Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy dbacie o swoje auto?
Autor Wiadomość
bielicka 

Casos: 274
Medale: Brak

Wysłany: 2016-10-15, 17:20   

Czasem można dbać o swoje auto, a jak będzie chciało to i tak się zepsuje. W takiej sytuacji trzeba mieć namiar na dobrego mechanika, Dobrze też zakupić części w internecie, tym sposobem na pewno będzie taniej. Mogę polecić Wam firmę Bozarto http://krajowy.biz/firma,bozartopl, oni handlują głównie częściami do układów hamulcowych. Ni znamy dnia ani godziny kiedy taki kontakt nam się przyda.

meta 

Casos: 1470

Wysłany: 2016-10-16, 16:03   

Dobry mechanik to ważna rzecz. jak dbamy? Ja myję regularnie auto, odkurzam, sprawdzam płyny.

Compan 

Casos: 890

Wysłany: 2016-10-19, 12:24   

Mnie czeka teraz wizyta w honda serwis - coś mi moc traci mój Hondziak. Miał ktoś podobnie? Takie uczucie ślizgania...

Kostropaty 

Casos: 562

Wysłany: 2016-10-21, 09:04   

Regularne przeglądy i serwis, rzecz jasna - jak inaczej dbać o swoje auto? Ważne tylko, żeby niczego ważnego nie pominąć. Ludzie czasami bagatelizują na przykład sprawę klimatyzacji, a to jest naprawdę ważne. Zaniedbana klima odbija się na zdrowiu pasażerów. O tym jak często powinno się robić przegląd klimatyzacji, można przeczytać na KochamCzytać.pl - naprawdę warto zadbać o swoje zdrowie.

buba 

Casos: 340

Wysłany: 2016-11-02, 12:46   

Od czasu do czasu sami decydujemy się ewentualnie na doczyszczenie tapicerki, tak na bieżąco jak jest potrzeba. Korzystamy z poradnika https://sprzedajemy.pl/poradnik/jak-dbac-o-skorzana-tapicerke-w-samochodzie-art1267 jak to robić najskuteczniej.

trampki 

Casos: 202

Wysłany: 2016-11-27, 15:14   

Jeśli chcecie dbać o swoje auto to musicie pamiętać o tym, że części do niego powinny być tylko najwyższej jakości. Jeżeli w przyszłości poszukiwalibyście świec zapłonowych to polecam odwiedzić stronę http://krajowy.biz/firma,swiece-zaplonowepl. Dużo znanych firm w dobrych cenach i bez wychodzenia z domu.

Skirka 

Casos: 36

Wysłany: 2016-12-02, 13:24   

ja co kilka dni przecieram tapicerkę i trzepię dywaniki. a na myjnię to jak się ubrudzi, już by wypadało go przepłukać ale śnieg jest to nie wiem...

clarisa 

Casos: 46

Wysłany: 2016-12-04, 16:33   

Moa dbałość o auto poza częstym myciem i sprawdzaniem poziomu oleju wyraża się też w tym, że czasami nie jadę swoim autem w delegację i na miejscu korzystam z opcji wypożyczenia auta, tym bardziej że wynajem samochodów warszawa http://ksflowmotion.pl/ ma bardzo korzystne ceny wynajmu.

Kostropaty 

Casos: 562

Wysłany: 2017-01-02, 14:18   

Pamiętajcie, że w dbaniu o auto nie chodzi tylko o to, żeby się ono dobrze prezentowało. O nie. Podstawą jest, żeby zadbać o serce samochodu, czyli silnik. A jak konkretnie dbać o silnik Diesla? O rym możecie przeczytać tutaj http://sprzedajemy.pl/por...-diesla-art1612 - konkretne porady, które przydadzą się każdemu kierowcy.

hektorek 

Casos: 84

Wysłany: 2017-02-16, 09:49   

Moim zadaniem zadbany samochód posłuży nam znacznie dłużej niż niezadbany, dlatego ja staram się żeby zawsze był przede wszystkim w dobrym stanie technicznym. Okresowe kontrole wykonuję na stacji Multimoto http://www.multimoto.com....jazdow-rzeszow/ w Rzeszowie przy ulicy Handlowej 2 Zawsze robią wszystko bardzo profesjonalnie i mam pewność, że samochód jest w dobrych rękach. Oprócz napraw i kontroli oczywiście często go odkurzam, jeżdzę na myjnię. Nie lubię mieć brudno w samochodzie :)

gohan1 

Casos: 4

Wysłany: 2017-03-21, 14:49   

Ja zawsze dbam o swoje auto, pachnie i czyściutko jest, to priorytet. Przyjemniej się jeździ takim autem.

rufin 

Casos: 148

Wysłany: 2017-03-23, 07:55   

Regularnie myję samochoód. Chodzę do myjni, robię przeglądy. Ogólnie jest to nowe autko tak wiec wiele do roboy przy nim nie ma ;)

Jakis czas temu również zabrałem się za samodzielne naprawienie odprysku na szybie:
http://www.motowydawnictw...ysku-na-szybie/

i okazało się,ze nie jest to takie trudne jak sądziłem....

Lutka 
Panda

Casos: 736

Wysłany: 2017-07-14, 06:23   

Zdecydowanie o samochód trzeba dbać i to zarówno w normalnych warunkach, jak i wtedy, gdy dojdzie do jakiegoś uszkodzenia. Jeżeli jest to niewielkie wgniecenie, to chyba warto jest wiedzieć jak naprawiać małe wgniecenia ze strony mangopress.pl/jak-naprawiac-male-wgniecenia-w-karoserii/. Z pewnością istotną kwestię byłoby tu zgłoszenie się do odpowiedniego warsztatu, który się tym zajmuje.

Odpowiedz do tematu