Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.
Wiedziałeś o Mielinie? co to jest stwardnienie rozsiane , wiedziałeś o tym.

Poprzedni temat «» Następny temat
Byli partnerzy i dawne związki
Autor Wiadomość
Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-05-23, 11:51   Byli partnerzy i dawne związki

Związki rozpadają się z różnych powodów..
Bywa ,że są one bardzo głupie.
Jesteśmy z kimś długi czas , rozstajemy się i tracimy nagle kontakt czasem całkowicie.
Dlaczego tak jest? przecież kochaliśmy .. a może jednak nam się wydawało?
Czego Was nauczyły wcześniejsze związki ? Byli partnerzy..
Dlaczego tracimy kontakty.. ? Bądź dlaczego nie jest już tak jak przed związkiem ?

amnesia 
niespokojny duch

Casos: 3738
Medale: Brak

Wysłany: 2009-05-23, 18:09   

Hmm mnie nauczyły tylko tego, że nikomu nie można ufać w 100% .
zależy z jakiego powodu rozpadł się związek ... jeśli zdrada to rozumiem, że nie chce się utrzymywać kontaktu. Myślę, że to zazwyczaj przez to, że po dłuższym czasie jednak ludzie odkrywaja, że nic ich nie łaczy, a to co było w zupełności im wystarczy . No albo inny prosty powód, czyli znudzenie się drugą osobą .

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-05-23, 19:12   

Mnie nauczyło tego, ze umiemy na ludzi czekać bardzo długo, że wierność to jest jedna z najważniejszych rzeczy w związku, że mimo wszystko nie wolno się poddawać.

Moi byli nadal są moimi przyjaciółmi.

martine. 

Casos: 1405

Wysłany: 2009-05-23, 22:17   

moje związki na pewno nauczyły mnie, że trzeba mieć większy dystans do ludzi, nie angażować się tak bardzo. jestem bardzo, ale to bardzo uczuciowa, choć sprawiam inne pozory i właśnie dlatego zawsze tyle cierpiałam, więc teraz zrobiłam się zimna i bardzo zdystansowana, choć nie jestem pewna, czy to aby na pewno dobrze. niestety mój najpoważniejszy związek rozpadał się i 'łączył' na nowo, być może dlatego, że byłam tak bardzo w niego zaangażowana, nie mam już z Nim kontaktu, bo nie wiem, czy umiałabym.

Sagad 
KWH?

Casos: 106

Wysłany: 2009-05-23, 23:22   

Kontakt rozpada się z lenistwa i tyle. Bo będzie ciężko bla bla bla, bo nie damy rady być przyjaciółmi bla bla bla, bo tak się nie da bla bla bla. Fakt przez pewien czas jest horror w kratkę i można się pozagryzać z drugą osobą. Wiem co mówię bo sam tak miałem z moją byłą, którą znam już trzy lata i jesteśmy po związku dobrymi przyjaciółmi. Po prostu lenistwo.

A czego mnie nauczyły? Hmmm żeby mówić co sądzę i być całkiem sobą, a nie tłamsić pewne aspekty charakteru żeby było cacy.

Champion 

Casos: 388

Wysłany: 2009-06-10, 23:32   

W sumie z każdego związku coś wyniosłem. Najwięcej z tego, w którym zostałem zdradzony. Związki nauczyły mnie przede wszystkim szacunku do drugiej osoby, kultury, odpowiedzialności a także opiekuńczości (wiem, dziwnie to brzmi, ale tak jest). Z doświadczeń wywnioskowałem także, że nie należy być przesadnie zazdrosnym. Mimo tego wszystkiego, nadal popełniam błędy, ale w końcu jak to się mówi "miłość jest ślepa"...

Flo 

Casos: 2

Wysłany: 2009-06-11, 10:05   

No ja miałam tak że mó j były chłopak z którym byłam 1.5 roku ( mój najdłuższy związek) po tym jak zerwał ze mna ( z bardzo głupiego powodu) zakazał mi do siebie pisać i kazał mi usunąć jego numer ...

po dwóch miesiącach sam napisał.;p

hehe z każdym moim ex chłopakiem utrzymuje kontakt i raczej jesteśmy jak przyjaciele

bo każdy z nich mnie czegoś nauczył : )

Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie...

vintage 
hezky ?esky

Casos: 172

Wysłany: 2010-02-02, 16:20   Re: Byli partnerzy i dawne związki

Cytat
Dlaczego tak jest? przecież kochaliśmy .. a może jednak nam się wydawało?
Samo "kochaliśmy" nie wystarczy, o związek trzeba dbać.

Cytat
Czego Was nauczyły wcześniejsze związki ? Byli partnerzy..
Hm, dzięki poprzednim związkom nauczyłam się przygotowywać lasagne, poruszać swobodnie po Władysławowie, być gotową do wyjścia w 10 minut, kilku informatycznych trików i pewnie tego typu rzeczy znajdzie się jeszcze mnóstwo.

Zazwyczaj rozstaniu z kimś towarzyszą bardzo silne, nieprzyjemne uczucia, więc na widok ex uciekamy na drugą stronę drogi. Z czasem, gdy wszystko wewnątrz nas się ułoży i uspokoi, możemy wcale nie mieć ochoty na wznawianie kontaktu z byłym partnerem albo po prostu brakuje siły, aby "wyciągnąć rękę" i powiedzieć "ej, facet, stęskniłam się za tobą".

Cytat
Bądź dlaczego nie jest już tak jak przed związkiem ?
Nie będzie tak jak przed związkiem, bo nie da rady wymazać z pamięci tego, co między nami zaszło.

edit: Zapomniałam o kursach japońskiej sztuki wstrzymywania okresu, które prowadził mój były. :D

Lechoo91 
z benzyną we krwi

Casos: 1118

Wysłany: 2010-02-02, 17:57   

Mnie poprzednie związki nauczyły by nie ufać bezgranicznie - większy dystans...
A bywało też tak, że związek wyniszczyły upierdliwe koleżanki mojej byłej ;/

n4r4moo 

Casos: 34

Wysłany: 2010-02-24, 19:51   

Czego mnie nauczyły? [...]
1. tego, że nikt nie jest idealny i nawet ON popełnia błędy;
2. że jeśli naprawdę kochamy potrafimy te błędy wybaczać
3. oddajemy część siebie: myśli,czas,a później wspomnienia
4. jeśli okaże się, że to jednak nie był ten jedyny (obojętnie w jakich okolicznościach) powinniśmy dalej darzyć go należytym szacunkiem
<br />
"Jaram się Tobą jak palacze Holandią"

*Anna* 
..::Anna K-A::...

Casos: 90

Wysłany: 2010-03-20, 12:19   

Wcześniejszy związek nauczył mnie ostrożności i stanowczości.
A co do kontaktów nadal czasami rozmawiam .. a jeden z Nich jest moim najlepszym przyjacielem.

Nove 

Casos: 30

Wysłany: 2011-03-13, 08:57   

Ja ze swoim byłym facetem nie utrzymuje kontaktu.
Nie mam do niego pretensji, żalu itp :)
Po prostu się tak ułożyło- że na początku nie mogliśmy ze sobą się kontaktować ze względu na żal jednej strony no i z czasem tak już pozostało.

Teraz nawet nie szukam z nim kontaktu....bo czemu miałoby to służyć. Oczywiście ie chciałabym w ten sposób ranić swojego partnera, któremu ciężko było by przetrawić to że kumpluje się z byłym :P

ElektryczneSzelki 
Metalówa

Casos: 128

Wysłany: 2013-08-23, 13:35   

Ja mam kontakt ze swoimi byłym z racji, że przyjaźniliśmy się przed związkiem. Nadal tak pozostało, nie mamy nic sobie za złe. po prostu dzieliła nas zbyt duża odległość, a związki na odległość nie są dla mnie.

tylkomorze 

Casos: 127

Wysłany: 2014-10-01, 14:03   

To co było kiedyś? Niczego mnie nie nauczyło. Chyba.
Chyba że mowa o samym okresie, kiedy byłam małolatą. Ten czas mnie nauczył, po latach, że trzeba mieć więcej pokory.

jusia87 

Casos: 1242

Wysłany: 2014-10-13, 09:45   

Jeśli rozstanie było z głupoty to często można się zejść z tą "osobą z przeszłości"...

Odpowiedz do tematu