Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Samochód na dzień dobry.
Autor Wiadomość
Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Casos: 4542
Medale: Brak

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-05-23, 19:21   Samochód na dzień dobry.

Dostałam przedwczesny prezent na 18nastkę.
Trochę się przeraziłam bo jest to samochód.
Ale nie jestem przekonana czy to był dobry pomysł.

Więc postanowiłam poszukać innego.

Jaki samochód polecacie dla osoby która będzie zaraz po zdaniu prawka?
taki do ok 30tys.

Hell 

Casos: 1105

Wysłany: 2009-05-23, 19:52   

niesforna., Diesel, benzyna, czy LPG? Bo nie wiem do jakiego jesteś przyzwyczajona

bo choć świat powstał i powstrzymał drania,

suka która go zrodziła, znów ma ruję.

- Bertold Brecht

Source 

Casos: 3456
Medale: 1 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-05-24, 09:37   

Jak dla kobiety to diesel zdecydowanie. Większy moment obrotowy, lepsze przyśpieszenie...mniejsza prędkość maksymalna^ Tak przynajmniej mnie się wydaje.

Wydaje mi się, że przyzwyczajona nie jest do niczego...w końcu prawka nie ma. Te 30h, które wyjeździ, to żadne przyzwyczajenie.

Pewnie ma być nawiuśki z salonu...tak?

Jakieś specjalne preferencje? Duży? Mały? Miejski? O wyglądzie bardziej sportowym czy rodzinnym? Jakieś priorytety jak bezpieczeństwo? Duży bagażnik? Czy może MOC?

Bo samochodów mamy dużo i daj chociaż kierunek w którym mamy iść ; ) Zawęź nam wybór proszę...a chętnie Ci pomożemy.

Pozdrawiam
Rafaelo.
I need to hear you<br />
M <3.

tobiasty 

Casos: 3292

Wysłany: 2009-05-24, 11:39   

Mysle ze Polo 1,4 TDI bedzie dla ciebie w sam raz :thumbsup:

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2009-05-24, 12:45   

Nie z salonu bo ja za pierwszym zakrętem w rowie wyląduje.

Chciałabym żeby był zgrabny, raczej rodzinny. I nie żeby leciał w moc. bo taki to mamusia wymyśliła. A ja nie chce mieć czegoś co mi się nie przyda. I żeby miał poduszki powietrzne. to jest bardzo ważne. Kierowca ze mnie raczej średni...

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Wysłany: 2009-05-24, 13:05   

Cytat
hciałabym żeby był zgrabny, raczej rodzinny. I nie żeby leciał w moc. bo taki to mamusia wymyśliła. A ja nie chce mieć czegoś co mi się nie przyda. I żeby miał poduszki powietrzne
Najbezpieczniejsze i rodzinne fordy :] Focus podobno w tym wymiata..

martine. 

Casos: 1405

Wysłany: 2009-05-24, 14:03   

rzecz gustu na pewno, ford focus wg mnie wizualnie nawet fajnie wygląda, ale skoro to ma być Jej samochód, jej prezent, to po co jej taki duży samochód? nie lepiej coś damskiego i zgrabnego?

Myś 
Myśa <3

Casos: 2751
Konkurs Fotograficzny(:Ilość 1)

Wysłany: 2009-05-24, 14:19   

Cytat
rzecz gustu na pewno, ford focus wg mnie wizualnie nawet fajnie wygląda, ale skoro to ma być Jej samochód, jej prezent, to po co jej taki duży samochód? nie lepiej coś damskiego i zgrabnego?

ja się nie znam, ale powiem tylko, że niesforna. mówiła, że ma być taki bardziej rodzinny. ; ] zgrabny i rodzinny... hm. no, ja raczej nie pomogę niestety.

:mimi

Siiii. 

Wysłany: 2009-05-24, 14:39   

Cytat
ford focus wg mnie wizualnie nawet fajnie wygląda, ale skoro to ma być Jej samochód
Jeżeli istnieje damski , rodzinny i bezpieczny bo chyba o to chodzi samochód to znajdź . ;d Ja mówię statystycznie fordy to jedne z najbezpieczniejszych samochodów do tego właśnie rodzinne.. i niezłe ;]

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2009-05-24, 14:57   

Ford focus mi się spodobał.
Nawet jest lekko kobiecy.

Rozglądne się teraz za oferami fajnymi, a na was nadal liczę.

Source 

Wysłany: 2009-05-24, 16:43   

Peugeot 206/307

Uwielbiam Peugeoty, sam mam jednego^

Seat Toledo/Leon

Volkswagen...Pasat/Bora/Polo

Wszystko najlepiej w dieslu.

Pozdrawiam
Rafaelo.
I need to hear you<br />
M <3.

Sorbitol 
Chemiczna lanserka. xD

Wysłany: 2009-05-24, 17:06   

307 podoba mi się. i chyba on zostanie.
aczkolwiek on chyba też dość szybko jezdzi.

Source 

Wysłany: 2009-05-24, 17:29   

Nie samochód jeździ a kierowca. Zawsze. Szybkości i mocy nigdy za wiele. Te dodatkowe konie mechaniczne i niutonometry przydadzą Ci się kiedy wjedziesz nieproszona na skrzyżowanie...bądź zaczniesz nierozważnie wyprzedzać. Dodatkowa moc może Ci uratować życie.

Inna sprawa, że nie tak szybka. 170km/h to chyba granice bezpiecznej prędkości(mówi do człowiek który jeździ fiatem pandą 1.1 w LPG 160km/h^). Później czuć jak nią rzuca..jak fruwa. Lekka jest i raczej do szybkiej jazdy stworzona nie została. Diesel nigdy nie pojedzie tak szybko jak benzyna. Nie sądzę by dało się nie 200km/h pojechać.

307 jest...z własnych subiektywnych i osobistych doświadczeń.

Niesamowicie wygodna, przestrzenna. Niby samochodzik mały na zewnątrz, ale w środku spokojnie pomieści się 5 osób. Bagażnik wystarczająco duży.

Ekonomiczna. Moim sposobem jazdy 8l/100km to nie jest dużo. Przy spokojnej jeździe 6-7l.

Bezpieczna...dobrze trzyma się drogi. Wystarczająco lekka by wyhamować "w czas". Ma chyba 8 poduszek powietrznych.

Mocna. Moja wersja ma 115 koni. Bardzo dynamicznie się jeździ...dzięki temu bezpiecznie. Dwukrotnie moc uratowała może nie tyle moje życie, co zdrowie i portfel.

Delikatna. Nie nadaje się na niektóre polskie drogi. Zawieszenie szybko pada. Kiepskie wytłumienie. Po Wrocławiu który jest jedną wielką kostką brukową...jeździć długi czas się nie da. Szkoda samochodu.

Przez to mocno awaryjna i skomplikowana. Póki nie psuje się nic...to wszystko chodzi cacy. Gdy pada zawieszenie...wszystko zaczyna się rozsypywać.

BTW...wymiana żarówki w przedniej lampie wiąże się z rozebraniem połowy samochodu^
Kocham francuskie samochody.

Szczerze bym jeszcze raz wybór przemyślał...później się przejechał po dziurawych drogach...kupił i był szczęśliwy ; )

Pozdrawiam
Rafaelo.
I need to hear you<br />
M <3.

martine. 

Casos: 1405

Wysłany: 2009-05-24, 18:12   

nie będę niczego szukać, niesforna sama sobie znajdzie. mówię z doświadczenia, dla dziewczyny tego typu samochód to niezbyt dobry wybór, chyba że faktycznie chce koniecznie 'rodzinny' i będą jeździć większą ilością osób. ja nubire też zamieniłam na mniejszy i od razu lepiej się jeździ, bynajmniej mi, ale to jest decyzja Zuzy. (;

Siiii. 

Wysłany: 2009-05-25, 06:51   

Cytat
mówię z doświadczenia, dla dziewczyny tego typu samochód to niezbyt dobry wybór, chyba że faktycznie chce koniecznie 'rodzinny' i
widzisz to jest kwestia gustu ja np nie uznaje samochodów 'kobiecych' dla mnie liczy sie speed niskie podwozie i takie tam inne ,ale Polskie drogi to dno o tym warto pamiętać . .

Odpowiedz do tematu