Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dragi
Autor Wiadomość
Sajmon 
^^

Casos: 1798
Medale: Brak

Wysłany: 2009-08-29, 10:05   

Cytat
nie. chcialem powiedziec ze byl pobudzony i agresywny.

Czyli jednak nigdy nie widziałes człowieka po PCP :)

Cytat
zle mniewasz, nieco mniejdzie.

Juz małe dawki PCP wywołuja olbrzymie popczucie siły i niewrażliwośc na ból. Taki człwoeik potrafi wyrywac stalowe pręty i ruszyc bez chwili zawachania na całą grupe uzbrojonych ludzi, więc mi tu nie pi***ol o pobudzeniu. Chyba, zen arkotyk wywołał u niego oziębłośc, ale z Twojego pprzedniego posta wynika, że jednak agresja.

Cytat
tak samo grozne bo prowadza do uzaleznienia.

Cytat
ale ja nigdzie nie napisalem ze maja taki sam wplyw

Przczysz sam sobie.

noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966

Wysłany: 2009-08-29, 10:12   

Cytat
Czyli jednak nigdy nie widziałes człowieka po PCP :)

widzialem.

Cytat
Taki człwoeik potrafi wyrywac stalowe pręty

tia. i co jeszcze? gory przenosic tez potrafi?

Cytat
Przczysz sam sobie.

nie. kazdy narkotyk jest grozny bez dwoch zdan bo prowadzi do uzaleznienia. jednak nie kazdy narkotyk ma taki sam wplyw na czlowieka. jednemu odbije, drugiemu nie (po tym samym narkotyku).

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 10:18   

Cytat
tia. i co jeszcze? gory przenosic tez potrafi?

http://pl.wikipedia.org/wiki/PCP nie, ale po mniejszych dawkach jeden człowiek to za mało, by sobie z takim człowiekiem poradzic.

Cytat
nie. kazdy narkotyk jest grozny bez dwoch zdan bo prowadzi do uzaleznienia. jednak nie kazdy narkotyk ma taki sam wplyw na czlowieka. jednemu odbije, drugiemu nie (po tym samym narkotyku).

Wpływ narkotyku jest uwarunkowany tym jak groźny jest dla organizmu, więc nie pi***ol, prosze ja Ciebie.

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 10:22   

poczucie sily a posiadanie tejze sily to dwie rozne rzeczy.

Cytat
jeden człowiek to za mało, by sobie z takim człowiekiem poradzic.

jezeli bylbym agresywny jeden czlowiek tez nie dalby mi rady. a narkotykow nie biore

Cytat
więc nie pi***ol, prosze ja Ciebie.

prosic nie musisz;) nie pi***ole jak to nazywasz. wplyw narkotyku uwarunkowany jest predyspozycjami danego organizmu a nie rodzajem narkotyku.

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 10:28   

Cytat
poczucie sily a posiadanie tejze sily to dwie rozne rzeczy.

I tu się mylisz.

Cytat
jezeli bylbym agresywny jeden czlowiek tez nie dalby mi rady. a narkotykow nie biore

Agresja, a poczucie siły i nie odczuwanie bólu to dwie inne sprawy...

Cytat
wplyw narkotyku uwarunkowany jest predyspozycjami danego organizmu a nie rodzajem narkotyku.

Błąd. Predyspozycje to sprawa drugorzędna, jak mam Ci to wmówic, kiedy Ty nawet nie przyjmujesz do swojej wiadomości artykółów z internetu, które jasno zaprzeczają Twoim stwierdzeniom, tylko w kółko powtarzasz jedno i to samo.

Cytat
adal to podtrzymuje. wszystkie sa grozne bo prowadza do uzaleznienia

Cytat
Moze jeszcze raz. kazdy narkotyk jest tak samo grozny dla organizmu (nie mylic z: ma taki sam wplyw) poniewaz prowadzi do uzaleznienia.

Cytat
tak samo grozne bo prowadza do uzaleznienia.

Cytat
nie. kazdy narkotyk jest grozny bez dwoch zdan bo prowadzi do uzaleznienia.

Mógłbys uzyc jakiegos argumentu, zamiast ciągle to powtarzac??

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 10:33   

Cytat
I tu się mylisz.

nie myle sie.

Cytat
Mógłbys uzyc jakiegos argumentu, zamiast ciągle to powtarzac??

wystarczajacym argumentem jest dla mnie fakt ze mialem kontakt z takimi ludzmi.
Cytat
zaprzeczają Twoim stwierdzeniom, tylko w kółko powtarzasz jedno i to samo.

bo nie trafia fakt do Ciebie ze narkotyki uzalezniaja, nie ma roznicy czy mowimy o marihuanie czy o morfinie, kokainie itd

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 10:37   

Cytat
nie myle sie.

No dalej, to podaj jakis argument na poparcie swojego stwierdzenia, slucham. Podświadomośc ma wielki wpływa na czowieka. Siła ma swój ośrodek w mózgu, a nie w mięśniach.

Cytat
wystarczajacym argumentem jest dla mnie fakt ze mialem kontakt z takimi ludzmi.

czyli argumentów nie masz, a co do tej pracy z narkomanami, to mam wątpliwości, bo nawet nie wiesz, jak zachowuję się człowiek po PCP, co juz chyba ustalilismy.

Cytat
bo nie trafia fakt do Ciebie ze narkotyki uzalezniaja, nie ma roznicy czy mowimy o marihuanie czy o morfinie, kokainie itd

Ale w innym stopniu. A to ważne.

P.S. Dlaczego milczysz, co do ignorowania przez Ciebie tych artykółów z internetu, które jasno przeczą Twoim słowom?? :P

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 10:50   

Cytat
No dalej, to podaj jakis argument na poparcie swojego stwierdzenia, slucham.

a wiec sluchaj uwaznie. zalozmy ze jestem w Twoim wieku. na wf nie cwicze bo mam zwolnie lekarskie. sprawnosc fizyczna? przecietna. pompek zrobie 15. chudy jestem bo raczej malo jem. wzialem sobie narkotyki. mam poczucie sily. spotykam kogos na ulicy. moje poczucie sily przejawia sie agresja do tej osoby. a ta osoba to osiedlowy dres, ktory pol dnia spedza na silowni. caly czas mam poczucie sily. i co zrobie? czy nabralem sily? moge mu dac rade? pewnie tak bo jeden czlowiek rady mi nie da. a moze wyrwe znak drogowy? no pewnie! przeciez ludzie po narkotykach prety wyrywac moga.

Cytat
a co do tej pracy z narkomanami, to mam wątpliwośc

a to miej. przekonywac Cie nie bede.

Cytat
bo nawet nie wiesz, jak zachowuję się człowiek po PCP, co juz chyba ustalilismy.

kto ustalil? Ty i Twoje ego? czy ktos inny moze? jak taki czlowiek sie zachowuje wiem bo widzialem.

Cytat
P.S. Dlaczego milczysz, co do ignorowania przez Ciebie tych artykółów z internetu, które jasno przeczą Twoim słowom?? :P

chodzi Ci o ten link z wikipedii? na co mam tam zwrocic uwage bo nie bardzo rozumiem. chodzi o slowa:
"Efekty działania fencyklidyny są bardzo zróżnicowane i zależne od wielu czynników. Niewielka ilość środka może wywołać uczucie oziębłości i obojętności wobec otoczenia bądź poczucie siły i niewrażliwość. Ponadto może spowodować odrętwienie i zakłócenie mowy oraz uniemożliwić koordynację ruchów. Większe dawki mogą spowodować silną depersonalizację i konfuzję, delirium, trudności lub całkowite uniemożliwienie poruszania się." ?
jezeli tak to jest tam taki fragment: "bądź poczucie siły i niewrażliwość." osoba z ktora mialem do czynienia byla agresywana bo miala to poczucie sily. do tego w kazdym zdaniu jest widocznie napisane: "moze spowodowac". nie opieram sie na linkach z internetu tylko na tym co widzialem na wlasne oczy

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 10:56   

Cytat
a wiec sluchaj uwaznie. zalozmy ze jestem w Twoim wieku. na wf nie cwicze bo mam zwolnie lekarskie. sprawnosc fizyczna? przecietna. pompek zrobie 15. chudy jestem bo raczej malo jem. wzialem sobie narkotyki. mam poczucie sily. spotykam kogos na ulicy. moje poczucie sily przejawia sie agresja do tej osoby. a ta osoba to osiedlowy dres, ktory pol dnia spedza na silowni. caly czas mam poczucie sily. i co zrobie? czy nabralem sily? moge mu dac rade? pewnie tak bo jeden czlowiek rady mi nie da. a moze wyrwe znak drogowy? no pewnie! przeciez ludzie po narkotykach prety wyrywac moga.

Jeżeli jestes po PCP, to współczuje temu dresowi, bo to jego ostatnie chwilę w życiu. POczytaj sobie o tym narkotyku. Nie wyobrażasz sobie, co ludzie mogą po jego mniejszych dawkach zrobic. Bo większe paraliżuja.

Cytat
kto ustalil? Ty i Twoje ego? czy ktos inny moze? jak taki czlowiek sie zachowuje wiem bo widzialem.

To dlaczego Twoje obserwację tego człowieka kóca się z ustalonymi normami?

Cytat
jezeli tak to jest tam taki fragment: bądź poczucie siły i niewrażliwość. osoba z ktora mialem do czynienia byla agresywana bo miala to poczucie sily. do tego w kazdym zdaniu jest widocznie napisane: moze spowodowac. nie opieram sie na linkach z internetu tylko na tym co widzialem na wlasne oczy

Moim zdaniem słowa z internetu pisane przez ludzi, którzy coś na ten temat wiedzą są chyba bardziej wiarygodne od słów człowieka, który nie wie jak działa PCP, nie sądzisz?

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 11:02   

Cytat
Jeżeli jestes po PCP, to współczuje temu dresowi, bo to jego ostatnie chwilę w życiu.

skad takie wnioski? czy chudy 15latek da rade dwudziestokilkuletniemy karkowi? znaki tez powyrywa oczywiscie?

Cytat
To dlaczego Twoje obserwację tego człowieka kóca się z ustalonymi normami?

nie ma norm w tej kwestii. nie mozemy powiedziec ze czlowiek po takim narkotyku zachowa sie w dany, ustalony sposob.

Cytat
są chyba bardziej wiarygodne od słów człowieka, który nie wie jak działa PCP, nie sądzisz?

jak dziala dokladnie PCP nie wiem, mam nadzieje ze bede mial okazje sie tego dowiedziec. wiem natomiast jak zachowywal sie czlowiek ktorgo widzialem a ktory byl pod wplywem PCP

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 11:05   

Cytat
skad takie wnioski? czy chudy 15latek da rade dwudziestokilkuletniemy karkowi? znaki tez powyrywa oczywiscie?

Po PCP bardzo mozliwe, mówiłem Ci już, poczytaj sobie o tym.

Cytat
nie ma norm w tej kwestii. nie mozemy powiedziec ze czlowiek po takim narkotyku zachowa sie w dany, ustalony sposob.

Normy są. Ustalone przez ośrodki badawcze, więc wybacz, ale mam większe zaufanie co do sztabu naukowców, aniżeli do Twojego zdania.

Cytat
jak dziala dokladnie PCP nie wiem, mam nadzieje ze bede mial okazje sie tego dowiedziec. wiem natomiast jak zachowywal sie czlowiek ktorgo widzialem a ktory byl pod wplywem PCP

Skoro nie wiesz, to po co dyskutujesz na ten temat?

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 11:13   

Cytat
Po PCP bardzo mozliwe, mówiłem Ci już, poczytaj sobie o tym.

a ten dresik nie moze miec poczucia sily? codziennie widzi sie w lustrze. ma poczucie ze ma sile, i ta sile ma, w przeciwienstwie do 15latka ktory ma tylko takie poczucie bo wzial narkotyk.

Cytat
mam większe zaufanie co do sztabu naukowców, aniżeli do Twojego zdania.

do mojego dania zaufania miec nie musisz:)

Cytat
Skoro nie wiesz, to po co dyskutujesz na ten temat?

nie wiem jak dziala ale wiem jakie skutki wywolal u czlowieka ktorego mialem okazje poznac. a dyskutuje bo to forum jest i do tego sluzy.

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 11:16   

Cytat
a ten dresik nie moze miec poczucia sily? codziennie widzi sie w lustrze. ma poczucie ze ma sile, i ta sile ma, w przeciwienstwie do 15latka ktory ma tylko takie poczucie bo wzial narkotyk.

Tyle, że ten narkotyk pobudzo 10 razy bardziej niż jest w stanie pobudzic sie organizm, bez narkotyku. Teraz rozumiesz??

Cytat
nie wiem jak dziala ale wiem jakie skutki wywolal u czlowieka ktorego mialem okazje poznac. a dyskutuje bo to forum jest i do tego sluzy.

Znowu się powtarzasz za jedyna linie obrony uznając to, że pracowałes z narkomanami. Ok, fajnie, dyskusje, ale po co kłócic się w tematcie, o którym nie masz pojęcia, po za tym, że niby pracowałeś z natkomanami??

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 11:21   

samo poczucie sily nie wystarczy. trzeba tej sily takze troche miec.

Cytat
dyskusje, ale po co kłócic się w tematcie, o którym nie masz pojęcia

nie kloce sie tylko wyrazam swoje zdanie. pojecie mam.

Cytat
niby pracowałeś z natkomanami??

nie niby. tylko pracowalem. jedno slowo a jaka roznica :)

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 11:24   

Cytat
samo poczucie sily nie wystarczy. trzeba tej sily takze troche miec.

Wiesz, co to podświadomośc? Nie wiesz, co ludzie mogą robic po PCP, więc po co sie kłócisz??

Odpowiedz do tematu