Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dopalacze.
Autor Wiadomość
MINr3 
gałąnzka.

Casos: 1516
Medale: Brak

Wysłany: 2008-12-12, 16:29   Dopalacze.

Nowo powstały sklep internetowy "dopalacze" wraz z kilkoma sklepami (funshopami) postanowił umieścić w swojej ofercie, w pełni legalne, sprzedawane tak samo jak alkohol osobom pełnoletnim, środki odurzające/narkotyki. Choć to drugie określenie nigdy nie zostało użyte przez właścicieli sklepu to chyba można pokusić się o nazywanie środków dających kopa (ładnie opisane w sklepie jako "energy pills") wywołujących euforię, uczucie błogości, wyluzowanie oraz środków psychodelicznych narkotykami. Nie znajdziecie w sklepie takich nazw jak heroina, chociaż możecie wybrać z ich asortymentu kupę innych "dopalaczy" dających zbliżony/taki sam efekt. Choć sam towar bez dwóch zdań jest szkodliwy i łatwo dostępny, a od "prawdziwych" narkotyków odróżnia się chyba tylko nazwą to wszystko to jest uznawane za legalne. Oklaski za pomysłowość i czystą bezczelność w utrzymywaniu tego wszystkiego pod znaczkiem "legal". Pierwszym krokiem do ominięcia prawa było odpowiednie dobranie składników, z których miały się składać dopalacze tak aby te nie godziły w polskie prawo i mogły być uznane za nieszkodliwe elementy, które równie dobrze mogły znaleźć się w lekarstwach. W każdym razie efekt jest ten sam, tylko składniki się zmieniają. Drugim krokiem, najbardziej zabawnym jest przykrywka kolekcjonerstwa. W opisie zastosowania oraz w odpowiedziach udzielanych przez rzecznika "dopalaczy" do znudzenia powtarzana jest formułka "środek przeznaczony jedynie do kolekcjonowania, nie należy dopuszczać do spożycia przez człowieka". I tak oto widzimy kwiatki:

(opis dawkowania jednego ze środków psychodelicznych)
Tripozaurusowi podajemy 2-4 tabletki, które zaczynają działać po około 1 godzinie. Zaleca się, aby Tripozaurus pił duże ilości wody podczas spożywania tabletek. Można podawać z innymi tabletkami firmy LightYears z serii energetyzującej takimi jak: Frenzy lub Hummer. Nie mieszać z alkoholem i/lub lekami i/lub narkotykami.
NIE DO SPO?YCIA PRZEZ LUDZI

www.dopalacze.com

Co o tym myślicie ??

r0m3k 

Casos: 248

Wysłany: 2008-12-12, 16:58   

testowalem szalwie na wlasnej skorze
nic ciekawego drogie i nie wydajne

moze inne dzialaja ale nie wiem nie probowalem :P

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2008-12-13, 10:39   

Dopalacze to głównie sklepy kolekcjonerskie więc jak ktoś coś tam stamtąd je, pali , wciąga..to pozdro w jego strone.;]

r0m3k 

Wysłany: 2008-12-13, 13:18   

sklepy kolekcjonerskie? to ja nie wiem gdzie ty zyjesz i w jakim swiecie
kolekcjonowac mozesz znaczki a nie szalwie i inne zeczy o.0
zapraszam na strone
http://www.dopalacze.com/
i kolekcjonowac to mozesz tam lufki i fajki ew.

Siiii. 

Wysłany: 2008-12-13, 15:06   

byłam na tej stronie i w slepie nawet mówią jak ktoś coś kupuje aby tego nie brać bo nie wiedzą jakie będą skutki;/.. pewene rzeczy typu Twister owszem niech se kurde fazuja sie tabletami , ale wiekszosc jest do kolekcjonowania.. i wiem w jakim zyje świecie.. nie moja wina ,ze ludzie nasrane maja w baniach ,ze wszystko to fazuje zjedza.. dobrze ,ze kupa nie daje odlotu bo pewnie tez by jedli. ; x . Lufki i Fajki takze sa do kolekcjonowania.

r0m3k 

Wysłany: 2008-12-13, 15:32   

oni pisza tak zeby nie lamac prawa
to jest ten haczyk :P

NIE DO SPO?YCIA PRZEZ LUDZI

jesli by tego nie bylo to mogli by miec problemy
oni tylko sprzedaja - a co i kto jak co z tym zrobi to juz nie ich sprawa

Siiii. 

Wysłany: 2008-12-13, 16:01   

no tak.. , ale nie zmienia to faktu ,że sklepy "miały być" i "niby są" stworzone dla kolekcjonerów.. ;] no ,ale ,że tak nie jest to cóż. ;]

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2008-12-13, 19:59   

Najbardziej mnie właśnie intryguje fakt tego całego "kolekcjonerstwa". Tak jak r0m3k dobrze mówi, kupujemy sobie szałwię w woreczku i stawiamy na kominku, ot tak, dla ozdoby? Nonsens.
Nie ma to jednak sensu "z zewnątrz" - od kuchni jest to całkiem dobry pomysł, bo pod "kolekcjonerstwo" można podłożyć wszystko, a w efeckie, sprzedawcy zawsze mają pole do popisu, jeśli przyjdzie się tłumaczyć.
Nie uśmiechają mi sie te sklepy z dopalaczami, i nie powiem, im szybciej znikną - tym lepiej.

bo choć świat powstał i powstrzymał drania,

suka która go zrodziła, znów ma ruję.

- Bertold Brecht

Cezaro 

Casos: 20

Wysłany: 2010-05-16, 22:19   

Nie prubowałem nic z dopalaczy lecz ze smartshop paliłem shive i raz z kumplem tabsy e-bomb bardzo mi się to podoba a zwłaszcza tabsy trzymały mnie 3godzinki świat jak by stanoł w miejscu jedna wada to cena

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-05-18, 11:06   

nie będę się truł tym badziewiem, wolę normalną trawę :P

gregusz 

Casos: 56

Wysłany: 2010-05-18, 17:34   

To są śmieci i tyle. Bez sensu je używać.

Vierka 

Casos: 36

Wysłany: 2010-06-11, 11:26   

chemia,chemia,chemia.............neva eva. jak juz masz sie oduzac to lepiej czyms co wydala matka ziemia :thumbsup:

dynka 

Casos: 98

Wysłany: 2010-07-05, 08:08   

Dopalacze są be... szkoda by mi było na to kasy, już lepiej wypić kilka piw.

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-07-08, 20:50   

Mojo jest ciekawe ale nie warte 80 zł xD

Matt Tiga 

Casos: 62

Wysłany: 2010-11-10, 09:32   

dopalacze to trucizna :) jak się ostatnio można dowiedzieć są w nich ciężkie i lekkie narkotyki :) . Dopalacze = :ban:

Odpowiedz do tematu