Menu
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy Lista Przebojów   Rejestracja   Profil   Zaloguj 
Rozmowy na temat wszystkich waznych spraw dotyczacych ekipy oraz forum. [Widoczne tylko dla ekipy forum] Dyskusje na temat telefonów komórkowych, palmtopów i nawigacji satelitarnych. Który jest najlepszy i dlaczego? Jezeli zajmujesz sie grafika to miejsce w którym mozesz pochwalic sie swoimi pracami. A takze poprosic o jej wykonanie. Wszystko na temat tworzenia stron internetowych problemy, pytania itp… Wszystko co jest zwiazane z systemami operacyjnymi problemy, pytania itp… Rozmowy na temat tego co i gdzie kupic. Doradzamy oraz pytamy. Dyskusje na temat programów. Który jest najlepszy i dlaczego. Chcesz cos kupic, sprzedac lub zamienic to jest wlasnie miejsce dla Ciebie. [Automatyczne czyszczenie co 30 dni] Wszystko co nas smieszy i rozbawia do lez. Tutaj znajdziesz smieszne zdjecia, gry, filmy i wiele innych. Kon by sie usmial. Forumowe gry i zabawy typu skojarzenia itd… Rozmowy o tym co nigdzie indziej nie pasuje. Chcialbys pomnozyc swoje pieniadze? Chcesz sie dowiedziec jak to zrobic? Lubisz obstawiac? To jest wlasnie forum dla Ciebie! Rozmyslania i przemyslenia na rózne tematy. Dyskusje na temat wydarzen w swiecie polityki w Polsce oraz na Swiecie. Rozmowy na temat ubran, subkultur i stylach zycia. Delikatne rozmowy na temat religii oraz wiary. To co uczniowe lubia najbardziej dyskusje na temat szkoly i nauki. Zdanie kobiet i mezczyzn na pewne tematy ;) Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Masz problem, chcesz sie z czegos zwierzyc ?? Albo pochwalic ? Poplotkowac? Po prostu napisz. Dyskusje na temat milosci i przyjazni. Dyskusje na temat uzywek i nalogów. Forum na którym mozemy sie dzielic wrazeniami z podrózy pomiedzy soba. Tutaj odkryjesz tajemnice zjawisk paranormalnych. Lubisz gotowac, eksperymentowac w kuchni? Pochwal sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie. Dzial dla milosników koni mechanicznych. Tutaj mozesz sie pochwalic swoim Sport to zdrowie! Rozmowy o wydarzeniach sportowych. Wszystko na temat ksiazek, poezji i innych gatunków literackich. Rozmowy na temat swiata filmów, wydarzen filmowych i nowosci. Rozmowy na temat muzyki, imprez, wykonawców i sprzetu muzycznego. Dyskusje na temat gier komputerowych lub konsolowych. Forum dla prawdziwych Vipów. Jestes tutaj nowy? Chcesz poznac nowych ludzi? Napisz kilka slów o Sobie. Konkursy z nagrodami organizowane przez administracje forum. Jesli masz pytanie, sugestie lub problem dotyczacy forum badz jego uzytkowników napisz o tym! Wszystkie wazne informacje i nowosci dotyczace forum oraz jego uzytkowników.

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista przebojów
Autor Wiadomość
tobiasty 

Casos: 3292
Medale: Brak

Wysłany: 2009-07-01, 18:48   Lista przebojów

Wlasnie dodalem liste przebojow ktora mozna znalezc na gorze forum lub pod tym linkiem ;) Od teraz kazdy moze wrzucic swoj ulubiony kawalek :D Najlepiej z wrzuty i w formacie .mp3 :) Przykladowy link:

Kod
http://annbe.wrzuta.pl/aud/file/7uGOvh9lUo/alesha_dixon_-_the_boy_does_nothing.mp3

Można głosować na piosenki (góra, dół).
Uzytkownik może tylko raz zagłosować na dana piosenke w 1 tygodniu. Piosenki są sortowane wg głosów.

Jak sciagac mp3 z wrzuty?

Wchodzimy na stronke http://zrzuta.eu podajemy link do piosenki z wrzuta.pl

Nastepnie klikamy POBIERZ naszym oczom ukazuje sie nazwa i tytul utworu pod spodem ktorego widzimy napis POBIERZ klikamy prawym przyciskiem myszy na linku, pozniej wybieramy wlasciwosci i kopiujemy adres np:

Kod
http://zrzuta.eu/download.php?h=aHR0cDovL3Bob2VuaXg5NC53cnp1dGEucGwvYXVkaW8vMUdtWDhYZG5rdmgvaHVudGVyXy1fa2llZHlfdW1pZXJhbQ==

Ten o to adres dodajemy do listy przebojow :)
Ostatnio zmieniony przez tobiasty 2009-07-01, 19:00, w całości zmieniany 2 razy  

Cheero 

Casos: 1725

Wysłany: 2009-07-01, 18:56   

coś ten sposób nie działa... próbowałem wrzucać według instrukcji i nic.. widze, że innym też się nie udało bo piosenki oprócz Twojej tobiasty nie działają.. ściąganie z wrzuty w ten sposob od pewnego czasu chyba też zostało zablokowane bo nie dam rady tak ściągnąć

tobiasty 

Wysłany: 2009-07-01, 19:01   

Cytat
coś ten sposób nie działa... próbowałem wrzucać według instrukcji i nic.. widze, że innym też się nie udało bo piosenki oprócz Twojej tobiasty nie działają.. ściąganie z wrzuty w ten sposob od pewnego czasu chyba też zostało zablokowane bo nie dam rady tak ściągnąć

Juz dodalem nowy sposob :D Tylko dodawac nutki z glowa, a nie po 100 od jednego usera :D

wiolutek13 

Casos: 96

Wysłany: 2009-07-02, 20:17   

a Moge też z innych stron podawać ? ;d

tobiasty 

Wysłany: 2009-07-02, 20:20   

Cytat
a Moge też z innych stron podawać ? ;d

Tak, jesli bedzie to bezposredni link do pliku mp3 :)

Sajmon 
^^

Casos: 1798

Wysłany: 2009-07-04, 11:43   

A jeżeli mi się nie udało, to czy jest możliwość usunięcia danego utworu z listy?? :zawstydzony:

tobiasty 

Wysłany: 2009-07-04, 12:01   

Cytat
A jeżeli mi się nie udało, to czy jest możliwość usunięcia danego utworu z listy?? :zawstydzony:

Staram sie sprawdzac na biezaco wszystkie dodane utwory i je poprawiac w miare mozliwosci :)

opera 
Manchester

Casos: 44

Wysłany: 2009-07-19, 11:53   

Hmm, wrzuciłam swój utwór, ale nie chce się odtwarzać. Co zrobiłam źle? ;/

tobiasty 

Wysłany: 2009-07-19, 11:56   

Cytat
Hmm, wrzuciłam swój utwór, ale nie chce się odtwarzać. Co zrobiłam źle? ;/

Dalas bezposredni link do wrzuty ;) Juz to poprawilem, w pierwszym poscie napisalem jak poprawnie dodac utwor :)

opera 
Manchester

Casos: 44

Wysłany: 2009-07-19, 19:34   

Oj, dzięki wielkie:) jestem trochę roztrzepana, nie doczytałam do końca... ;)

kondziu 

Casos: 716

Wysłany: 2009-09-10, 16:23   

czemuż to się pusta lista przebojów zrobiła? :dontgetit:

Siiii. 

Casos: 5474
Medale: 2 (Zobacz więcej...)
Użytkownik Miesiąca(:Ilość 2)

Pomogła: 2 razy

Wysłany: 2009-09-10, 16:23   

Bo lista przebojów nie wypaliła muhaha :P

kondziu 

Wysłany: 2009-09-10, 16:25   

Cytat
Bo lista przebojów nie wypaliła muhaha :P

bebebe :< ten link trzeba by zrobić bardziej widoczny, bo tu gdzie jest aktualnie mało kto zwraca na to uwagę.

tobiasty 

Wysłany: 2009-09-10, 19:22   

Cytat
czemuż to się pusta lista przebojów zrobiła? :dontgetit:

Bo juz sie zebrala odpowiednia ilosc na pogaduchowa skladanke i zaczynamy od poczatku ;)

kondziu 

Wysłany: 2009-09-10, 20:02   

tobiasty, czyli można normalnie nowe utworki dodawać?

Odpowiedz do tematu