Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
ubezpieczenie oc do samochodu
Autor Wiadomość
freia 

Casos: 298
Medale: Brak

Wysłany: 2016-03-08, 08:50   ubezpieczenie oc do samochodu

Może mi ktos doradzi gdzie jest najtańsze i najlepsze OC?

nie ma dwóch podobnych nocy,

dwóch tych samych pocałunków,

dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska

justa 

Casos: 344

Wysłany: 2016-03-08, 13:04   

Zrób sobie analizę. Tutaj jest na przykład dobry kalkulator ubezpieczeń:
https://superpolisa.pl/ - możesz tam sprawdzić sobie oferty wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych w tym zakresie oraz łatwiej będzie Ci dzięki temu wybrać ofertę dopasowaną do Ciebie. Na stronie jakiś czas temu kupowałam ubezpieczenie i jestem zadowolona. Dali mi najlepszą cenę, poza tym wszystko załatwiłam przez internet.

potem porównałam sobie ceny ubezpieczeń w sieci i nigdzie nie znalazłam tańszego.
Chce­my być obec­ni w życiu in­nych ludzi, w ich roz­mo­wach, myślach, marze­niach, pla­nach. Chce­my czuć się pot­rzeb­ni i zauważani. A może po pros­tu boimy się, że nikt nie zauważy naszej nieobecności.

mfind 
Porównywarka OC/AC

Casos: 4

Wysłany: 2016-03-08, 16:25   Re: ubezpieczenie oc do samochodu

Cytat
Może mi ktos doradzi gdzie jest najtańsze i najlepsze OC?

Hej!
Możesz policzyć na naszej porównywarce (link w stopce) i dostaniesz porównanie kilkunastu firm z których możesz wybrać najtańszą :) Jeśli odezwiesz się do nas na PW to dorzucimy zniżkę dla forumowicza, aby był jak największy zakres pakietu za jak najlepszą cenę :)

W razie jakichś pytań o ubezpieczenia pytaj śmiało i pomożemy.

Pozdrawiam,
Łukasz

aipate 

Casos: 2

Wysłany: 2016-03-21, 18:50   

Jest wiele firm ubezpieczeniowych ale moim zdaniem najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej i tam wybiorą nam najlepszą ofertę. Te wszystkie porównywarki to wielka ściema. Ja się nie znam na ubezpieczeniach więc jak mogę kupić czy wybrać najlepszą ofertę.
Ja chodzę do multiagencji ubezpieczeniowej i bardzo sobie ją chwalę. Za każdym razem sprawdzam cenę na porównywarkach ale oni zawsze znajdą lepszą ofertę. Dodatkowo zawsze można przyjść i rozwiązać problem. Kolejny plus zawsze pomagają w złożeniu wypowiedzenia poprzedniej polisy. Czy któraś porównywarka Wam to zapewni?

mfind 
Porównywarka OC/AC

Casos: 4

Wysłany: 2016-03-21, 19:06   

Cytat
Jest wiele firm ubezpieczeniowych ale moim zdaniem najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej i tam wybiorą nam najlepszą ofertę. Te wszystkie porównywarki to wielka ściema. Ja się nie znam na ubezpieczeniach więc jak mogę kupić czy wybrać najlepszą ofertę.

Opiszę jak to wygląda u nas :)
Jeśli chodzi o obsługę klienta mamy jej kilka rodzajów:
W przypadku zakupu lub sprawdzania cen to podczas kalkulacji udostępniamy livechat z agentem, gdzie możesz zapytać o każdy szczegół i dostaniesz szybką odpowiedź na pytanie, jeśli ktoś nie lubi pisać może zamówić rozmowę, gdzie nasz multiagent wyjaśni, które opcje są lepsze, które gorsze i pomoże dobrać najlepszą ofertę
W przypadku problemów z ubezpieczeniami i pytaniami:
- serwis poradnikowy Akademia mfind (tutaj szczegółowo opisujemy każdy problem ubezpieczeniowy, aby internauci mogli znaleźć na szybko dokładną i sprawdzoną odpowiedź na swoje pytanie)
- serwis zapytaj.mfind.pl - jest to formularz, gdzie można zadać najbardziej skomplikowane pytania ubezpieczeniowe, dotyczące odszkodowań i innych problemów, nasi doradcy bezpłatnie na nie odpowiadają i pomagają klientom indywidualnie.

Cytat

Ja chodzę do multiagencji ubezpieczeniowej i bardzo sobie ją chwalę. Za każdym razem sprawdzam cenę na porównywarkach ale oni zawsze znajdą lepszą ofertę. Dodatkowo zawsze można przyjść i rozwiązać problem. Kolejny plus zawsze pomagają w złożeniu wypowiedzenia poprzedniej polisy.

Zachęcam do przetestowania naszej porównywarki, praktycznie zawsze udaje nam się znaleźć najtańszą/najlepszą ofertę dla naszych klientów :) Co do wypowiedzenia umowy pomagamy nie tylko w tym, ale we wszystkich innych formalnościach jakie tylko możesz spotkać w ubezpieczeniach :)

Cytat
Czy któraś porównywarka Wam to zapewni?

No jak widać jest przynajmniej jedna, która zapewni Ci co najmniej tyle :cool2:

Pozdrawiam,
Łukasz

maharadza 

Casos: 116

Wysłany: 2016-03-25, 13:09   

Warto korzystać przy ubezpieczeniach z http://www.ideafairplay.pl/
To znaczy portalu, który działa jak porównywarka, składamy zapytanie w przypadku samochodu http://www.ideafairplay.p...&categories2=23
WYbieramy któreś z zaproponowanych i wybieramy jedną z organizacji charytatywnych, społecznych, edukacyjnych, które działają na portalu. Część zysku z umowy firma przeznaczy właśnie dla niej.

Można też ciągle rejestrować nowe organizacje i tak pozyskiwać środki dla niej.

longer 

Casos: 50

Wysłany: 2016-04-16, 13:18   

ciężko jest powiedzieć jakie jest najtańsze i najlepsze.
Wszystko zależy jaki masz samochód, jakie doświadczenie za kierownicą, ile lat. Nawet mówią że ceny zależą od regionu w którym mieszkasz. Mój wybór padł na compense. A czemu ta firma?? Po prostu mój tata też ubezpieczał w tej firmie więc tak można powiedzieć zostało w rodzinie.

runforfun 

Casos: 958

Wysłany: 2016-04-18, 11:43   

Na pewno warto o czymś takim pamiętać. Ja ostatnio dobiłem do znajomego, ale na szczęście miałem OC. Poleciłem mu usuwanie rys lakieru w Caressence i wszystko dobrze się skończyło. Nawet samochód zastępczy dostał.

Nanome 

Casos: 48

Wysłany: 2017-01-19, 12:05   

Nie ma czegoś takiego, jak najtańsze i najlepsze OC. Generalnie ja, mój tata czy brat mamy OC w innych firmach ubezpieczniowych. Każde z nas dostało gdzie indziej lepszą ofertę i stąd takie różnice. Mnie dali w Nissan Finance i oczywiście polecam je każdemu, ale zawsze warto zebrać wiele ofert i wybrać idealną dla siebie :)

Lutka 
Panda

Casos: 520

Wysłany: 2017-07-14, 06:26   

Z ubezpieczeniami teraz trochę krucho, znaczy po tych podwyżkach to jakaś masakra.

Odpowiedz do tematu