Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Umówiłam sie i co dalej ? ? ?

Jak ubrać się na randkę ? ? ?
Dziewczęco czyli sukienka i wysokie buty
44%
 44%  [ 4 ]
Na swój styl np. rockowo,albo jak plastik
44%
 44%  [ 4 ]
Na jego ulubiony styl
11%
 11%  [ 1 ]
Jeszcze inaczej ( w komentarzu napisz jak ! ! !)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
anula123 

Casos: 6
Medale: Brak

Wysłany: 2010-03-31, 10:38   Umówiłam sie i co dalej ? ? ?

umowilam sie z chlopakiem na "przyjacielskie spotkanie" w pizzerii. znamy sie od ... no od niedawna i pewnie dmysla sie ze sie w nim zakochalam, ale nie wiem co dalej???

niby sie zgodzil ale nie wiem czy sie domyslil ze to bedzie randka i ze mi sie podoba. a jesli tak to czy mu sie spodobam???

poza tym nie ustalilismy terminu... kiedy bedzie najopdowiedniej?? wkoncu niedlugo sa swieta wielkanocne itd.
chcialam w czwartek,ale sie nie zgodzil bo wtedy jest wielki czwartek o ktorym ja calkowicie zapomnialam! ! ! wiec nie wiem czy to tylko taka wymowka czy naprawde nie moze ...ale to najmniejszy problem

najbardziej martwie sie czy bedziemy mieli jakies wspolne tematy i czy wogle przyjdzie i jak sie ubrac?? i jak sie zachowywac

w mojej glowie jest totalny mętlik . PANIKA ! ! ! !

nie wiem co robic ! ! ! :sweet:

[ Dodano: 2010-03-31, 22:47 ]
ej ! ! ! NAPISZCIE COS TO WA?NE ! ! !

usteczkowaa 
;-)

Casos: 1904

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2010-04-01, 19:40   

zachowuj sie naturalnie. bądź po prostu soba.

Ziou 
Pieprzona pieprzem.

Casos: 30

Wysłany: 2010-04-16, 22:00   

Nie udawaj nikogo.
Wtedy będziesz nienaturalna i wystraszysz faceta.

Trzymam kciuki.

Zdybian 

Casos: 20

Wysłany: 2010-06-16, 16:52   

nie udawaj. Ale ubierz sie dziewczeco aby zobaczyl w tobie kobiete. NIe musisz od razu mowic ze to randka ale daj do rozumienia ubraniem ze tak jest.

ammil 

Casos: 2

Wysłany: 2014-08-01, 08:57   

Jednocześnie bądź sobą, i pokaż się z innej strony. Wybierz interesujące miejsce na następną randkę. Poszukaj go w Sieci. Zainteresuj się opiniami. I nie przejmuj się. Z pewnością wszystko się ułoży.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2014-08-04, 21:01   

Bądź sobą i bez spiny ;)

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2015-06-07, 13:57   

Czasami to nie jest najlepsze rozwiązanie:)

królik 

Casos: 848

Wysłany: 2015-07-09, 12:38   

Jasne, że tak. Nie ma się co stresować :)

cinek1 

Casos: 36

Wysłany: 2015-07-15, 10:11   

Skoro to tylko "przyjacielskie spotkanie" no to ubierz się normalnie ;) Nie ma co wydziwiać

yoohoo 

Casos: 1582

Wysłany: 2015-09-21, 13:30   

Możesz zerknąć jeszcze na ten artykuł http://botaak.pl/5-pomysl...ziom-adrenaliny i zainspirować się jakimś ciekawym pomysłem na randkę. Może uda Ci się go zaskoczyć.

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2015-10-19, 09:53   

ja uważam, że najważniejsze to nie stresować się, być naturalną i przede wszystkim sobą. To jest klucz do sukcesu.

Compan 

Casos: 916

Wysłany: 2015-10-29, 23:08   

Może znajdziesz dla siebie jakieś rady na blogu http://uwodzenieuk.com/blog :) Opisuje uwodzenie kobiet w Anglii, ale tak na prawdę jego rady są bardzo uniwersalne i dzięki nim można się wiele nauczyć!

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-03-24, 16:39   

Na randkę koniecznie ubierz się dobrze. Sprawdź te porady: http://domodi.pl/trendy/s...-sie-ubrac_1109 . Specjaliści z domodi na pewno Ci dobrze doradzą:)

siumpurumpum 

Casos: 1204

Wysłany: 2016-08-26, 10:06   

ja uważam że najważniejsza jest naturalność, nie za dużo ani nie za mało.

janmorski 

Casos: 24

Wysłany: 2016-09-05, 01:17   

Warto jest pokazać swoje dobre strony, a ukryć złe. Zwłaszcza na 1 randce.

Odpowiedz do tematu