Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Legalize it, legalize it...
Autor Wiadomość
Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-06-15, 14:27   

Cytat
Kabaczek, mam wuja w policji i tak się składa, że jeszcze nie tak dawno rozmawiałem z nim na temat przestępczości, narkomanii itd. u nieletnich. Ponad to moje miasto nie jest aż tak duże, aby pewnych rzeczy nie zauważać ;) Oczywiście w 100% nie mogę byc tego pewien, rzecz jasna. Natomiast stwierdzenie, że KA?DY 10latek może sobie kupic narkotyki jest dla mnie absolutnie nieprawdziwe.

Yyy.... A może po prostu policja o niczym nie wie ?? Z tego co wiem to raczej nikt nie idzie na policje i rejestruje się jako diler ;/

Może lekka przesada ale 13/14 lat to oczywiście że bez problemu może sobie załatwić

Champion 

Casos: 388
Medale: Brak

Wysłany: 2009-06-15, 14:31   

Cytat
Może lekka przesada ale 13/14 lat to oczywiście że bez problemu może sobie załatwić

Z tym się akurat zgodzę. Po prostu przeraziło mnie nieco stwierdzenie, że KA?DY 10latek może kupic narkotyki. Bo co jak co ale jest różnica między 10latkiem a 14sto... :)

Ok, bo zbaczamy trochę z tematu. Jak dla do takiej legalizacji nie powinno dojść. I myślę, że każdy człowiek powinien miec takie podejście w myśl, że w przyszłości będzie rodzicem...

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-06-15, 17:21   

Cytat
Z tym się akurat zgodzę. Po prostu przeraziło mnie nieco stwierdzenie, że KA?DY 10latek może kupic narkotyki. Bo co jak co ale jest różnica między 10latkiem a 14sto... :)
diler to diler, sprzedaje dragi, nie ważne dla niego czy ma ktoś 5 czy 50 lat, bisnes is bisnes;)

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Sousuke 

Casos: 366

Wysłany: 2009-06-16, 00:28   

Nie chce mi się całości czytać, ale marihuana to narkotyk, tak samo papierosy (nikotyna zaliczana jest do narkotyków, ale nikt o tym nie mówi). Sądzicie, że to nie szkodzi? Hehe, potem tylko nie zdziwcie się, że będą was slow nazywać, bo będziecie wolniej łapać co kto do was mówi. Nie wierzcie w bajki, takie rzeczy szkodzą, tylko ci, który zależy tylko na kasie, będą wam wmawiać, że nie.

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-07-25, 21:42   

Jestem przeciwko legalizacji marihuany.

Gdyby ta legalizacja weszła w życie, oznaczałoby to skłonność ludzi do ustępstw, a ludzie natychmiast by to wykorzystali. Dać palec, wezmą rękę. To nie ma znaczenia, czy to narkotyk lekki. Jeśli rzeczywiście jest lekki, to z pewnością jest tańszy od mocniejszych narkotyków. A więc będzie można go kupić więcej. To tak jak z alkoholem. Co to za różnica, czy wypijemy duże piwo, czy kieliszek wódki? Tak, czy siak stajemy się odurzeni. Jak tak dalej pójdzie, to wyjdzie pewnie pomysł zalegalizowania np. PCP...

corno 

Casos: 2

Wysłany: 2010-01-16, 13:53   

Ja jestem za legalizacją ...
Ale powinna być sprzedawana od 18 lat tak jak alkohol czy papierosy .;)

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2010-01-17, 19:39   

Cytat
Ja jestem za legalizacją ...
Ale powinna być sprzedawana od 18 lat tak jak alkohol czy papierosy .;)

ale czy alkohol niewpada w rece mlodziezy? albo papierosy? Niestety tak, a połowa osób która jest za legalizacją i wykrzykuje legalize it - miała stycznośc z narkotykami na tapecie telefonu

striker 

Casos: 14

Wysłany: 2010-01-18, 16:56   

uważam, że legalizacja byc powinna bo od stafu gorszy jest alkohol. maryska nie niszczy rodzin, związków i nie upokarza ludzi tak jak gandzia. ale niestety tak się nie stanie, bo w Unii Europejskiej nie może być dwóch krajów posiadajacych zalegalizowane narkotyki.

vintage 
hezky ?esky

Casos: 172

Wysłany: 2010-01-19, 16:03   

Cytat
maryska nie niszczy rodzin, związków i nie upokarza ludzi tak jak gandzia.
Rozumiem, że maryśka jest nieszkodliwa, a gandzia już tak. A jak to jest z trawką? o_0
Cytat
ale niestety tak się nie stanie, bo w Unii Europejskiej nie może być dwóch krajów posiadajacych zalegalizowane narkotyki.
"Zalegalizowane narkotyki" to zalegalizowane wyłącznie posiadanie na użytek własny czy też zalegalizowana sprzedaż?

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-01-19, 16:44   

wg. mnie sprzedaż powinna być zakazana (w sklepie, allegro), ale posiadanie tak np. od 18 lat...

Bo i tak ten kto potrzebuje/chce to sobie wykimini, ale nie powinno się iść moim zdaniem do aresztu czy też więzienia za posiadanie worka w kurtce podczas rewizji :angry:

albo żeby było jak jest i wszystko z przymrużeniem oka traktowali

Radoslavus 
Film Director

Casos: 212

Wysłany: 2010-01-23, 00:14   

Za legalizacją Marihuany jestem jak najbardziej. Narkotyki wyżej niż trawa już nie.
Marihuana uzależnia tak samo jak wódka, piwo, kawa czy nawet jakieś leki. To wszystko uzależnienia. A przynajmniej po trawie - nie tak jak po alkoholu - nie ma kaca na drugi dzień - człowiek funkcjonuje zupełnie inaczej.

Oczywiście z ta Marihuana też powinny być ograniczenia - załóżmy do 2-3 g. na miesiąc. Może więcej jeśli byłby to czysty staff - w marihuanie z jamajki jest dużo mniej % thc niż w takiej która można kupić od np. polskich dilerów - jak chyba wszystkim powszechnie wiadomo - taką marihuane wzmacnia się różnymi dodatkowymi niezdrowymi środkami. Choć są też odmiany konopi które po prostu mają więcej THC.
Zapalić raz na tydzień to nic strasznego - ale częściej to już może być coraz bardziej szkodliwe.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Wysłany: 2010-01-23, 08:35   

Cytat
Marihuana uzależnia tak samo jak wódka, piwo, kawa czy nawet jakieś leki.

Gdzieś czytałem, że nikotyna (jako punkt odniesienia) dostała równe 100 pkt. odzwierciedlających pewną skalę uzależnienia, alkohol otrzymał 81 pkt, amfetamina 22pkt, marihuana 13pkt.
(i tak szczerze, wg. mojej skali - zgadza się to)
Jeszcze morfina dostała 450 (znajomy kiedyś znalazł ja w lodówce i sobie zaczął podpijać jak mu się skończyła to normalnie zaczął płakać i chciał popełnić samobójstwo).
Heroina 620pkt - właśnie dlatego bałbym się spróbować, a chciałbym mieć jakieś pojęcie :P
z resztą nawet nie mam ochoty rozkminiać skąd zdobyć taką egzotykę...

Cytat
Zapalić raz na tydzień to nic strasznego - ale częściej to już może być coraz bardziej szkodliwe.

Mój sąsiad pali od 3 do nawet 7 dni w tygodniu od 6 lat (on jeszcze to pali z butli), jak przychodzi do domu nieupalony (co się rzadko zdarza, to matka się go pyta czy coś brał) no i jakiś nieśmiały się zrobił w stosunku do ludzi których nie zna, troszkę się jąka i minimalnie gorzej się wysławia.

I jeszcze jedno (ale to tylko moje przypuszczenie :D ) - jego matka ma 164cm wzrostu, ojciec 173cm.
On ma 192cm i wydaje mi się, że zielsko pośrednio się do tej anomalii wzrostowej przyczyniło...
Przecież jak jest spalony, to zawsze go takie gastro łapie, że przeżera takie pokłady żywności, że to się w głowie nie mieści, je 2 razy więcej ode mnie (a ja się staram być cały dzień syty) i tak już 6 lat xD
od co-piątkowych zakupów już w aucie jego rodziców zawieszenie z tyłu klapło 5cm xD

JSDK 
THUG-LIFE.PL

Casos: 270

Wysłany: 2010-02-14, 00:18   

jestem na tak
Choć z tego nie skorzystam
ponieważ narkotyki były są i będą i jak dla mnie lepiej żeby było to legalne niż nie ponieważ po pierwsze
- pomogło by to zatkać dziurę budżetową
- nie marnowałaby się marihuana palona przez policję
Głupie protesty w końcu by się skończyły

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Wysłany: 2010-02-14, 00:40   

a ja wam powiem, że dzisiaj o 16:00 się upaliłem jak świnia xD

btw, this is interesting

siemasz JDSK :D

towarzysz Stalin 
Batiuszko

Casos: 1670

Wysłany: 2010-02-15, 11:07   

Ja jestem za legalizacją, jednak bedę obiektywny. Osobiście nie dziwi mnie fakt notorycznej niechęci Polski do tej używki, a to czemu? Kto pali ten wie, zioło kupione u dilera jest hodowane na fecie i innych psycho-chemikaliach. Ostatnio paliłem i nigdy nie miałem takich shizów, co wtedy widziałem to nie da się opisać w słowach.
Hodowałem też zioło naturalnie na własny użytek i ma całkiem inne działanie, łagodne jest, nie daje takiej bani, że ma się aż halucynacje.
Polska nie chce legalizacji bo zioło jest halucynogenne, za bardzo shizowe, pełne środków nie dobrych dla organizmu ludzkiego.

Odpowiedz do tematu