas jest uzależniony.

Lutka 
Panda

Casos: 880

Wysłany: 2017-09-28, 07:46   

No chyba każdy jest uzależniony, w dzisiejszych czasach bez komputera ani rusz i wielu operacji i innych rzeczy nie da się bez niego zrobić. Najczęściej ludzie chyba teraz na facebooku przesiadują, ale też nie wszyscy. Koleżanka na przykład sporadycznie i ostatnio nie umiała sobie przypomnieć hasła na fb. Jakby kogoś zastanawiało, to jest na to sposób, a nawet trzy: https://podpowiadamy.pl/3-najlepsze-sposoby-na-ratunek-gdy-nie-pamietasz-hasla-do-facebooka/. Ja hasło mam zapamiętane, więc tego problemu nie mam, ale różnie to bywa.

Odpowiedz do tematu