Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dragi
Autor Wiadomość
noid 
przyszły ratownik

Casos: 1966
Medale: Brak

Wysłany: 2009-08-27, 18:10   

to juz uzywki :)

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-27, 20:28   

Cytat
Każdy jest inny. Zrozum to.

zgadza sie. ale pisanie ze ten jest mniej szkodliwy od innego jest bledne :)

zalezy od rekacji organizmu danego czlowieka

Buffalo 
FTS !

Casos: 982

Wysłany: 2009-08-27, 22:53   

kslr92, myslisz sie ;) kumpel wciaga a spi , je i nie chudnie ;) sa wyjatki .. nie kazdego to pokona od razu ;) ale na kazdego przyjdzie czas \o/ ja ogolnie juz nie wciagam wole przypalic \o/
<br />

Barbossa 
alternatywa !

Casos: 180

Wysłany: 2009-08-27, 23:18   

A ja wczoraj kupiłem tabake <3

Buffalo 
FTS !

Casos: 982

Wysłany: 2009-08-28, 10:35   

nie no frowa zawsze ale potrafi po imprezie isc normalnie spac nie tak jak inni ;)
<br />

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-08-28, 10:35   

Cytat
zgadza sie. ale pisanie ze ten jest mniej szkodliwy od innego jest bledne

zalezy od rekacji organizmu danego czlowieka

Niema co gadac, bo widzę, że jestes zamknięty na świat pozostając przy swoim. Wex sobie maryske i PCP, a potem porównaj wyniki i powtórz mi wtedy to pi***olenie, że każdy odczuwa inaczej...
Pozdro

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-28, 11:57   

Sajmon, nic brac nie bede. pracowalem z narkomanami, wiec wiem co mowie. podrosniesz, moze zrozumiesz

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-28, 13:56   

Cytat
Sajmon, nic brac nie bede. pracowalem z narkomanami, wiec wiem co mowie. podrosniesz, moze zrozumiesz

Pracowałes z narkomanami, doprawdy? I twierdzisz, że wszystkie narkotyki maja podobne oddziałowywania na nasz organizm i to zależy wyłącznie od naszego organizmu? Skoro jestes , jak sam twierdzisz ekspertem w tej dziedzinie i deklasujesz mnie ze względu na wiek, co z pokora przyjmuje, powiedz mi czy widziałes kiedys człwowieka po zażyciu PCP? na pewno widziałeś, w końcu pracowałes z narkomanami. Ale opowiedz mi jak sie zachowywał. I porównaj te wyniki z wynikami człowika po zażyciu THC. I czy nadal będziesz upierac sie prz swoim?

P.S. byłbym, szczęsliwy, gdybys choc raz odpowiedział na moje pytanie, zamiast w kółko powtarzac, że wszytskie maja taki sam wpływ na człowieka...

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-28, 17:24   

Cytat

Pracowałes z narkomanami, doprawdy?

doprawdy.
Cytat
Skoro jestes , jak sam twierdzisz ekspertem

ekspertem nie jestem, nic takiego nie powiedzialem. mowilem tylko ze znam kilku(nastu) narkomanow wiec mam jako takie pojecie o czym mowie.

Cytat
wszytskie maja taki sam wpływ na człowieka...

nie twierdze ze wszystkie narkotyki maja taki sam wplyw. twierdze tylko ze wszystkie sa grozne dla organizmu czlowieka. stwierdzenie "po marihuanie nic Ci nie bedzie" jest nieprawdziwe. to ze nie dziala na Ciebie i Twoich znajomych to nie znaczy ze nie podziala na ta dana osobe.

pozdrawiam

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-28, 18:41   

nie mowimy tu o alkoholu :) zreszta, jeden bedzie zakrecony po piwie, drugi dopiero po flaszce. i co? piwo jest okej, dopiero wodka grozna?

Cytat
No to się uśmiałem...

smiech to zdrowie, smiej sie dalej

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-28, 19:02   

Cytat
nie twierdze ze wszystkie narkotyki maja taki sam wplyw. twierdze tylko ze wszystkie sa grozne dla organizmu czlowieka. stwierdzenie po marihuanie nic Ci nie bedzie jest nieprawdziwe. to ze nie dziala na Ciebie i Twoich znajomych to nie znaczy ze nie podziala na ta dana osobe.

Tyle, że wczesniej pisałes , że wszystkie narkotyki są tak samo groźne dla organizmu człwowieka,co jest bzdurą.

P.S. Widzę, że odpowiedzi na wczesniej zadane pytania sie nie doczekałem i nadal piszesz o jednym i tym samym. xD Może teraz mi odpowiesz na moje poprzednie pytania. :P

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 08:56   

Cytat
Znowu odwracasz kota ogonem. Brak Ci argumentów więc w dość dziwny sposób starasz się postawić na swoim.

kslr92, to nie ja zacznam gadac o alkoholu :)

Cytat
twierdzisz, że wszystkie narkotyki maja podobne oddziałowywania na nasz organizm i to zależy wyłącznie od naszego organizmu?

twierdze jedynie ze kazdy narkotyk jest grozny. nie ze maja takie samo oddzialywanie. od organizmu zalezy czy dany narkotyk dziala na nas w taki a nie inny sposob.

Cytat
powiedz mi czy widziałes kiedys człwowieka po zażyciu PCP? na pewno widziałeś, w końcu pracowałes z narkomanami.

po co pytasz skoro znasz odpowiedz?

Cytat
Ale opowiedz mi jak sie zachowywał.

byl pobudzony i agresywny

Cytat
porównaj te wyniki z wynikami człowika po zażyciu THC.

takze byl pobudzony i sprawial klopoty. co prawda mniejsze niz pacjent o ktorym mowa powyzej.

Cytat
Tyle, że wczesniej pisałes , że wszystkie narkotyki są tak samo groźne dla organizmu człwowieka,co jest bzdurą.

nadal to podtrzymuje. wszystkie sa grozne bo prowadza do uzaleznienia

Moze jeszcze raz. kazdy narkotyk jest tak samo grozny dla organizmu (nie mylic z: "ma taki sam wplyw") poniewaz prowadzi do uzaleznienia.

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 09:07   

kslr92, ale ja nigdzie nie napisalem ze maja taki sam wplyw :) czytaj ze zrozumieniem.

Sajmon 
^^

Wysłany: 2009-08-29, 09:47   

Cytat
twierdze jedynie ze kazdy narkotyk jest grozny. nie ze maja takie samo oddzialywanie. od organizmu zalezy czy dany narkotyk dziala na nas w taki a nie inny sposob.

Wcześnej mówiłeś zupełnie co innego, ale mniejsza z tym. :)

Cytat
po co pytasz skoro znasz odpowiedz?

Dlatego, że Twoje poprzednie wypowiedzi przeczyły tej oczywistej jak twoerdzisz odpowiedzi.

Cytat
byl pobudzony i agresywny

Po PCP? hahaha pobudzony i agresywny? hahah chyba chciałeś powiedziec niekontrolujący ruchów ciała i niewrażliwy na ból? To lekko różnica. A lekka agresja po PCP? To chyba musiał naprawde minimalną dawkę zażyc.

Cytat
takze byl pobudzony i sprawial klopoty. co prawda mniejsze niz pacjent o ktorym mowa powyzej.

Mniemam, że o wiele mniejsze.

Cytat
nadal to podtrzymuje. wszystkie sa grozne bo prowadza do uzaleznienia

Zdecyduj się. Mówisz, że wszysrtkie są groxne, czy, że wsystkie sa tak samo groźne?? Bo wcześniej opierałeś sie na drugiej możliwości.

noid 
przyszły ratownik

Wysłany: 2009-08-29, 10:00   

Cytat
Po PCP? hahaha pobudzony i agresywny? hahah chyba chciałeś powiedziec niekontrolujący ruchów ciała i niewrażliwy na ból? To lekko różnica. A lekka agresja po PCP? To chyba musiał naprawde minimalną dawkę zażyc.

nie. chcialem powiedziec ze byl pobudzony i agresywny.

Cytat
Mniemam, że o wiele mniejsze.

zle mniewasz, nieco mniejdzie.

Cytat
Zdecyduj się. Mówisz, że wszysrtkie są groxne, czy, że wsystkie sa tak samo groźne?? Bo wcześniej opierałeś sie na drugiej możliwości.

tak samo grozne bo prowadza do uzaleznienia.

sa takze inne skutki brania narkotykow: podwyzszone RR, tachycardia lub bradycardia, wymioty itd. skutki te wystepuja takze po marihuanie.

Odpowiedz do tematu