Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Legalize it, legalize it...
Autor Wiadomość
Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-06-12, 11:38   

Cytat
a po cholerę się kryć po kątach ?
Może właśnie po cholerę..
Może nie zauważyłaś ,że nie każdy chce palić ? Może nie każde dziecko chce wracając z przedszkola czy szkoły oglądać zjaranego zioma który jeszcze chętnie zaczepia ?
Może nie każda matka chce żeby jej dziecko było ćpunem .. ?
Może nie każda żona chce żeby jej mąż / każda dziewczyna żeby jej chłopak.. legalnie se jarał gdzie tylko można i ile można.. bo weźmy pod uwagę ,że legalizacja to koniec jakiejkolwiek ku.wa granicy.. Sama mówisz jak będzie chciał to zapali.. I owszem z legalizacją i bez zrobi to.. ,ale bez zrobi to tak bez przypału z nie koniecznie super łatwym dostępem w sklepie..

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180
Medale: Brak

Wysłany: 2009-06-12, 18:09   

Jestem przeciw legalizacji :) może nawet nie chodzi o sam towar tylko o tych mhmmm rastafarianinów czy jak im tam wywołują w mojej duszy agresję .. ich teksty i w ogóle .. masakra :bangin:

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-06-12, 22:00   

Cytat
Jestem przeciw legalizacji :) może nawet nie chodzi o sam towar tylko o tych mhmmm rastafarianinów czy jak im tam wywołują w mojej duszy agresję .. ich teksty i w ogóle .. masakra :bangin:

haha, nie ma już prawdziwych Rasta. Pozostały dzieciaki z dredami [kiedys to była choroba zwana "kułtunami" :P ] i w koszulce z Bobem Marleyem, polający papierosy. teksty, tekstami to ich poglądy, sciagniete od innych :/ Nie wiem poco chcą to legalizować, mnie denerwoją sklepiki ze "speedem" śwwiństwo psujące nas od srodka :/

LifeForDeath 

Casos: 164

Wysłany: 2009-06-14, 19:09   

jestem za. nie paliłam, ale jadłam lizaczka z niespodzianką w postaci hashu i cannabisa. smakowały jak zielone marchewki, ale efekt był całkiem przyjemny.
a co do Holandi, tam wszyscy na lajcie są, policję [radiowóz] widziałam 2 razy w ciągu 4 dni, niezbyt przejmowali się tym, co robią ludzie na ulicach, czy leżą w witrynach coffeshopu jak kilku panów, czy jeżdżą rowerem środkiem asfaltu, czy panie się 'wystawiają' w bieliźnie na Red Light Street. oni praktycznie nie mają tam co robić.

LEGALIZE IT! :)

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-06-14, 19:22   

Od razu mówie, że nie próbowałem nic z tych rzeczy ;p ale myśle, że taką maryśkę możnaby zalegalizować, bo co to jest ;p wcale tak bardzo nie szkodzi ;p Co do czegoś mocniejszego to raczej niebardzo jestem za.. choć spróbowałbym coś takiego ^^

Don Corleone 
Im Legend...

Casos: 1110

Wysłany: 2009-06-14, 22:39   

Cytat
Od razu mówie, że nie próbowałem nic z tych rzeczy ;p ale myśle, że taką maryśkę możnaby zalegalizować, bo co to jest ;p wcale tak bardzo nie szkodzi ;p Co do czegoś mocniejszego to raczej niebardzo jestem za.. choć spróbowałbym coś takiego ^^

Maryśka nie szkodzi ?! haha, weź sobie przykład Magika [*] myślisz ze on coś innego brał ?? i czym się to skonczyło schizofrenią, która doprowadziła do samo bójstwa

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-06-14, 22:46   

myślałem, że Magik musiał brać coś mocniejszego.. zawsze mi przedstawiano maryśkę tak, że to prawie jak alkohol

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-06-14, 23:26   

Cytat
Cytat

Maryśka nie szkodzi ?! haha, weź sobie przykład Magika [*] myślisz ze on coś innego brał ?? i czym się to skonczyło schizofrenią, która doprowadziła do samo bójstwa

Weź człowieku nie wypowiadaj się jeżeli nie wiesz. Jakieś brednie rozpuszczasz że magik przez Maryske tak skończył. W ogóle ogarnij jej działanie ...

i przeczytaj 3 post
http://pogaduchy.eu/topic...it-vt328,45.htm

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-06-15, 08:55   

Cytat

Maryśka szkodzi, wszystko szkodzi, powietrze, woda, alkohol, papierosy, marycha... Ale maryśka np. w porównaniu z fajkami szkodzi o wiele mniej;)

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180

Wysłany: 2009-06-15, 09:05   

Nie no, powinni ją w warzywniaku sprzedawać :) bo co tam ;)

Champion 

Casos: 388

Wysłany: 2009-06-15, 10:52   

Zdecydowanie na nie. Tj. pisali poprzednicy, dostęp do nich mogłyby mieć nieodpowiedzialne, niekiedy bardzo młode osoby. Czy jest szansa? Myślę, że nie w tym stuleciu :D

Dadexix 

Casos: 478

Wysłany: 2009-06-15, 14:09   

Cytat
dostęp do nich mogłyby mieć nieodpowiedzialne, niekiedy bardzo młode osoby. Czy jest szansa?
teraz każdy 10 latek na loozie kupi sobie jaranie... :bangin:

"Ja chce rozp***dalać mury, tylko powiedz ku*wa który, zrobi wszystko dla kultury, lecz nie wszystko dla publiki..."[LitwaMC]

Champion 

Wysłany: 2009-06-15, 14:13   

Cytat
teraz każdy 10 latek na loozie kupi sobie jaranie...

może i w Twoim mieście tak, u mnie natomiast wygląda to nieco inaczej. I byłbym bardzo rozczarowany, gdyby to się zmieniło.

Kabaczek 
69 Group

Casos: 4416
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-06-15, 14:16   

Cytat
może i w Twoim mieście tak, u mnie natomiast wygląda to nieco inaczej. I byłbym bardzo rozczarowany, gdyby to się zmieniło.

Skąd masz taką pewność że w twoim mieście jest inaczej ?

Champion 

Wysłany: 2009-06-15, 14:21   

Kabaczek, mam wuja w policji i tak się składa, że jeszcze nie tak dawno rozmawiałem z nim na temat przestępczości, narkomanii itd. u nieletnich. Ponad to moje miasto nie jest aż tak duże, aby pewnych rzeczy nie zauważać ;) Oczywiście w 100% nie mogę byc tego pewien, rzecz jasna. Natomiast stwierdzenie, że KA?DY 10latek może sobie kupic narkotyki jest dla mnie absolutnie nieprawdziwe.

Odpowiedz do tematu